Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK

Följ

Lillån IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 10:00

      KFUM Örebro Innebandy (hemma) P04


      11:00
    • 11:00

      Skoghalls IBK Utveckling (hemma) AkademiJAS


      13:00
    • 12:00

      DM P07 P08


      19:00
    • 12:30

      Poolspel Lindesberg P11


      18:00
    • 13:40

      Ekeby IF P04 (hemma) P04


      14:40
    • 16:00

      GS 86 AIF (borta) A-lag Dam


      18:00
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
      Lillånhallen
      Anteckning: Egna glasögon obligatoriska. Klubbor finns att låna.
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herr


      19:30
    • 18:15

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 19:30

      IBK Köping Ung D2 (borta) A-lag Dam


      21:30
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 09:30

      IBK Köping Ung FK1 (borta) DJ


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10/12


      11:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 11:00

      Kumla IBK D2 B-Lag (hemma) A-lag Dam


      13:00
    • 12:00

      Poolspel P10 P09/10


      18:00
    • 13:30

      Hovsta IF PK5 (hemma) P08


      15:30
    • 14:40

      Kumla IBK PK7 (borta) P09/10


      15:40
    • 15:00

      Åstorp/Kvidinge IBS (borta) A-lag Herr


      17:00
    • 17:00

      Hagfors IBS/Edebäck IBF HJ17 (hemma) Akademiherrjunior


      19:00
    • 17:00

      Kumla IBK PK3 (borta) P06


      18:30
  • 8Sön
    • 10:00

      Dela ut lappar om pantinsamling P08


      12:00
    • 13:30

      Kumla IBK H3 (B-lag) (borta) AkademiDiv3


      15:30
    • 13:45

      SMÅ IF DJ (borta) DJ


      15:45
    • 14:15

      Rönnby SK / Dingtuna PK3 (borta) P06


      16:00
    • 14:30

      Askersunds IBK PK2 (borta) P05


      16:30
    • 15:30

      WSK Lindesberg H2 (hemma) AkademiDiv2


      17:30
    • 15:45

      KFUM Örebro FK5 (borta) F08/09


      17:45
    • 19:00

      Ekeby IF PK1 (borta) P04


      21:00
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 00:00

      9C Sankta Lucia (hemma) Nattlandbandy


      00:00
    • 00:00

      9E B-kändisar (hemma) Nattlandbandy


      00:30
    • 00:30

      8B 80's comeback (hemma) Nattlandbandy


      01:30
    • 01:00

      9E B-kändisar (hemma) Nattlandbandy


      02:00
    • 01:30

      9F Grabbarna från bygg (hemma) Nattlandbandy


      02:30
    • 02:00

      9C Sankta Lucia (hemma) Nattlandbandy


      03:00
    • 02:30

      9A Enoks Education (hemma) Nattlandbandy


      03:30
    • 03:00

      9E B-kändisar (hemma) Nattlandbandy


      04:00
    • 07:30

      Städning Lillåhallen (endast för föräldrar) F05-07


      09:00
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/12


      11:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 11:00

      Nora IBK H3 (hemma) AkademiDiv3


      13:00
    • 11:00

      Nora IBK PK3 (borta) P06


      12:30
    • 11:00

      Surahammars IBF Hj (borta) Akademiherrjunior


      13:00
    • 12:30

      Hovsta IF FK5 (hemma) F08/09


      14:30
    • 12:30

      Örebro SK Ung PK7 (borta) P09/10


      13:30
    • 13:00

      VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 (borta) F05-07


      15:00
    • 13:30

      Västerås IBS Ung Svart PK1 (hemma) P04


      15:30
    • 16:00

      Kungsörs IBK H2 (borta) AkademiDiv2


      18:00
    • 18:00

      Västerås IBS/Romfortuna DJ (borta) DJ


      20:00
  • 15Sön
    • 10:30

      IBF Örebro Utv FK1 (hemma) DJ


      12:30
    • 12:30

      Västerås IBS Ung HJ (borta) Akademiherrjunior


      14:30
    • 13:40

      Vintrosa IS PK5 (borta) P08


      15:40
    • 15:00

      Örebro SK Ung PK2 (hemma) P05


      17:00
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 11:00

      IBF Örebro Ung D2 (hemma) A-lag Dam


      13:00
    • 12:30

      IBK Sala FK1 (borta) DJ


      14:30
    • 14:00

      Onyx IBK (hemma) A-lag Herr


      16:00
    • 14:00

      IBK Köping PK3 (hemma) P06


      16:00
    • 14:00

      Nora IBK PK2 (borta) P05


      16:00
    • 15:00

      Lagfest P04


      23:00
    • 15:30

      Örebro SK Ung Vit PK5 (hemma) P08


      17:30
    • 16:00

      Karlstad IBF Ungdom HJ17 1 (borta) Akademiherrjunior


      18:00
    • 16:30

      IFK Arboga IBK H2 (hemma) AkademiDiv2


      18:30
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 12:00

      Storvretacupen P04


      00:00
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
    • 17:45

      Träning DJ


      19:00
  • 28Lör
    • Heldag

      Storvretacupen P04

    • 09:00

      Träning P13


      10:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Storvretacupen P04


      19:00
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 18:15

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15