Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK

Följ

Lillån IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
    • 16:30

      Pojkar klass 6 P08


      18:45
    • 16:45

      Träning DJAS/Div2


      18:15
    • 17:45

      Träning P03


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 19:10

      Örebro SK Ungdom 7 (borta) P06


      20:30
    • 19:15

      WSK Lindesberg (hemma) P06


      20:45
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 11:00

      Träning DJAS/Div2


      13:00
    • 12:00

      Match P09/10


      14:00
    • 12:00

      A-lagsmatch med Pausspel P08


      15:00
    • 13:00

      Sargvakt på herrarnas hemmamatch mot KAIS Mora P06


      15:00
    • 13:00

      Entre- & Kioskvärdar till herrlaget F03/04


      15:30
    • 13:00

      Lillån IBK (borta) A-lag Herr


      15:00
    • 14:00

      Paddel Dam div 2


      15:00
    • 14:30

      Lillån IBK 2 (PK2) (borta) P03


      16:30
    • 15:00

      Team building Dam div 2


      16:00
    • 16:00

      IFK Arboga IBK (borta) A-lag Dam


      18:00
    • 16:30

      Match med P-07 mot Hovsta P06


      18:00
    • 16:30

      Hovsta IF 1 (PK5) (hemma) P07


      18:30
    • 17:00

      Karlstad IBF Ungdom (hemma) Lillån Akademi


      19:00
    • 18:00

      Lillån IBK Grön (PK1) (borta) P03


      20:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P04


      18:30
    • 17:30

      Träning P06


      18:30
    • 18:15

      Match med P-07 mot IBF Örebro P06


      19:45
    • 18:15

      IBF Örebro Ung 2 (PK5) (borta) P07


      19:15
    • 18:15

      IBF Örebro Ung 3 (PK5) (borta) P07


      20:15
    • 18:30

      Träning P05


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      19:45
    • 19:15

      Träning A-lag Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning F03/04


      21:30
    • 20:30

      Träning Lillån Akademi


      22:00
  • 9Fre
    • 17:45

      Träning P03


      19:00
    • 18:30

      Ekeby IF (borta) P06


      20:00
    • 18:45

      Match med P-07 mot ÖSK P06


      20:00
    • 18:45

      Örebro SK Ung 9 (PK5) (borta) P07


      20:45
    • 20:00

      IBF Örebro Ung (H2) (hemma) Lillån Akademi


      22:00
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 10:30

      IBK Köping Ung (PK3 Röd) (3) (borta) P05


      12:30
    • 11:00

      Pojkar klass 6 P08


      12:50
    • 13:00

      Skälby IBK (borta) Lillån Akademi


      15:00
    • 13:00

      Karlskoga IBF (borta) A-lag Herr


      15:00
    • 14:30

      IBK Sala 2 (FK2) (borta) F03/04


      16:30
    • 15:30

      Lillån IBK 2 (PK2) (hemma) P04


      17:30
    • 15:30

      Lillån IBK 2 (PK2) (hemma) P03


      17:30
    • 17:00

      Örebro SK Ungdom 6 (borta) P06


      18:30
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:15

      Träning P09/10


      17:45
      Lillån skolans gymnastiksal
      Samlingsinformation: Montering av sarg för föräldrar på plats
      Samlingstid: 16:15
    • 17:00

      Träning Lillån Akademi


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam div 2


      18:30
    • 17:00

      Träning DJAS/Div2


      18:30
    • 17:45

      Träning P07


      19:00
    • 17:45

      Träning med P-07 P06


      19:00
    • 19:00

      Träning F05-07


      20:15
    • 19:45

      Träning A-lag Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning A-lag Dam


      22:15
    • 20:15

      Träning F03/04


      21:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:00

      Teambuilding P08


      19:00
    • 17:45

      Träning P03


      19:00
    • 18:00

      Träning med P-07 P06


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 19:15

      SMÅ IF 1 (FK2) (hemma) F03/04


      21:15
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 12:00

      Poolspel P10 P09/10


      17:00
    • 12:30

      Lillån IBK 2 (PK2) (borta) P03


      14:30
    • 13:00

      IBF Örebro Ungdom (hemma) Lillån Akademi


      15:00
    • 14:45

      IBK Hallsta 1 (FK2) (hemma) F03/04


      16:45
    • 17:00

      Kopparbergs BK 1 (PK2) (hemma) P04


      19:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Poolspel P09 P09/10


      13:00
    • 13:30

      Pojkar klass 6 P08


      16:00
    • 14:00

      Ekeby IF 3 (FK5) (borta) F05-07


      16:00
    • 14:00

      Askersunds IBK (DJ) (hemma) DJAS/Div2


      16:00
    • 16:00

      IBK Lockerud Mariestad (borta) A-lag Herr


      17:00
    • 16:30

      IBF Örebro Ung 2 (PK5) (borta) P07


      18:30
    • 16:30

      Match med P-07 mot IBF Örebro P06


      18:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning P08


      17:45
    • 18:00

      Lillån Grön (7) (hemma) P06


      19:30
    • 19:00

      Träning P05


      20:15
    • 19:45

      Träning Lillån Akademi


      21:00
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
    • 20:15

      Träning P04


      21:40
    • 20:15

      Träning med P04 P05


      21:40
    • 21:00

      Träning Lillån Akademi


      22:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P04


      18:30
    • 17:30

      Träning P06


      18:30
    • 18:20

      A-lags match med pizzakväll P05


      21:00
    • 19:00

      Sargvakter A-lagets kvalmatch P03


      22:00
    • 19:15

      Träning A-lag Dam


      21:00
    • 19:30

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) A-lag Herr


      20:30
    • 19:30

      Playoff Lillån IBK - IBK Lockerud Mariestad P07


      21:00
    • 20:30

      Träning Lillån Akademi


      22:00
  • 23Fre
    • 16:45

      Träning DJAS/Div2


      18:15
    • 18:00

      Match Div2 kval Lillån Akademi


      20:00
    • 19:00

      IBK Hallsta 1 (PK1) (borta) P03


      21:00
    • 19:15

      Match med P-07 mot Pålsboda P06


      20:45
    • 19:15

      Pålsboda IBF 3 (PK5) (hemma) P07


      21:15
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 09:45

      Pojkar klass 6 P08


      11:45
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 11:00

      Surahammars IBF 2 (FK2) (borta) F03/04


      13:00
    • 11:00

      Kumla IBK 1 (PK2) (borta) P04


      13:00
    • 11:30

      Poolspel (olika) (hemma) F08/09


      19:00
    • 13:30

      Ekeby IF (PK3) (borta) P05


      15:30
    • 16:00

      IBK Lockerud Mariestad (borta) A-lag Herr


      17:00
  • 25Sön
    • 12:30

      Match JAS Lillån Akademi


      15:00
    • 13:00

      Kopparbergs BK 1 (PK2) (borta) P03


      15:00
    • 13:30

      IBK Köping Ung 1 (PK1) (borta) P03


      15:30
    • 15:00

      IBK Sala (DJ) (hemma) DJAS/Div2


      17:00
    • 17:00

      Västerås IBS Ung 6 (borta) P05


      19:00
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 11:45

      Radiomasten Cup P08


      19:00
    • 15:00

      KAIS Mora IF (borta) A-lag Herr


      16:00
  • 31Lör
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 14:00

      IFK Arboga (DJ) (borta) DJAS/Div2


      16:00