Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK

Följ

Lillån IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 14:05

      Åkersberga IBF CD (borta) P06


      15:05
    • 16:25

      Fagerhult Habo IB Svart (hemma) P06


      17:25
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:00

      Träning Akademiherrjunior


      18:30
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
    • 20:15

      Töjnan IBK (borta) P06


      21:15
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 11:00

      Brickebackens IF H3 (hemma) AkademiDiv3


      13:00
    • 11:00

      Ekeby IF PK2 (borta) P05


      13:00
    • 14:45

      Allsvenskt derby P05


      17:30
    • 14:45

      Allsvenskan Södra, IBF Örebro - Lillån IBK P08


      17:30
    • 15:30

      IBF Örebro (borta) A-lag Herr


      17:30
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:00

      Träning Akademiherrjunior


      18:30
    • 17:45

      Träning DJ


      19:00
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
    • 19:30

      IBF Örebro Utv PK3 (hemma) P06


      21:30
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
      Lillåhallen
      Samlingstid: 07:00
    • 10:00

      Träning F-10/12


      11:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 12:30

      Surahammars IBF DJ (hemma) DJ


      14:30
    • 14:00

      Dingtuna GIF PK2 (hemma) P05


      16:00
    • 15:00

      Kiosk och Sekretariat P09/10


      17:00
    • 15:30

      WSK Lindesberg PK7 (hemma) P09/10


      17:30
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning P05


      20:00
    • 19:10

      Rönnby IBK Ung FK1 (hemma) DJ


      21:10
    • 20:00

      KFUM Örebro H3 (hemma) AkademiDiv3


      22:00
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 11:00

      Kiosk och sekretariat och bak P09/10


      13:00
    • 11:00

      Örebro SK Ungdomsklubb (hemma) AkademiJAS


      13:00
    • 11:15

      Nora IBK PK7 (hemma) P09/10


      12:15
    • 12:45

      Nora IBK FK5 (hemma) F08/09


      14:45
    • 14:30

      ÖSK F11-12 (hemma) F-10/12


      18:00
    • 14:45

      Silvergruvans IBF PK3 (borta) P06


      16:45
    • 15:00

      Västerås IBS Ung H2 (hemma) AkademiDiv2


      17:00
  • 17Sön
    • 09:00

      IBF Örebro Utv PK5 (borta) P08


      11:00
    • 13:15

      Sargvakt + kiosk/entré P04


      16:30
    • 14:00

      Fagerhult Habo IBK (hemma) A-lag Herr


      16:00
    • 14:00

      Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) (borta) AkademiDiv3


      16:00
    • 14:00

      Västerås IBS Ung Vit PK3 (borta) P06


      16:00
    • 14:30

      WSK Lindesberg HJ (hemma) Akademiherrjunior


      16:30
    • 14:30

      Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 (borta) DJ


      16:30
    • 15:00

      Karlstad IBF Ungdom / Skattkärr (borta) A-lag Dam


      17:00
    • 19:30

      IBK Köping Ung DJ (borta) DJ


      21:30
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 16:20

      Träning F08/09


      17:30
    • 17:45

      Sargvakt/kiosk/entré A-lagsmatch P08


      21:00
    • 18:30

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) A-lag Herr


      21:00
    • 19:45

      Träning A-lag Herr


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Dam


      22:00
    • 20:30

      Träning P04


      21:45
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
    • 19:30

      IFK Arboga FK1 (hemma) DJ


      21:30
    • 19:45

      IFK Arboga HJ (borta) Akademiherrjunior


      21:45
  • 23Lör
    • 09:00

      Örebro SK Ung Svart PK5 (borta) P08


      11:00
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10/12


      11:00
    • 10:00

      Utvecklingsdag / teambuilding DJ


      15:30
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 11:00

      Åsbro GOIF PK7 (borta) P09/10


      12:00
    • 11:30

      Poolspel P10 P09/10


      18:30
    • 12:00

      Knäppmora AIK FK3 (borta) F05-07


      14:00
    • 12:00

      IBK Köping Ung D2 (borta) A-lag Dam


      14:00
    • 12:30

      IBK Hallsta PK3 ÖLIBF (hemma) P06


      14:30
    • 13:30

      Skälby IBK Svart PK2 (hemma) P05


      15:30
    • 13:30

      Per-Ols IBF H2 (borta) AkademiDiv2


      15:30
    • 15:30

      Västerås IBS Ung Svart PK3 (hemma) P06


      17:30
    • 16:00

      Lindås Rasta IBK (borta) A-lag Herr


      18:00
    • 16:30

      Skoghalls IBK Utveckling HJ17 (borta) Akademiherrjunior


      18:30
    • 18:00

      2 matcher samma dag P06


      19:00
  • 24Sön
    • 12:00

      Skoghalls IBK Utveckling (hemma) A-lag Dam


      14:00
    • 12:30

      IBK Köping PK1 (borta) P04


      14:30
    • 14:00

      Pålsboda IBF H3 (B-lag) (borta) AkademiDiv3


      16:00
    • 16:30

      Hagfors IBS (borta) AkademiJAS


      18:30
    • 17:00

      Hockeymatch P04


      19:00
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 19:15

      Surahammars IBF FK1 (hemma) DJ


      21:15
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:30

      Lillån Pizza Challenge Akademiherrjunior


      20:30
    • 17:45

      Träning DJ


      19:00
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
    • 19:30

      Ekeby IF PK7 (hemma) P09/10


      20:30
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 09:00

      IBF Örebro Utv DM-P06 (borta) P06


      11:00
    • 09:00

      DM P06


      19:00
    • 09:50

      Ekeby IF DM-F04 (hemma) DJ


      11:50
    • 10:00

      Träning F-10/12


      11:00
    • 10:40

      ÖSK Ungdom DM-P06 (hemma) P06


      12:40
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      DM kval A-lag Dam


      19:00
    • 12:00

      IBK Köping HJ (hemma) Akademiherrjunior


      14:00
    • 12:00

      Poolspel P12


      17:00
    • 12:20

      IBF Örebro Utv DM-F04 (borta) DJ


      14:20
    • 12:30

      Ekeby IF Svart FK5 (hemma) F08/09


      14:30
    • 12:45

      Sargvakt A-Laget P09/10


      16:00
    • 13:10

      Askersunds IBK DM-P06 (borta) P06


      15:10
    • 14:00

      Västerås IBS Ung PK2 (hemma) P05


      16:00
    • 14:00

      Craftstadens IBK Oskarshamn (hemma) A-lag Herr


      16:00
    • 14:50

      Nora IBK DM-F04 (borta) DJ


      16:50
    • 15:40

      Kumla IBK DM-P06 (hemma) P06


      17:40