Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Latorps IF

Följ

Latorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Latorps IF
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 19:00

      fc assyriska (hemma) Herrlaget


      20:45
  • 2Lör
    • 10:00

      Match 7 manna P-06


      13:00
    • 10:00

      Mariebergs IK (hemma) P-07


      12:00
    • 11:15

      Adolfsbergs IK Vit (borta) P-07


      13:15
  • 3Sön
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:00

      Poolspel PF-09


      14:00
    • 10:00

      Latorps IF 10/11 (hemma) PF2010-11


      15:00
    • 12:00

      Vivalla SK (borta) U16


      14:00
    • 18:00

      Träning P-06


      18:45
  • 4Mån
    v.23
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning PF2010-11


      18:30
    • 18:30

      Skyllbergs IK (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      Match 9 manna P-06


      20:00
    • 19:45

      Glanshammars IF (borta) P-07


      21:45
  • 6Ons
    • 15:00

      Ervalla SK (borta) Herrlaget


      16:45
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
  • 9Lör
    • 10:30

      Träning Herrlaget


      12:00
    • 11:00

      IF Eker (borta) P-07


      12:00
    • 12:00

      IFK Kumla vit (hemma) P-07


      13:00
    • 13:30

      KB Karlskoga FF vit (hemma) P-07


      14:30
    • 14:30

      Adolfsbergs IK svart (borta) P-07


      15:30
  • 10Sön
    • 17:00

      Lillån FK 1 (hemma) U16


      19:00
    • 18:00

      Gideonsberg IF 2 (borta) Herrlaget


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      18:45
  • 11Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning PF2010-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:30

      Match 9 manna P-06


      20:00
    • 19:00

      Lillån FK (hemma) Herrlaget


      20:45
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
      Björkvallen
    • 19:00

      Kopparberg BK (hemma) U16


      21:00
  • 15Fre
    • 18:00

      Match 7 manna P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:00

      IF Eker Örebro 1 (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      IK Sturehov (hemma) Herrlaget


      20:45
    • 19:15

      IF Eker Örebro 2 (hemma) P-07


      21:15
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 15:15

      Karlslunds IF HFK Röd (hemma) P-07


      17:15
    • 16:30

      Hovsta IF (borta) P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      18:45
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
  • 18Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning U16


      19:15
    • 18:00

      Träning PF-09


      19:15
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 19:00

      Scandinavian Football Club (hemma) Herrlaget


      21:00
  • 25Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning PF2010-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning U lag


      19:30
    • 18:30

      Match 9 manna P-06


      20:00
    • 19:00

      Hällefors AIF (borta) U16


      21:00
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 29Fre
    • 08:00

      Örebrocupen P-07


      00:00
    • 11:00

      Glanshammars IF (borta) P-07


      12:00
    • 13:00

      PIF, Finland (hemma) P-07


      14:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Örebrocupen P-07

    • 08:00

      Sollentuna FK, Viby (borta) P-07


      09:00
    • 10:00

      Sollentuna FK, Tegel svart (hemma) P-07


      11:00
    • 12:00

      Hjälpa till ÖrebroCupen P-07


      17:00