Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvicksunds SK

Följ

Kvicksunds SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
  • 2Lör
    • Heldag

      Träning P /F11

    • 10:00

      BK Sport P 05 Svart (hemma) P 05


      12:00
    • 11:00

      New Mill Indians SK F08 (hemma) F 07/10


      13:00
    • 11:30

      Eskilstuna City FK P08 Vit (borta) P 07-08


      13:30
    • 14:00

      Träning Kvicksunds SK


      16:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.23
  • 5Tis
    • Heldag

      Träning P /F11

    • 18:30

      Skogstorps GOIF/ÄST (hemma) F 04/06


      20:30
    • 18:30

      Träning P 07-08


      19:30
    • 19:30

      Malmköpings IF P.02 (hemma) P-02


      21:30
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • Heldag

      Träning P /F11

    • 18:30

      Åkers IF P-02/03 (borta) P-02


      20:30
    • 19:00

      IF Verdandi/Syrianska Eskilstuna IF (hemma) Herrlaget


      21:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Träning P /F11

    • 12:00

      Hällbybrunns IF F08 (borta) F 07/10


      14:00
  • 10Sön
    • Heldag

      Träning P /F11

    • 08:00

      Sammandrag P 09


      12:15
    • 09:00

      Sammandrag P /F11


      16:00
    • 09:40

      Sammandrag F09 F 07/10


      16:00
    • 10:00

      Eskilstuna City FK P08 Randig (hemma) P 07-08


      12:00
    • 12:00

      Bilbingo Bilbingo


      18:00
    • 13:00

      Katrineholms AIK P06 (borta) P 05


      15:00
  • 11Mån
    v.24
  • 12Tis
    • Heldag

      Träning P /F11

    • 18:00

      BK Sport P 08 Svart (borta) P 07-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F 04/06


      20:15
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 18:00

      Eskilstuna Södra FF P-05 (hemma) P 05


      20:00
    • 19:00

      IFK Nyköping U (hemma) Damlaget


      21:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • Heldag

      Sammandrag P 10

    • 09:00

      Forward Kidz Cup Örebro P /F11


      16:00
    • 11:00

      Järna SK F0809 (hemma) F 07/10


      13:00
    • 12:00

      Bilbingo Bilbingo


      18:00
  • 18Mån
    v.25
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 10:00

      Midsommarfirande F 04/06


      16:00
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 10:00

      Triangelns IK P08 SVART (hemma) P 07-08


      12:00
    • 11:00

      Enhörna IF F-08 (borta) F 07/10


      13:00
    • 12:00

      Bilbingo Bilbingo


      18:00
    • 12:30

      Bilbingo F 04/06


      18:00
  • 25Mån
    v.26
    • 16:15

      Träning P 05


      17:45
    • 17:00

      Träning F 04/06


      18:30
    • 18:30

      Torshälla-Nyby IS P 08 (borta) P 07-08


      20:30
    • 18:30

      Träning F 07/10


      19:30
    • 19:00

      Hällbybrunns IF U (borta) Damlaget


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 26Tis
    • 18:00

      Torshälla-Nyby IS P 05 Grön (hemma) P 05


      20:00
    • 18:00

      Skogstorps GoIF (hemma) F 04/06


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning P 07-08


      19:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 08:00

      Dalecarlia Cup P 05


      00:00
    • 09:00

      Alnö IF (borta) P 05


      10:00
    • 10:00

      Håbo FF (borta) F 04/06


      11:00
    • 16:00

      Ingarö IF Svart (borta) P 05


      17:00
    • 18:00

      Järla IF FK (borta) F 04/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F 07/10


      19:15
    • 18:00

      Träning P 10


      19:00
    • 18:30

      Träning P 07-08


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 29Fre
    • Heldag

      Dalecarlia Cup P 05

    • 07:00

      Dalecarlia cup F 04/06


      00:00
    • 08:00

      Norrala IF (hemma) F 04/06


      09:00
    • 13:00

      Trysil FK (borta) P 05


      14:00
    • 15:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F 04/06


      16:00
    • 20:00

      Falu BS FK (hemma) P 05


      21:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Dalecarlia Cup P 05

    • Heldag

      Dalecarlia cup F 04/06

    • 10:00

      Arboga Södra IF (hemma) F 04/06


      11:00
    • 14:00

      Islingby IK 2 (hemma) P 05


      15:00