Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK

Följ

Lillån IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning P05


      20:00
    • 18:50

      Föräldramöte LIBK P06 P06


      21:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:00

      Curant Cup P05


      20:00
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 14:00

      Träningsmatch A-lag Herr


      16:00
    • 15:30

      Skattkärrs IK (hemma) A-lag Dam


      17:30
  • 8Sön
    • 09:00

      Vilancupen Skara LIBKP04 P04


      23:59
    • 09:00

      Mullsjö AIS (borta) P04


      10:00
    • 09:00

      Curant Cup F05-07


      18:59
    • 11:15

      Dingle AIK (hemma) P04


      12:15
    • 13:30

      IBK Lockerud (hemma) P04


      14:30
    • 16:00

      Surahammars IBF JAS (borta) A-lag Dam


      19:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:30

      Träning Akademiherrjunior


      19:00
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
      Lillåhallen
      Samlingstid: 17:30
      Anteckning: OBS Träning för P09. Samling 1730
      Kom laddade och se till att skor, glasögon, klubba och vattenflaska är med i packningen…
    • 18:00

      Träning A-lag Dam


      19:45
    • 19:00

      Träning F05-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P04


      21:00
    • 19:45

      Träning A-lag Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning P06


      21:00
    • 21:00

      Träning AkademiDiv2


      22:15
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:00

      Träning Akademiherrjunior


      18:30
    • 17:45

      Träning DJ


      19:00
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
    • 19:30

      Träningsmatch mot Torshälla P06 P06


      21:30
  • 14Lör
    • 08:00

      DJSM-18 A-lag Dam


      18:00
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatcher Karlskoga och Torshälla P05


      15:00
    • 11:15

      Hagfors IF (hemma) A-lag Dam


      12:15
    • 12:00

      Träningsmatch mot Skoghall IBK P04 P04


      14:00
    • 13:00

      Målvaktscamp röd DJ


      17:00
    • 14:30

      Grossbol-Skived AIF 86 (borta) A-lag Dam


      15:30
    • 15:15

      Träningsmatch mot Karlstad IBK P04 P04


      17:00
    • 16:30

      Karlstad IBF Ungdom (hemma) A-lag Dam


      17:30
    • 17:00

      Expedition Irongirls F05-07


      00:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Expedition Irongirls F05-07


      11:30
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 07:30

      Vänern Pärla Cup 2019 P05


      19:00
    • 08:00

      Vänerns Pärla Cup P06


      20:00
    • 09:00

      Träning A-lag Herr


      10:45
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning F10-12


      11:00
    • 11:00

      IBF Örebro (hemma) DJ


      12:00
    • 13:00

      Arboga (hemma) DJ


      14:00
    • 17:00

      Träning DJ


      00:00
    • 18:00

      Restaurangchansen P08


      18:00
  • 22Sön
    • 00:00

      Träning DJ


      15:00
    • 06:45

      Innebandycup P08


      19:30
    • 08:00

      Poolspel P09/10


      12:00
    • 15:00

      Träningsmatcher P09/10


      18:00
    • 15:00

      Skoghalls IBK Utveckling (borta) A-lag Dam


      17:00
    • 16:30

      Träningsmatch mot GS86 AkademiDiv2


      18:30
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning F10-12


      11:00
    • 12:00

      Vänerns Pärla Cup F08/09


      00:00
    • 12:00

      VänernsPärla Cup F08/09


      00:00
    • 12:00

      Träningsmatch i Karlskoga P05


      17:00
    • 16:00

      Onyx IBK (borta) A-lag Herr


      18:00
    • 16:00

      Nora IBK H3 (borta) AkademiDiv3


      18:00
    • 18:00

      Vänerns Pärla Cup F08/09


      00:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Vänerns Pärla Cup F08/09


      19:00
    • 00:00

      VänernsPärla Cup F08/09


      19:00
    • 00:00

      Vänerns Pärla Cup F08/09


      19:00
    • 09:00

      Domarutbildning P05


      17:00
    • 12:00

      GS 86 AIF (hemma) A-lag Dam


      14:00
    • 14:30

      Kungsörs IBK H2 (hemma) AkademiDiv2


      16:30
  • 30Mån
    v.40