Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK

Följ

Lillån IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 07:00

      Storvretacupen 2020 P05


      00:00
    • 13:00

      Pershagen SK (borta) P06


      14:00
    • 16:20

      Träning F08/09


      17:30
    • 17:00

      Täby FC (hemma) P06


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herr


      19:15
    • 20:30

      Träning P04


      21:45
    • 20:30

      Träning A-lag Dam


      22:00
  • 3Fre
    • Heldag

      Storvretacupen 2020 P05

    • 08:00

      Sirius IB (hemma) P06


      09:00
    • 13:15

      Luleå SK (borta) P06


      14:15
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:00

      Träning Akademiherrjunior


      18:30
  • 4Lör
    • 00:00

      Storvretacupen 2020 P05


      20:00
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Pantinsamling P08


      13:00
    • 15:00

      Läger (Teambuilding) P08


      00:00
  • 6Mån
    v.2
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/12


      11:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 11:30

      IBK Sala PK2 (borta) P05


      13:30
    • 12:30

      IBK Hallsta FK1 (hemma) DJ


      14:30
    • 13:30

      Skälby IBK PK1 (hemma) P04


      15:30
    • 15:00

      Per-Ols IBF PK3 (borta) P06


      16:30
    • 17:00

      Nykvarns IBF Ungdom (borta) A-lag Herr


      19:00
  • 12Sön
    • 11:00

      BKI Sunnanå/Fagerås BK (hemma) A-lag Dam


      13:00
    • 13:00

      Kopparbergs BK FK5 (borta) F08/09


      15:00
    • 14:30

      IBK Sala HJ (hemma) Akademiherrjunior


      16:30
    • 15:30

      IBK Sala DJ (hemma) DJ


      17:30
    • 16:00

      Pålsboda IBF D2 (borta) A-lag Dam


      18:00
    • 17:00

      Väster IBK Örebro H3 (hemma) AkademiDiv3


      19:00
  • 13Mån
    v.3
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 16:20

      Träning F08/09


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:30
    • 18:30

      Träning P06


      19:30
    • 19:30

      WSK Lindesberg DJ (borta) DJ


      21:30
    • 19:45

      Träning A-lag Herr


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Dam


      22:00
    • 20:30

      Träning P04


      21:45
  • 17Fre
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:00

      Träning Akademiherrjunior


      18:30
    • 17:45

      Träning DJ


      19:00
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
    • 19:30

      IFK Arboga PK3 (hemma) P06


      21:30
    • 20:00

      Karlstad IBF Ungdom (hemma) AkademiJAS


      22:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 09:00

      Poolspel P12 P12


      14:00
    • 09:00

      Poolspel hovsta P11


      13:00
    • 10:00

      Västerås IBS Ung Röd PK1 (borta) P04


      12:00
    • 11:00

      Kopparberg F12 (borta) F-10/12


      15:00
    • 11:00

      KFUM Örebro PK 7 (borta) P09/10


      12:00
    • 12:30

      IBK Sala PK3 (hemma) P06


      14:30
    • 13:15

      Sargvakt 18/1 P05


      16:00
    • 13:15

      Rönnby IBK Ung FK1 (borta) DJ


      15:15
    • 14:00

      IBK Lidköping (hemma) A-lag Herr


      16:00
    • 14:30

      WSK Lindesberg HJ (borta) Akademiherrjunior


      16:30
    • 15:30

      GS 86 AIF HJ17 (borta) Akademiherrjunior


      17:30
    • 15:30

      IBF Örebro Utv FK5 (hemma) F08/09


      17:30
    • 16:30

      IBK Köping H2 (hemma) AkademiDiv2


      18:30
    • 17:00

      Kumla IBK/Ekeby IF PK5 (hemma) P08


      19:00
  • 19Sön
    • 14:30

      Per-Ols IBF D2 (hemma) A-lag Dam


      16:30
  • 20Mån
    v.4
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:30

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 19:15

      Träning AkademiJAS


      21:00
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 11:00

      Köpings IS H2 (borta) AkademiDiv2


      13:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 11:00

      Hallstahammar (hemma) A-lag Dam


      12:00
    • 12:30

      Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 (hemma) DJ


      14:30
    • 12:45

      Skälby IBK PK3 (borta) P06


      14:45
    • 13:30

      Sek och Kiosk/bakning P09/10


      15:00
    • 14:00

      Vintrosa IS PK7 (hemma) P09/10


      15:00
    • 15:30

      Lillån IBK - IBK Sala F05-07


      18:30
    • 16:00

      Lagan IBK (borta) A-lag Herr


      18:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Poolspel P10 P09/10


      15:00
    • 10:00

      Askersunds IBK DJ (hemma) DJ


      12:00
    • 12:00

      IFK Arboga HJ (hemma) Akademiherrjunior


      14:00
    • 12:00

      IBK Lockerud Mariestad/Ungdom (hemma) AkademiJAS


      14:00
    • 12:30

      SMÅ IF PK5 (borta) P08


      14:30
    • 15:15

      Örebro SK Ung PK3 (borta) P06


      17:15
  • 27Mån
    v.5
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre