Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK

Följ

Lillån IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 18:00

      IBF Örebro Ungdom HJ20 (HJ20) (borta) Lillån Akademi


      20:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 18:00

      Träning med P-07 P06


      19:00
  • 3Lör
    • Heldag

      DM-finaler DJAS/Div2

    • 09:00

      Poolspel P09/10


      14:30
    • 09:00

      Träning Bollkul


      10:00
    • 09:30

      ÖSK P05 (borta) P05


      10:30
    • 14:00

      IBF Örebro Ung DM F03 (borta) F03/04


      16:00
    • 15:30

      Örebro SK Ungdomsklubb (borta) P03


      17:00
    • 18:00

      Match med P-07 mot Nora P06


      19:30
    • 18:00

      Nora IBK (PK5) (borta) P07


      20:00
  • 4Sön
    • Heldag

      DM-finaler DJAS/Div2

    • 08:30

      Nora (hemma) P04


      09:45
    • 09:00

      Minicup P08


      16:00
    • 10:00

      Inte klart än (hemma) F03/04


      11:30
    • 14:00

      Västerås IBS Ung 2 (PK1) (borta) P02


      16:00
    • 17:30

      IBF Örebro (borta) A-lag Herr


      18:30
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:45

      Träning P03


      19:00
    • 18:15

      Match med P-07 mot Hovsta P06


      19:30
    • 18:30

      Pojkar klass 6 P08


      20:15
    • 19:00

      IBF Örebro Ungdom (DJ) (borta) DJAS/Div2


      21:00
    • 19:00

      IBF Örebro Ungdom (borta) Lillån Akademi


      21:00
    • 19:00

      IBF Örebro Ungdom (borta) P02


      21:00
    • 19:20

      Hovsta IF 2 (PK5) (borta) P07


      21:20
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning Bollkul


      10:00
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 12:30

      Romfartuna GOIF 1 (FK2) (hemma) F03/04


      14:30
    • 14:00

      Kristinehamns IBF (hemma) A-lag Dam


      16:00
    • 14:30

      Ekeby IF 3 (FK5) (hemma) F05-07


      16:30
    • 15:00

      Örebro SK Ung 1 (PK1) (borta) P02


      16:00
    • 15:00

      Västerås IBS Ungdom (borta) P02


      17:00
    • 15:00

      Västerås IBS Ungdom (borta) Lillån Akademi


      17:00
    • 16:00

      Silvergruvans IBF 1 (PK2) (borta) P04


      18:00
    • 16:00

      IBK Lockerud Mariestad (borta) A-lag Herr


      18:00
    • 16:00

      Gropens IF (hemma) P06


      17:30
    • 17:30

      Kumla IBK (hemma) P06


      19:00
  • 11Sön
    • 12:00

      Poolspel (olika) (hemma) F08/09


      17:00
    • 12:45

      Poolspel PK08 P08


      18:00
    • 13:00

      Pålsboda IBF 1 (PK1) (borta) P03


      15:00
    • 15:00

      Rönnby IBK Ung (B, D2) (hemma) Dam div 2


      17:00
    • 17:00

      Lillån IBK (borta) Lillån Akademi


      19:00
    • 17:30

      Örebro SK Ung (PK3) (borta) P05


      19:30
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P08


      17:45
    • 17:45

      Träning P06


      19:00
    • 19:30

      Örebro SK Ung 1 (PK1) (hemma) P02


      21:30
    • 19:45

      Träning Lillån Akademi


      21:00
      Idrottshuset
      Samlingstid: 18:45
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
    • 20:30

      Träning P04


      21:45
    • 21:00

      Träning Lillån Akademi


      22:00
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning P02


      17:45
    • 17:45

      Träning P03


      19:00
    • 18:00

      Träning med P-07 P06


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 19:15

      Örebro SK Ung 3 (PK2) (hemma) P04


      21:15
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning Bollkul


      10:00
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 10:45

      Orresta IF 1 (PK1) (hemma) P03


      12:45
    • 12:20

      Kumla IBK (borta) P06


      13:50
    • 12:30

      Silvergruvans IBF 1 (PK2) (hemma) P03


      14:30
    • 12:45

      Pojkar klass 6 P08


      15:00
    • 14:30

      IBF Örebro Ungdom (borta) A-lag Dam


      16:00
    • 15:30

      Per-Ols IBF (DJ) (hemma) DJAS/Div2


      17:30
    • 17:30

      IBK Köping Ung 1 (FK2) (hemma) F03/04


      19:30
    • 17:30

      Kristinehamns IBF/Karlskoga IBF (hemma) P02


      19:30
    • 17:30

      Kristinehamns IBF/Karlskoga IBF (hemma) Lillån Akademi


      19:30
  • 18Sön
    • 11:30

      SMÅ IF´3 (FK5) (borta) F05-07


      12:00
    • 12:45

      WSK Lindesberg (borta) P06


      14:15
    • 14:00

      Hagfors IBS (borta) A-lag Herr


      16:00
    • 14:30

      Rönnby IBK Ung 2 (FK2) (borta) F03/04


      16:30
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P05


      20:15
    • 17:45

      Träning P06


      19:00
    • 19:30

      Skoghalls IBK Utveckling (borta) Lillån Akademi


      21:30
    • 19:45

      Träning P02


      21:00
    • 19:45

      Träning P04


      21:00
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning Bollkul


      10:00
    • 10:00

      Träning P11


      11:00
    • 12:00

      Kumla IBK (B, D2) (borta) Dam div 2


      14:00
    • 15:00

      Skälby IBK (borta) A-lag Herr


      17:00
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons