Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Latorps IF

Följ

Latorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Latorps IF
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 3Lör
    • 08:00

      Cup PF-09


      12:00
    • 10:15

      IF Eker Örebro (hemma) Herrlaget


      12:00
    • 17:20

      Fjugesta IF (hemma) P-07


      17:40
    • 18:20

      Örebro SK Grön (borta) P-07


      18:40
    • 19:20

      Lekebergs IF (borta) P-07


      19:40
    • 20:20

      Örebro SK Vit (hemma) P-07


      20:40
  • 4Sön
    • 08:00

      Cup PF-09


      12:00
    • 10:00

      Träning PF-09


      11:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:40

      Träning Herrlaget


      19:00
  • 5Mån
    v.10
    • 18:30

      Karlslunds IF HFK U-21 (borta) Herrlaget


      20:00
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning P-06


      10:00
    • 09:00

      Träning P-07


      10:00
    • 10:00

      Träning PF-09


      11:00
    • 11:00

      Träning U16


      12:00
    • 12:00

      Norrköpings IF Bosna (borta) Herrlaget


      14:00
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      20:30
      CrossFit Örebro, Hjälmarvägen 65
      Samlingstid: 19:15
  • 16Fre
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning PF-09


      11:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Skyllberg P-06


      14:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:40

      Träning Herrlaget


      19:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 18:30

      Frivillig träning med 07:orna P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 23Fre
    • 19:30

      Adolfsbergs IK U-19 (borta) Herrlaget


      21:30
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 08:00

      Moab-cupen P-07


      19:00
    • 09:00

      Mariebergs IK (borta) P-07


      10:00
    • 10:00

      Träning PF-09


      11:00
    • 12:00

      Glanshammars IF (hemma) P-07


      13:00
    • 13:30

      Fjugesta IF (borta) P-07


      14:00
    • 15:00

      Rynninge IK (hemma) P-07


      15:30
    • 17:00

      Örebro SK Grön (borta) P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 18:10

      Kolsva IF (hemma) Herrlaget


      20:00
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 18:00

      Frivillig träning med 07:orna P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 30Fre
  • 31Lör