Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Latorps IF

Följ

Latorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Latorps IF
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 2Tor
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Lillån FK (hemma) Herrlaget


      21:00
  • 3Fre
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:30

      Träning P-06


      19:15
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 10Fre
    • 10:00

      Forwardcupen P-06


      15:00
    • 11:00

      Forwardcupen P-07


      00:00
    • 11:00

      IFK Mariehamn vit (hemma) P-07


      12:00
    • 15:00

      IK Sleipner blå (borta) P-07


      16:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 19:00

      IFK Örebro (hemma) Herrlaget


      20:45
  • 11Lör
    • Heldag

      Forwardcupen P-07

    • 08:00

      Forwardcupen P-06


      17:00
      Örebro
      Samlingstid: 07:20
      Anteckning: 08:00 11/08 Rosta Gärde 96 Latorps IF-Kvarnsvedens IK

      12:00 11/08 Trängens IP 92 Bollstanäs SK 12-Latorps IF

      16:00 11/08Rosta Gärde 92 Latorps IF-FC Järfälla 1
    • 09:20

      Träningsmatch PF-09


      12:00
    • 11:00

      Åby IF vit (borta) P-07


      12:00
    • 17:00

      ÄST P-07/08 (hemma) P-07


      18:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Forwardcupen P-07


      15:00
    • 08:00

      Västerås BK 30 svart (borta) P-07


      09:00
    • 10:00

      Forwardcupen P-06


      11:00
    • 12:00

      Mariebergs IK blå (hemma) P-07


      13:00
    • 17:00

      Mariebergs IK 2 (borta) Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 08:40

      Minicup PF-09


      13:00
    • 12:00

      IF Eker Örebro (borta) Herrlaget


      14:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träningsmatch U16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:15
  • 20Mån
    v.34
    • 17:45

      Match 9 manna P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
    • 19:00

      IFK Askersund 2 (hemma) Herrlaget


      21:00
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning PF2012/13


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
    • 18:30

      Lillån FK 1 (borta) U16


      20:30
    • 19:00

      IFK Kumla Fotboll (hemma) P-07


      20:00
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:45

      IFK Hallsbergs Fotbollsklubb (hemma) Herrlaget


      20:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      IFK Askersund (borta) P-07


      12:00
    • 11:15

      Vretstorps IF (hemma) P-07


      13:15
  • 26Sön
    • 10:00

      Mariebergs IK (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Poolspel PF-09


      14:00
    • 10:00

      -07 arrangörer P-07


      19:00
    • 10:00

      Match 7 manna P-06


      12:00
    • 11:15

      Karlslunds IF HFK Röd (borta) P-07


      13:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:15
    • 17:00

      Öfvre Adolfsberg FC (hemma) Herrlaget


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:15
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning PF2012/13


      18:30
    • 17:30

      Träning PF2010-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:30

      Hidingsta IK 2 (borta) Herrlaget


      20:30
    • 18:30

      Hovsta IF (hemma) U16


      20:30
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
  • 31Fre
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 19:00

      Match 9 manna P-06


      21:00