Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK

Följ

Lillån IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 07:00

      Vänerns Pärla Cup 2017 P05


      20:00
    • 09:45

      Match #1 VänernsPärla Cup P05


      10:45
    • 11:30

      Träning P09/10


      13:00
    • 11:45

      Match #2 VänernsPärla Cup P05


      12:45
    • 13:30

      Seriematch mot Vintrosa P07


      15:00
    • 13:30

      Match med P-07 mot Vintrosa P06


      15:00
    • 13:45

      Match #3 VänernsPärla Cup P05


      14:45
    • 15:00

      Träning P06


      16:30
    • 15:30

      Match #4 VänernsPärla Cup P05


      16:30
    • 17:00

      IBF Västerås (borta) A-lag Herr


      19:00
    • 17:30

      Match #5 VänernsPärla Cup P05


      18:30
    • 18:30

      Kungsörs IBK (D2) (borta) Dam div 2


      20:30
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning P03


      18:00
    • 16:45

      Träning DJAS/Div2


      18:15
    • 16:45

      Träning P08


      18:00
    • 18:00

      Träning P06


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
  • 7Lör
    • 10:00

      Gropens IF 1 (PK5) (borta) P07


      12:00
    • 10:00

      Match med P-07 P06


      11:30
    • 11:00

      KFUM Örebro (H2) (hemma) Lillån Akademi


      13:00
    • 14:00

      Sala Silverstaden IBK (hemma) A-lag Dam


      16:00
    • 15:00

      IBK Hallsta (D2) (hemma) Dam div 2


      17:00
    • 16:15

      Sargvakt, entrévärd och kioskbemanning vid A-lags match 7/10 P05


      19:00
    • 17:00

      Lillån IBK (borta) A-lag Herr


      19:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 16:45

      Träning P08


      17:45
    • 17:45

      Träning P05


      19:00
    • 17:45

      Träning P06


      19:00
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
    • 20:00

      Lillån IBK (borta) Lillån Akademi


      22:00
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning P03


      18:00
    • 16:45

      Träning P08


      18:00
      Ballonghallen i Vivalla
      Anteckning: Ansvarig: Jonny
      Ombytta och klara 16:45, de som har möjlighet får gärna komma 16:30 och hjälpa till med sargbygge!
    • 18:00

      Lillån P-07 P06


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 19:00

      WSK Lindesberg (H2) (borta) Lillån Akademi


      21:00
  • 14Lör
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning P03


      18:00
    • 16:45

      Träning DJAS/Div2


      18:15
    • 16:45

      Träning P08


      18:00
    • 18:00

      Lillån P-07 P06


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:00
    • 20:00

      IBK Wasahus-73 (H2) (hemma) Lillån Akademi


      22:00
  • 21Lör
    • 10:00

      Lillån IBK 2 (PK2) (borta) P03


      12:00
    • 10:45

      Pojkar klass 6 P08


      13:00
    • 14:00

      Surahammars IBF (borta) A-lag Herr


      16:00
    • 14:45

      Nora IBK (PK3) (borta) P05


      16:45
    • 15:30

      KFUM/Kumla (DJ) (borta) DJAS/Div2


      17:30
    • 17:30

      Västerås IBS Ungdom (hemma) Lillån Akademi


      19:30
  • 22Sön
    • 08:15

      Lillån IBK P09 (hemma) P09/10


      13:00
    • 11:00

      Lillån IBK (borta) Lillån Akademi


      13:00
    • 11:30

      Träning P09/10


      13:00
    • 13:30

      Askersunds IBK 2 (PK5) (hemma) P07


      15:30
    • 13:30

      Match med P-07 mot Askersund IBK 2 P06


      14:30
    • 14:00

      Skattkärrs IK (hemma) A-lag Dam


      16:00
    • 15:00

      Gropens IF (hemma) P06


      16:30
    • 15:00

      Askersunds IBK (D2) (hemma) Dam div 2


      17:00
    • 15:00

      Askersunds IBK 1 (FK2) (borta) F03/04


      17:00
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 16:45

      Träning P08


      17:45
    • 17:00

      Fotografering och utlämning av matchställ. P03


      19:30
    • 17:45

      Träning P05


      19:00
    • 17:45

      Träning P06


      19:00
    • 19:45

      Träning Lillån Akademi


      21:00
    • 20:00

      Träning P03


      21:30
    • 21:00

      Träning Lillån Akademi


      22:00
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning P03


      18:00
    • 16:45

      Träning DJAS/Div2


      18:15
    • 16:45

      Träning P08


      18:00
    • 18:00

      Lillån P06 - Extraträning P06


      19:00
    • 19:20

      Hovsta IF 2 (PK5) (borta) P07


      21:20
    • 19:20

      Match P07 mot Hovsta P06


      20:20
    • 19:30

      Kristinehamns IBF/Karlskoga IBF (borta) Lillån Akademi


      21:30
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning F08/09


      16:00
    • 10:30

      Lillån IBK Grön (PK1) (borta) P03


      12:30
    • 11:00

      Kristinehamns IBF (borta) A-lag Dam


      13:00
    • 12:30

      Västerås IBS Ung 5 (PK3 Grön) (hemma) P05


      14:30
    • 13:15

      Sargvakter DJAS/Div2


      16:15
    • 13:45

      Poolspel PK08 P08


      18:00
    • 14:00

      Lillån IBK (borta) A-lag Herr


      16:00
  • 29Sön
    • 11:30

      Träning P09/10


      13:00
    • 13:30

      Askersunds IBK 2 (FK5) (hemma) F05-07


      15:30
    • 15:00

      Lillån Vit (6) (hemma) P06


      16:30
    • 16:15

      IFK Arboga IBK (borta) Lillån Akademi


      18:15
    • 18:00

      Rönnby IBK Ung (B, D2) (borta) Dam div 2


      20:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis