Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvicksunds SK

Följ

Kvicksunds SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kvicksunds SK
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
  • 2Lör
    • Heldag

      Träning P /F11

    • 10:00

      BK Sport P 05 Svart (hemma) P 05


      12:00
    • 11:00

      New Mill Indians SK F08 (hemma) F 07/10


      13:00
    • 14:00

      Träning Kvicksunds SK


      16:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.23
  • 5Tis
    • Heldag

      Träning P /F11

    • 18:30

      Skogstorps GOIF/ÄST (hemma) F 04/06


      20:30
    • 18:30

      Träning P 07-08


      19:30
    • 19:30

      Malmköpings IF P.02 (hemma) P-02


      21:30
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • Heldag

      Träning P /F11

    • 19:00

      IF Verdandi/Syrianska Eskilstuna IF (hemma) Herrlaget


      21:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Träning P /F11

    • 12:00

      Hällbybrunns IF F08 (borta) F 07/10


      14:00
  • 10Sön
    • Heldag

      Träning P /F11

    • 08:00

      Sammandrag P 09


      12:15
    • 09:00

      Sammandrag P /F11


      16:00
    • 09:40

      Sammandrag F09 F 07/10


      16:00
    • 10:00

      Eskilstuna City FK P08 Randig (hemma) P 07-08


      12:00
    • 12:00

      Bilbingo Bilbingo


      18:00
    • 13:00

      Katrineholms AIK P06 (borta) P 05


      15:00
  • 11Mån
    v.24
  • 12Tis
    • Heldag

      Träning P /F11

    • 18:00

      BK Sport P 08 Svart (borta) P 07-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F 04/06


      20:15
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 18:00

      Eskilstuna Södra FF P-05 (hemma) P 05


      20:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • Heldag

      Sammandrag P 10

    • 09:00

      Forward Kidz Cup Örebro P /F11


      16:00
    • 11:00

      Järna SK F0809 (hemma) F 07/10


      13:00
    • 12:00

      Bilbingo Bilbingo


      18:00
  • 18Mån
    v.25
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 18:00

      Träning F 07/10


      19:15
    • 18:15

      Träning P /F11


      19:15
    • 18:15

      Träning Knattelag


      19:15
    • 18:30

      Träning P 07-08


      19:30
    • 19:00

      Torshälla-Nyby IS P 05 Grön (borta) P 05


      21:00
  • 22Fre
    • 10:00

      Midsommarfirande F 04/06


      16:00
  • 23Lör
    • 18:00

      VM-match på KSK F 04/06


      22:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Triangelns IK P08 SVART (hemma) P 07-08


      12:00
    • 11:00

      Enhörna IF F-08 (borta) F 07/10


      13:00
    • 12:00

      Bilbingo Bilbingo


      18:00
    • 12:30

      Bilbingo F 04/06


      18:00
  • 25Mån
    v.26
  • 26Tis
    • 18:00

      Torshälla-Nyby IS P 05 Grön (hemma) P 05


      20:00
    • 18:00

      Skogstorps GoIF (hemma) F 04/06


      19:00
    • 18:30

      Träning P 07-08


      19:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 08:00

      Dalecarlia Cup P 05


      00:00
    • 10:00

      Håbo FF (borta) F 04/06


      11:00
    • 12:00

      Alnö IF (borta) P 05


      13:00
    • 16:00

      Ingarö IF Svart (borta) P 05


      17:00
    • 18:00

      Järla IF FK (borta) F 04/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F 07/10


      19:15
    • 18:15

      Träning Knattelag


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 29Fre
    • Heldag

      Dalecarlia Cup P 05

    • 08:00

      Norrala IF (hemma) F 04/06


      09:00
    • 13:00

      Trysil FK (borta) P 05


      14:00
    • 15:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F 04/06


      16:00
    • 20:00

      Falu BS FK (hemma) P 05


      21:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Dalecarlia Cup P 05

    • 10:00

      Arboga Södra IF (hemma) F 04/06


      11:00
    • 14:00

      Islingby IK 2 (hemma) P 05


      15:00
    • 16:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F 04/06


      17:00