Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK

Följ

Lillån IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/12


      11:00
    • 11:00

      WSK Lindesberg PK7 (borta) P09/10


      12:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 11:00

      Karlskoga IBF HJ17 (hemma) Akademiherrjunior


      13:00
    • 12:00

      DM final P05


      13:00
    • 12:30

      Ekeby IF Vit FK5 (hemma) F08/09


      14:30
    • 13:15

      Hemmacup P08


      21:00
    • 13:30

      IBF Örebro (hemma) A-lag Herr


      15:00
    • 18:30

      ÖSK Ungdom DM-P03 (hemma) Akademiherrjunior


      20:30
  • 2Sön
    • 07:30

      Kioskbemanning Innebandyfesten P09/10


      17:30
    • 09:00

      DM Final P06


      11:00
    • 12:30

      Örebro SK Ung HJ17 (borta) Akademiherrjunior


      14:30
    • 13:00

      Innebandyfesten P10 P09/10


      16:20
    • 14:00

      DM Final DJ DJ


      15:30
    • 14:00

      DM Final DJ A-lag Dam


      15:00
    • 16:00

      DM-final Lillån-KFUM P04 P04


      17:30
    • 17:30

      IBF Örebro Utv DM-F04 (borta) DJ


      19:30
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:15

      Träning A-lag Herr


      18:30
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
    • 19:45

      IFK Arboga FK1 (borta) DJ


      21:45
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      IBK Hallsta DJ (borta) DJ


      12:00
    • 11:00

      Nora IBK FK5 (borta) F08/09


      13:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 12:00

      ÖSK F11-12 (borta) F-10/12


      16:00
    • 12:30

      Nora IBK PK7 (borta) P09/10


      14:30
    • 12:30

      Pizza och A-lags match P05


      16:00
    • 13:00

      Sargvakt F05-07


      16:00
    • 14:00

      IBF Örebro Utv PK3 (borta) P06


      16:00
    • 14:00

      Karlstad IBF (hemma) A-lag Herr


      16:00
    • 14:30

      IBK Köping HJ (borta) Akademiherrjunior


      16:30
    • 14:30

      Match Köping-Lillån IBK P04 P04


      16:00
    • 16:00

      Surahammars IBF D2 (hemma) A-lag Dam


      18:00
    • 16:30

      Sala Silverstaden IBK H2 (hemma) AkademiDiv2


      18:30
  • 9Sön
    • 09:00

      Poolspel P12 P12


      15:00
    • 10:00

      Karlstad IBF Ungdom / Skattkärr (hemma) A-lag Dam


      12:00
    • 14:00

      SMÅ IF PK1 (borta) P04


      16:00
    • 15:00

      Karlstad IBF Ungdom HJ17 2 (borta) Akademiherrjunior


      17:00
    • 15:45

      Skälby IBK Röd PK2 (borta) P05


      17:45
    • 17:00

      Brickebackens IF H3 (borta) AkademiDiv3


      19:00
  • 10Mån
    v.7
    • 16:30

      Träning P09/10


      17:45
    • 17:00

      Träning AkademiDiv2


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herr


      18:30
    • 19:10

      Västerås IBS Ung Vit PK3 (hemma) P06


      21:10
    • 19:15

      Träning A-lag Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning P04


      21:00
    • 19:45

      Träning P05


      21:30
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 19:45

      IBK Köping Ung D2 (borta) A-lag Dam


      21:45
    • 20:00

      Hagfors IBS (hemma) AkademiJAS


      22:00
    • 20:00

      Träning F05-07


      21:15
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning DJ


      17:30
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:00

      Träning Akademiherrjunior


      18:30
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
      Mellringehallen
      Samlingstid: 17:45
    • 18:00

      KFUM Örebro/ÖSK ungdom (hemma) F05-07


      20:00
    • 19:30

      SMÅ IF FK5 (hemma) F08/09


      21:30
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/12


      11:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 12:30

      Silvergruvans IBF PK3 (hemma) P06


      14:30
    • 12:45

      Träning DJ


      16:00
    • 13:00

      LILLÅN vs IBF ÖREBRO P09/10


      19:00
    • 13:30

      Kiosk, Sek och något gott P09/10


      15:00
    • 14:00

      A-laget Maskotar! P11


      16:00
    • 14:00

      Åsbro GOIF PK7 (hemma) P09/10


      15:00
    • 14:00

      IBF Örebro (hemma) A-lag Herr


      16:00
  • 16Sön
    • 12:00

      Karlstad IBF Ungdom / Skattkärr (hemma) A-lag Dam


      14:00
    • 12:30

      Nora IBK PK2 (hemma) P05


      14:30
    • 13:30

      Västerås IBS Ung H2 (borta) AkademiDiv2


      15:30
    • 14:00

      Surahammars IBF DJ (borta) DJ


      16:00
    • 14:30

      Kristinehamns IBF HJ17 (hemma) Akademiherrjunior


      16:30
    • 17:00

      WSK Lindesberg H3 (B-lag) (hemma) AkademiDiv3


      19:00
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
    • 20:00

      Örebro FBC H2 (borta) AkademiDiv2


      22:00
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 12:30

      Per-Ols IBF H2 (hemma) AkademiDiv2


      14:30
    • 13:00

      Poolspel Nora P11


      18:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Rönnby F05-07


      16:00
    • 15:00

      IBK Wasahus-73 H3 (hemma) AkademiDiv3


      17:00
    • 16:00

      Fagerhult Habo IBK (borta) A-lag Herr


      18:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 19:15

      Träning AkademiJAS


      21:00
    • 20:00

      Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) (hemma) AkademiDiv3


      22:00
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:00

      Träning Akademiherrjunior


      18:30
    • 17:45

      Träning DJ


      19:00
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
    • 18:00

      Trevlighetskväll P08


      23:00
    • 19:00

      Pålsboda IBF H3 (B-lag) (hemma) AkademiDiv3


      21:00
    • 20:00

      Örebro SK Ungdomsklubb (borta) AkademiJAS


      22:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Poolspel P10 P09/10


      15:00
    • 10:00

      Träning F-10/12


      11:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 12:30

      IBF Örebro Utv PK5 (hemma) P08


      17:00
    • 14:00

      Lindås Rasta IBK (hemma) A-lag Herr


      16:00
    • 14:00

      Sargvakt + kiosk/entré P04


      16:30
    • 16:00

      Örebro SK Ung PK2 (borta) P05


      18:00
    • 17:00

      Miracle On Ice - Part 2 P04


      19:00