Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lekebergs IF

Följ

Lekebergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lekebergs IF
Välj lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 11:00

      Träningsmatch LIF 09 - Adolfsberg PF-09


      12:30
  • 2Lör
    • 14:00

      Träningsmatch mot IFK Hallsberg PF12


      16:00
    • 15:00

      Hovsta IF Svart (borta) P-0203


      17:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning Röd


      12:00
    • 10:00

      Träning Grön


      11:00
    • 10:00

      Träning Blå


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch LIF 09 - Adolfsberg PF-09


      12:30
    • 17:00

      Träning PF12


      18:15
    • 19:00

      Träning Zumba


      20:00
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning PF13


      18:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P07/08


      19:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:45
    • 17:40

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning PF12


      19:15
    • 18:00

      Arbetskväll på Vreta P-0203


      19:00
    • 18:00

      Kritning och ordningställande av A-plan. Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning med P07/08 PF-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-0203


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Lillån FK 4 (hemma) F10/11


      12:00
    • 12:15

      Frövi IK (hemma) F10/11


      14:15
    • 15:00

      SMÅ IF (hemma) P-0203


      17:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Bortamatch mot IK Sturehov 2 P11


      11:00
    • 10:00

      Träning Grön


      11:00
    • 10:00

      IFK Askersund (borta) PF-09


      12:00
    • 10:00

      Träning Röd


      12:00
    • 10:00

      Match IFK Askersund - Lekebergs IF Röd PF-09


      11:30
    • 10:00

      Träning Blå


      12:00
    • 13:00

      Match mot BK Forward PF12


      14:00
    • 15:00

      Bortamatch mot Lillån FK vit P11


      17:00
    • 15:00

      Pålsboda GOIF (borta) P10


      16:15
    • 17:30

      IFK Kumla Röd (borta) PF-09


      19:30
    • 19:00

      Träning Zumba


      20:00
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning PF13


      18:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P07/08


      19:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:45
    • 17:40

      Träning P10


      19:00
    • 17:40

      Städa klubbstugan P10


      19:00
    • 18:00

      Träning PF12


      19:15
    • 18:00

      Städning klubbstugan F10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning med P07/08 PF-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-0203


      20:30
  • 15Fre
    • 18:00

      Örebro SK FK Vit 1 (hemma) PF-09


      20:00
  • 16Lör
    • 14:30

      IK Sturehov Röd (borta) F10/11


      16:30
    • 15:00

      IFK Lindesberg 1 (borta) P-0203


      17:00
  • 17Sön
    • 09:45

      Örebro SK Söder 4 (borta) F10/11


      11:45
    • 10:00

      Träning Blå


      12:00
    • 10:00

      Träning Röd


      12:00
    • 10:00

      Träning Grön


      11:00
    • 10:30

      Fjugesta IF (hemma) PF-09


      12:30
    • 12:00

      LIF svart P9- Karlslund P11


      14:30
    • 14:30

      LIF röd P9 - Sturehov P11


      17:00
    • 17:00

      Träning Zumba


      18:00
    • 17:00

      Träning PF12


      18:15
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P07/08


      19:15
    • 17:00

      Träning PF13


      18:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning P11


      19:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:45
    • 17:40

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning PF12


      19:15
    • 19:00

      Träning P-0203


      20:30
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Lillån FK (hemma) P10


      11:30
      Vretalund IP
      Serie: Seriespel P10
      Samlingstid: 09:15
      Resultat och referat
    • 11:00

      Träningsmatch Latorp PF-09


      12:30
    • 15:00

      Karlslunds IF FK 4 (hemma) P-0203


      17:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning Röd


      12:00
    • 10:00

      Träning Grön


      11:00
    • 10:00

      Träning Blå


      12:00
    • 17:00

      Match mot Örebro SK PF12


      18:00
    • 17:00

      Träning Zumba


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-09


      18:00
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning PF13


      18:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:45
    • 17:40

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning PF12


      19:15
    • 18:30

      Träning med P07/08 PF-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-0203


      20:30
  • 29Fre
    • 18:30

      Finnerödja IF (borta) PF-09


      20:30
  • 30Lör
    • 10:00

      Karlslunds IF FK Röd (borta) PF-09


      12:00
    • 10:00

      Adolfsbergs IK 2 Svart (hemma) F10/11


      12:00
    • 11:00

      Seriematch mot ÖSK P07/08


      13:30
    • 12:15

      Hovsta IF (hemma) F10/11


      14:15
    • 15:00

      Latorps IF (borta) P-0203


      17:00
  • 31Sön
    • 09:00

      Bortamatch mot BK Forward P11


      11:00
    • 10:00

      Träning Grön


      11:00
    • 10:00

      Träning Röd


      12:00
    • 10:00

      Träning Blå


      12:00
    • 11:00

      Bortamatch mot ÖSK P11


      14:00
    • 15:00

      Match mot Örebro Syrianska PF12


      16:00
    • 17:00

      Träning Zumba


      18:00