Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK

Följ

Lillån IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning F05-07


      17:45
    • 17:00

      Träning DJ


      18:00
    • 17:00

      Träning AkademiJAS


      18:30
    • 17:45

      Träning P05


      19:30
    • 18:30

      Match mot Ekeby IF F05-07


      20:00
    • 18:30

      Ekeby IF FK3 (hemma) F05-07


      20:30
    • 19:30

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) A-lag Dam


      21:30
  • 5Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Kopparbergs BK H3 (hemma) AkademiDiv3


      12:00
    • 10:00

      Träning F10-12


      11:00
    • 10:15

      Skälby IBK PK1 (borta) P04


      12:15
    • 11:00

      IBK Köping Ung D2 (hemma) A-lag Dam


      13:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 12:00

      IBK Sala DJ (borta) DJ


      14:00
    • 12:45

      Sargvakt och Kiosktjänst P06


      16:00
    • 14:00

      Nykvarns IBF Ungdom (hemma) A-lag Herr


      16:00
    • 15:15

      IFK Arboga IBK H2 (borta) AkademiDiv2


      17:15
    • 17:00

      GS 86 AIF HJ17 (hemma) Akademiherrjunior


      19:00
  • 6Sön
    • 10:30

      Surahammars IBF FK1 (borta) DJ


      12:30
    • 13:15

      Skälby IBK Röd PK2 (borta) P05


      15:15
    • 14:30

      Surahammars IBF Hj (hemma) Akademiherrjunior


      16:30
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 19:15

      Träning AkademiJAS


      21:00
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 16:20

      Träning F08/09


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:30
    • 18:30

      Träning P06


      19:30
      Lillåhallen, Norra skolan
      Anteckning: Ombytt och klar 15 minuter innan träningsstart för genomgång
    • 19:45

      Träning A-lag Herr


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Dam


      22:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Kopparbergs BK FK5 (hemma) F08/09


      12:00
    • 11:00

      Per-Ols IBF FK3 (borta) F05-07


      13:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 11:30

      Per-Ols IBF PK3 (hemma) P06


      13:30
    • 12:00

      IBK Köping HJ (borta) Akademiherrjunior


      14:00
    • 13:00

      IBK Köping Ung FK1 (hemma) DJ


      15:00
    • 13:30

      Västerås IBS Ung Röd PK1 (hemma) P04


      15:30
    • 15:15

      Träningsmatch P08


      17:00
  • 13Sön
    • 09:20

      Poolspel P10 P09/10


      15:30
    • 13:30

      WSK Lindesberg DJ (hemma) DJ


      15:30
    • 14:00

      BKI Sunnanå/Fagerås BK (borta) A-lag Dam


      16:00
    • 15:00

      IBK Lidköping (borta) A-lag Herr


      17:00
    • 17:00

      IBF Örebro Ung H2 (hemma) AkademiDiv2


      19:00
    • 17:00

      Väster IBK Örebro H3 (borta) AkademiDiv3


      19:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning F10-12


      11:00
    • 10:45

      IBF Örebro Utv FK5 (borta) F08/09


      12:45
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 11:00

      WSK Lindesberg D2 (hemma) A-lag Dam


      13:00
    • 11:30

      Kiosk och Sek Seriematch P09/10


      14:00
    • 12:15

      IFK Arboga PK3 (borta) P06


      14:15
    • 12:30

      KFUM Örebro PK 7 (hemma) P09/10


      14:30
    • 13:15

      Sargvakt A-lagsmatch 19/10 P05


      16:00
    • 14:00

      Lagan IBK (hemma) A-lag Herr


      16:00
    • 17:00

      Askersunds IBK DJ (borta) DJ


      19:00
  • 20Sön
    • 09:00

      IBF Örebro Utv FK1 (borta) DJ


      11:00
    • 13:20

      Kumla IBK PK5 (borta) P08


      15:20
    • 14:00

      IBK Sala FK3 (borta) F05-07


      16:00
    • 16:00

      IBK Köping H2 (borta) AkademiDiv2


      18:00
    • 17:00

      Västerås IBS Ungdom (borta) Akademiherrjunior


      19:00
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning DJ


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning P05


      20:00
    • 19:00

      Träning F08/09


      20:15
    • 19:15

      Träning AkademiJAS


      21:00
    • 21:00

      Träning AkademiDiv3


      22:15
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 16:20

      Träning F08/09


      17:30
    • 17:30

      Träning P08


      18:30
    • 18:30

      Träning P06


      19:30
    • 18:40

      Rönnby SK PK2 (borta) P05


      20:40
    • 19:45

      Träning A-lag Herr


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Dam


      22:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 10:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:30

      Kumla F11-12 (borta) F10-12


      16:00
    • 12:00

      Poolspel P12


      17:00
    • 12:30

      IBK Hallsta DJ (hemma) DJ


      14:30
    • 12:30

      Silvergruvans IBF FK5 (hemma) F08/09


      14:30
    • 13:00

      Vintrosa IS PK7 (borta) P09/10


      15:00
    • 13:30

      SMÅ IF PK1 (hemma) P04


      15:30
    • 14:00

      SMÅ IF PK5 (hemma) P08


      16:00
    • 14:30

      Köpings IS H2 (hemma) AkademiDiv2


      16:30
    • 15:30

      Skälby IBK PK3 (hemma) P06


      17:30
    • 17:00

      Karlstad IBF Ungdom HJ17 2 (hemma) Akademiherrjunior


      19:00
    • 17:00

      KFUM Örebro PK2 (hemma) P05


      19:00
  • 27Sön
    • 10:30

      IBK Sala FK1 (hemma) DJ


      12:30
    • 13:00

      IBF Örebro Ung D2 (borta) A-lag Dam


      15:00
    • 16:30

      IBK Sala PK3 (borta) P06


      18:30
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor