Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK

Följ

Lillån IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lillån IBK
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning P02


      17:45
    • 16:30

      Pojkar klass 6 P08


      18:45
    • 16:45

      Träning DJAS


      18:15
    • 17:45

      Träning P03


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 19:10

      Örebro SK Ungdom 7 (borta) P06


      20:30
    • 19:15

      WSK Lindesberg (hemma) P06


      20:45
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning Bollkul


      10:00
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 11:00

      Träning DJAS


      13:00
    • 12:00

      A-lagsmatch med Pausspel P08


      15:00
    • 12:00

      Match P09/10


      14:00
    • 13:00

      Entre- & Kioskvärdar till herrlaget F03/04


      15:30
    • 13:00

      Sargvakt på herrarnas hemmamatch mot KAIS Mora P06


      15:00
    • 13:00

      Lillån IBK (borta) A-lag Herr


      15:00
    • 14:00

      Paddel Dam div 2


      15:00
    • 14:30

      Kumla IBK 1 (PK2) (hemma) P03


      16:30
    • 15:00

      Team building Dam div 2


      16:00
    • 16:00

      IFK Arboga IBK (borta) A-lag Dam


      18:00
    • 16:30

      Match med P-07 mot Hovsta P06


      18:00
    • 16:30

      Hovsta IF 1 (PK5) (hemma) P07


      18:30
    • 17:00

      Karlstad IBF Ungdom (hemma) P02


      19:00
    • 17:00

      Karlstad IBF Ungdom (hemma) Lillån Akademi


      19:00
    • 18:00

      IFK Arboga 1 (PK1) (hemma) P03


      20:00
  • 4Sön
    • 11:45

      Poolspel PK08 P08


      16:30
    • 12:00

      Askersunds IBK (H2) (hemma) Lillån Akademi


      14:00
    • 13:00

      Per-Ols IBF 1 (PK1) (borta) P02


      15:00
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P04


      18:30
    • 17:30

      Träning P06


      18:30
    • 18:15

      Match med P-07 mot IBF Örebro P06


      19:45
    • 18:15

      IBF Örebro Ung 2 (PK5) (borta) P07


      19:15
    • 18:15

      IBF Örebro Ung 3 (PK5) (borta) P07


      20:15
    • 18:30

      Träning P05


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      19:45
    • 19:15

      Träning A-lag Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning F03/04


      21:30
    • 20:15

      Träning P02


      22:00
    • 20:30

      Träning Lillån Akademi


      22:00
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning P02


      17:45
    • 17:45

      Träning P03


      19:00
    • 18:30

      Ekeby IF (borta) P06


      20:00
    • 18:45

      Match med P-07 mot ÖSK P06


      20:00
    • 18:45

      Örebro SK Ung 9 (PK5) (borta) P07


      20:45
    • 20:00

      IBF Örebro Ung (H2) (hemma) Lillån Akademi


      22:00
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning Bollkul


      10:00
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 10:30

      IBK Köping Ung (PK3 Röd) (3) (borta) P05


      12:30
    • 11:00

      Pojkar klass 6 P08


      12:50
    • 13:00

      Skälby IBK (borta) Lillån Akademi


      15:00
    • 13:00

      Skälby IBK (borta) P02


      15:00
    • 13:00

      Karlskoga IBF (borta) A-lag Herr


      15:00
    • 14:30

      IBK Sala 2 (FK2) (borta) F03/04


      16:30
    • 15:30

      Lillån IBK 2 (PK2) (hemma) P04


      17:30
    • 15:30

      Lillån IBK 2 (PK2) (hemma) P03


      17:30
    • 17:00

      Örebro SK Ungdom 6 (borta) P06


      18:30
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:00

      Teambuilding P08


      19:00
    • 16:30

      Träning P02


      17:45
    • 17:45

      Träning P03


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 18:00

      Träning med P-07 P06


      19:00
    • 19:15

      SMÅ IF 1 (FK2) (hemma) F03/04


      21:15
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning Bollkul


      10:00
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 12:00

      Poolspel P10 P09/10


      17:00
    • 12:30

      WSK Lindesberg 2 (PK2) (hemma) P03


      14:30
    • 13:00

      IBF Örebro Ungdom (hemma) Lillån Akademi


      15:00
    • 14:45

      IBK Hallsta 1 (FK2) (hemma) F03/04


      16:45
    • 16:00

      Surahammars IBF 1 (PK1) (borta) P02


      18:00
    • 17:00

      Kopparbergs BK 1 (PK2) (hemma) P04


      19:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Poolspel P09 P09/10


      13:00
    • 13:30

      Pojkar klass 6 P08


      16:00
    • 14:00

      Ekeby IF 3 (FK5) (borta) F05-07


      16:00
    • 14:00

      Askersunds IBK (DJ) (hemma) DJAS


      16:00
    • 16:30

      IBF Örebro Ung 2 (PK5) (borta) P07


      18:30
    • 16:30

      Match med P-07 mot IBF Örebro P06


      18:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning P08


      17:45
    • 18:00

      Lillån Grön (7) (hemma) P06


      19:30
    • 19:00

      Träning P05


      20:15
    • 19:45

      Träning Lillån Akademi


      21:00
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
    • 20:15

      Träning P04


      21:40
    • 20:15

      Träning med P04 P05


      21:40
    • 21:00

      Träning Lillån Akademi


      22:00
  • 21Ons
    • 16:15

      Träning P09/10


      17:45
    • 17:00

      Träning DJAS


      18:30
    • 17:00

      Träning Lillån Akademi


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam div 2


      18:30
    • 18:00

      Match med P-07 mot Askersund IBK P06


      19:30
    • 18:00

      Askersunds IBK (PK5) (hemma) P07


      20:00
    • 18:00

      Askersunds IBK (hemma) P07


      19:00
    • 19:00

      Träning F05-07


      20:15
    • 19:45

      Träning A-lag Herr


      21:00
    • 20:00

      Träning A-lag Dam


      22:15
    • 20:15

      Träning P02


      22:00
    • 20:15

      Träning F03/04


      21:30
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P04


      18:30
    • 17:30

      Träning P06


      18:30
    • 18:20

      A-lags match med pizzakväll P05


      21:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      19:45
    • 18:30

      Kvalmatch P02


      21:30
    • 19:00

      Sargvakter A-lagets kvalmatch P03


      22:00
    • 19:15

      Träning A-lag Dam


      21:00
    • 19:30

      Playoff Lillån IBK - IBK Lockerud Mariestad P07


      21:00
    • 20:30

      Träning Lillån Akademi


      22:00
  • 23Fre
    • 16:45

      Träning DJAS


      18:15
    • 18:00

      Match Div2 kval Lillån Akademi


      20:00
    • 19:00

      IBK Hallsta 1 (PK1) (borta) P03


      21:00
    • 19:15

      Match med P-07 mot Pålsboda P06


      20:45
    • 19:15

      Pålsboda IBF 3 (PK5) (hemma) P07


      21:15
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning Bollkul


      10:00
    • 09:45

      Pojkar klass 6 P08


      11:45
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 11:00

      Surahammars IBF 2 (FK2) (borta) F03/04


      13:00
    • 11:00

      Kumla IBK 1 (PK2) (borta) P04


      13:00
    • 11:30

      Poolspel (olika) (hemma) F08/09


      19:00
    • 13:30

      Ekeby IF (PK3) (borta) P05


      15:30
    • 17:30

      Västerås IBS Ung 2 (PK1) (hemma) P02


      19:30
  • 25Sön
    • 12:30

      Match JAS Lillån Akademi


      15:00
    • 13:00

      Kopparbergs BK 1 (PK2) (borta) P03


      15:00
    • 13:30

      IBK Köping Ung 1 (PK1) (borta) P03


      15:30
    • 15:00

      IBK Sala (DJ) (hemma) DJAS


      17:00
    • 17:00

      Västerås IBS Ung 6 (borta) P05


      19:00
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 11:45

      Radiomasten Cup P08


      19:00
  • 31Lör
    • 09:00

      Träning Bollkul


      10:00
    • 14:00

      IFK Arboga (DJ) (borta) DJAS


      16:00