Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK

Följ

Lillån IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P04


      18:30
    • 17:30

      Träning P06


      18:30
    • 18:30

      Träning P05


      19:30
    • 18:45

      Träning P04


      21:30
    • 19:00

      A-lagsmatch KVAL TILL ALLSVENSKAN!!! P08


      21:30
    • 19:15

      Träning A-lag Dam


      21:00
    • 19:30

      KAIS Mora IF (hemma) A-lag Herr


      20:30
    • 20:00

      Träning F03/04


      21:30
    • 20:30

      Träning Lillån Akademi


      22:00
  • 6Fre
    • Heldag

      Örebrocupen 2018 F03/04

    • 15:00

      Örebrocupen P05


      00:00
    • 17:00

      Örebrocupen 2018 DJAS/Div2


      00:00
    • 18:00

      ÖrebroCupen i innebandy P04


      00:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 20:15

      Tibro IBK (borta) P04


      21:15
    • 20:15

      Silverdals IF Vit (hemma) P06


      21:15
    • 21:00

      Stöpen IBK (borta) P06


      22:00
    • 21:45

      IBF Linköping (hemma) DJAS/Div2


      22:45
  • 7Lör
    • Heldag

      Örebrocupen 2018 F03/04

    • Heldag

      Örebrocupen P05

    • Heldag

      Örebrocupen 2018 DJAS/Div2

    • Heldag

      ÖrebroCupen i innebandy P04

    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:45

      Trosa Edanö IBK (hemma) P04


      10:45
    • 12:00

      Partille IBS (borta) P06


      13:00
    • 12:45

      IBK Sala (borta) DJAS/Div2


      13:45
    • 12:45

      Hjulsbro IK 1 Blå (hemma) P06


      13:45
    • 13:30

      Lunch P03


      14:30
    • 15:00

      IBF Säter (borta) P04


      16:00
    • 18:00

      IBK Mantorp 07 (borta) P06


      19:00
    • 18:45

      IBK Lidköping P-06 2 (hemma) P06


      19:45
    • 19:00

      Middag P03


      20:00
    • 19:30

      Malmköpings IBF (borta) DJAS/Div2


      20:30
    • 21:00

      Ornäs IK (hemma) P06


      22:00
    • 21:45

      IK Huge Innebandy (borta) P06


      22:45
  • 8Sön
    • Heldag

      Örebrocupen 2018 F03/04

    • 00:00

      Örebrocupen P05


      20:00
    • 00:00

      Örebrocupen 2018 DJAS/Div2


      19:00
    • 00:00

      ÖrebroCupen i innebandy P04


      19:00
    • 09:00

      IK Frej Täby Innebandy (hemma) P06


      10:00
    • 09:45

      Skoghalls IBK Blå (hemma) P04


      10:45
    • 10:45

      Poolspel i Askersund för P10 P09/10


      14:30
    • 11:15

      Hälsinggårdens AIK P-06 1 (borta) P06


      12:15
    • 12:45

      Match Örebro Cupen P03


      13:30
    • 16:00

      KAIS Mora IF (borta) A-lag Herr


      17:00
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 15:00

      Linköping Floorball Games DJAS/Div2


      00:00
    • 16:00

      Katrineholm Innebandycup F05-07


      00:00
    • 17:40

      Katrineholm IBF (borta) P04


      18:40
    • 17:40

      Storvreta IBK röd (hemma) P06


      18:40
    • 17:50

      Onyx IBK (borta) DJAS/Div2


      18:50
    • 18:00

      Innebandycup i Katrineholm P04


      00:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 18:30

      Lagkväll Dam div 2


      21:00
    • 20:10

      Onyx IBS (hemma) P06


      21:10
  • 14Lör
    • Heldag

      Linköping Floorball Games DJAS/Div2

    • Heldag

      Katrineholm Innebandycup F05-07

    • Heldag

      Innebandycup i Katrineholm P04

    • 08:00

      Nynäshamns IBK (borta) DJAS/Div2


      09:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:00

      Poolspel (olika) (hemma) F08/09


      11:30
    • 09:40

      Vendelsö IK Vit (borta) P06


      10:40
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 10:30

      IBF Norrköping (borta) P06


      11:30
    • 11:00

      Träning F10/11


      12:00
    • 13:50

      Rosersberg IK/Arlanda IBK (borta) P04


      14:50
    • 14:40

      Sandared/Rydboholm (hemma) DJAS/Div2


      15:40
    • 15:30

      Örby IF (borta) P06


      16:30
    • 15:30

      Rosersbergs IK 06/07 (hemma) P06


      16:30
    • 18:50

      Älvsjö AIK röd (hemma) P04


      19:50
  • 15Sön
    • 00:00

      Linköping Floorball Games DJAS/Div2


      19:00
    • 00:00

      Katrineholm Innebandycup F05-07


      19:00
    • Heldag

      Innebandycup i Katrineholm P04

    • 12:10

      Bergs IK Gul (borta) P06


      13:10
    • 12:10

      FBI Tullinge (hemma) P04


      13:10
    • 14:40

      Katrineholms IBF (hemma) P06


      15:40
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 06:00

      Vägstädning, obligatorisk närvaro! P08


      15:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 11:00

      Träning F10/11


      12:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.18