Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lillån IBK

Följ

Lillån IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 09:00

      Träning F10/11


      10:00
    • 11:15

      Poolspel (olika) (hemma) F08/09


      12:00
    • 12:00

      Poolspel Lillån P11


      18:00
    • 12:30

      Match mot Karlskoga P05


      14:00
    • 12:45

      Poolspel i Hovsta P09/10


      16:15
    • 12:45

      Skälby IBK (borta) P06


      14:30
    • 12:45

      Skälby IBK 4 (06) (borta) P06


      14:45
    • 15:00

      Ekeby IF 2 (FK4) (borta) F05-07


      17:00
    • 18:00

      Hovsta IF H3 (hemma) Lillån Akademi


      20:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Västerås IBS Ung 1 PK1 (borta) P03


      12:00
    • 11:00

      Karlskoga IBF HJ17 Elit (hemma) Lillån Akademi


      13:00
    • 12:00

      Ekeby IF PK4 (borta) P06


      14:00
    • 12:00

      Ekeby IF (borta) P06


      13:30
    • 13:30

      GS 86 AIF/Fagerås BK (hemma) DJAS/Div2


      15:30
    • 14:30

      Pålsboda IBF (borta) P08


      15:30
    • 15:00

      Skogsgymnastikens IBS PK1 (borta) P04


      17:00
    • 15:15

      Skälby IBK PK2 (borta) P04


      17:15
    • 15:15

      PK2 match Skälby IBK - Lillån P04/05 P05


      16:15
    • 16:00

      Sala Silverstaden IBK (borta) A-lag Dam


      18:00
  • 3Mån
    v.49
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:15

      Träning P03


      17:45
    • 18:00

      Träning P09/10


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam div 2


      19:30
    • 18:15

      Kopparbergs BK PK3 (hemma) P05


      20:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning F10/11


      10:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 12:00

      DJSM Kval DJAS/Div2


      18:00
    • 12:30

      IBK Köping Ung PK1 (hemma) P04


      14:30
    • 13:00

      WSK Lindesberg B-lag H3 (borta) Lillån Akademi


      15:00
    • 13:15

      Nykvarns IBF Ungdom (hemma) DJAS/Div2


      15:15
    • 14:15

      Västerås IBS Ung 7 (hemma) P06


      15:45
    • 14:15

      Västerås IBS Ung 7 (06) (hemma) P06


      16:15
    • 16:30

      Kumla IBK (borta) DJAS/Div2


      18:30
  • 9Sön
    • 09:15

      Poolspel PK7 P08


      14:00
    • 09:30

      Match med P-07 mot Askersund P06


      11:00
    • 09:30

      Askersunds IBK PK5 (borta) P07


      11:30
    • 12:30

      IBK Sala PK1 (hemma) P03


      14:30
    • 13:30

      IBK Hallsta D2 (B-lag) (hemma) Dam div 2


      15:30
    • 13:30

      Skoghalls IBK Utv Hj17 Elit (borta) Lillån Akademi


      15:30
    • 14:30

      SMÅ IF 1 (hemma) F03/04


      16:30
    • 17:00

      Träning F05-07


      18:00
  • 10Mån
    v.50
  • 11Tis
    • 17:15

      Träning P03


      18:30
    • 17:45

      Träning P09/10


      19:00
    • 19:00

      PK2 match Lillån P04/05 - Västerås IBS Ung 5 P05


      20:00
    • 19:00

      Västerås IBS Ung 5 PK2 (hemma) P04


      21:00
    • 19:00

      Match med P-07 mot Kumla P06


      20:30
    • 19:00

      Kumla IBK PK5 (hemma) P07


      21:00
    • 19:20

      Hovsta IF (borta) P06


      21:00
    • 19:45

      Träning Lillån Akademi


      21:00
    • 20:00

      Rönnby IBK Ung (B) D2 (borta) DJAS/Div2


      22:00
    • 21:00

      Träning Lillån Akademi


      22:15
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning F10/11


      10:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 12:30

      Västerås IBS Ung 9 (07) (hemma) P06


      14:30
    • 14:00

      WSK Lindesberg PK1 (borta) P04


      16:00
    • 14:00

      Askersunds IBK 1 (FK4) (hemma) F05-07


      16:00
    • 15:30

      IBF Örebro Ungdom (borta) A-lag Dam


      17:30
    • 17:00

      Poolspel (olika) (hemma) F08/09


      19:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Örebro SK Ung 1 PK1 (borta) P03


      13:00
    • 11:30

      SMÅ IF PK5 (borta) P07


      13:30
    • 13:20

      Julfest med A-lagsmatch P08


      15:45
    • 14:00

      Onyx IBK (hemma) A-lag Herr


      16:00
    • 14:00

      Sargvakt mm P06


      16:00
    • 14:00

      Karlstad IBF Ungdom HJ17 Elit (borta) Lillån Akademi


      16:00
    • 15:45

      IBK Köping Ung 1 (borta) F03/04


      17:45
    • 16:00

      Fröjereds IF (hemma) DJAS/Div2


      18:00
    • 16:30

      Tillberga IK (H2) (hemma) Lillån Akademi


      18:30
    • 17:00

      Träning F05-07


      18:00
  • 17Mån
    v.51
    • 16:45

      Träning F08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning Dam div 2


      19:45
    • 17:15

      Träning DJAS/Div2


      19:00
    • 18:00

      Träning F03/04


      19:15
    • 19:15

      Träning A-lag Dam


      21:00
    • 19:15

      Träning F05-07


      20:30
    • 19:15

      Askersunds IBK 1 (hemma) F03/04


      21:15
    • 19:30

      PK2 match IBK Köping Ung 2 - Lillån P04/05 P05


      20:30
    • 19:30

      IBK Köping Ung 2 PK2 (borta) P04


      21:30
    • 19:30

      Träning P03


      20:45
    • 19:45

      Träning Lillån Akademi


      20:45
    • 20:30

      Träning P04


      21:35
    • 21:00

      Träning A-lag Herr


      22:15
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning F10/11


      10:00
    • 12:30

      Silvergruvans IBF PK1 (hemma) P04


      14:30
    • 15:30

      Pålsboda IBF PK3 (borta) P05


      17:30
    • 16:00

      IBK Hallsta D2 (B-lag) (hemma) DJAS/Div2


      18:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
    • 19:00

      Träning med P-07 P06


      20:15
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      Storvretacupen 2018/19 DJAS/Div2

    • 10:00

      Teambuilding med övernattning P08


      00:00
    • 16:15

      Träning P03


      17:45
    • 17:30

      Träning DJAS/Div2


      19:00
    • 17:45

      Träning P04


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam div 2


      19:30
  • 29Lör
    • 00:00

      Storvretacupen 2018/19 DJAS/Div2


      19:00
    • 00:00

      Teambuilding med övernattning P08


      11:00
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.1