Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kustens IF Halmstad

Följ

Kustens IF Halmstad

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 08:00

      Träning P 12


      19:00
    • 09:00

      Träning F 07-08


      00:00
  • 6Mån
    v.2
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 18:00

      Teknikkväll Ledare


      20:00
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 11:00

      Träning P 10


      12:30
    • 12:00

      Warbergs - IKSU F 07-08


      15:00
    • 13:00

      Träning F 13-14


      14:00
    • 15:00

      Särö IBK F-Junior (borta) Damjunior


      17:00
    • 15:00

      Onsala IBK P 08 Rosa (hemma) P 07


      17:00
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
    • 17:00

      Warberg IBF P 05 Svart (hemma) Herrjunior


      19:00
    • 17:00

      Viskadalen IBK (borta) Oldboys


      19:00
    • 17:30

      Onsala IBK (borta) Herrsenior B lag


      19:30
  • 13Mån
    v.3
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning P 13


      10:00
    • 09:45

      Varla IBK P 07 Lila 2 (hemma) P 08


      11:45
    • 10:00

      Träning F 11-12


      11:30
    • 11:30

      Träning P 12


      12:45
    • 12:15

      Tvååkers IBK F 09/10 (borta) F 09-10


      14:15
    • 13:45

      Vinbergs IBS F 08/10 (hemma) F 09-10


      15:45
    • 14:00

      Varla IBK 2 (hemma) Herrsenior B lag


      16:00
    • 17:00

      Onsala IBK F07/08 (hemma) F 07-08


      19:00
    • 17:00

      Åsa IF F 06/F07 (borta) Damjunior


      19:00
  • 19Sön
    • 08:45

      Glommens IF P 09/10 1 (hemma) P 10


      10:45
    • 09:30

      Halmstads IBK P 10 Svart (borta) P 10


      11:30
    • 09:45

      Träslövsläge IF F 09/10 (hemma) F 09-10


      11:45
    • 10:15

      Eldsberga P 08/10 (hemma) P 10


      12:15
    • 10:15

      Vinbergs IBS P 09/10 (borta) P 10


      12:15
    • 10:30

      Onsala IBK F 09 (borta) F 09-10


      12:30
    • 10:45

      Onsala IBK F 07/08 (borta) F 07-08


      12:45
    • 11:45

      Warberg IBF P 06 Mörkblå (hemma) P 05-06


      13:45
    • 12:15

      Bua IF F 07/09 (hemma) F 07-08


      14:15
    • 13:00

      Träning F 13-14


      14:00
    • 13:15

      Capricorn IC P 05 (hemma) Herrjunior


      15:15
    • 14:00

      Träning P 07


      15:30
    • 15:00

      Bua IF (hemma) Damjunior


      17:00
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
    • 17:00

      Halmstads IBK (hemma) Herrsenior B lag


      19:00
  • 20Mån
    v.4
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning P 13


      10:00
    • 09:15

      Poolspel 25/1-20 P 09


      13:45
    • 10:00

      Träning F 11-12


      11:30
    • 10:45

      Vinbergs IBS P 08/09 Svart (hemma) P 09


      12:45
    • 11:30

      Träning P 12


      12:45
    • 13:00

      Glommens IF P09/10 1 (borta) P 09


      15:00
    • 14:00

      Tvååkers IBK (hemma) Herrsenior B lag


      16:00
    • 16:45

      Viskadalen IBK (borta) Damjunior


      18:45
    • 17:00

      Vinbergs IBS P 06/07 (hemma) P 05-06


      19:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Halmstads IBK P11 (borta) P 11


      11:40
    • 09:00

      Eldsberga IBK P11/12 (hemma) P 11


      11:00
    • 09:20

      Fyllinge IBK P 10/13 (hemma) P 11


      11:20
    • 09:20

      IBK Nissan PF12/13 (borta) P 11


      11:20
    • 09:40

      Fyllinge IBK P 10/13 (borta) P 11


      11:40
    • 10:00

      Halmstads IBK P11 (borta) P 11


      12:00
    • 10:00

      Eldsberga IBK P11/12 (hemma) P 11


      12:00
    • 10:00

      sammandrag P 12


      14:00
    • 10:20

      Varla IBK P 12 Svart 1 (hemma) P 12


      12:20
    • 10:20

      IBK Nissan PF12/13 (hemma) P 11


      12:20
    • 10:40

      Fyllinge IBK P 10/13 (hemma) P 11


      12:40
    • 10:40

      IBK Nissan PF12/13 (hemma) P 11


      12:40
    • 10:40

      Varla IBK P 12 Lila 1 (hemma) P 12


      12:40
    • 10:40

      Tofta GIF P13 (hemma) P 12


      12:40
    • 11:00

      Varla IBK P 12 Svart 2 (borta) P 12


      13:00
    • 11:00

      Halmstads IBK P11 (borta) P 11


      13:00
    • 11:00

      Eldsberga IBK P11/12 (borta) P 11


      13:00
    • 11:00

      Sammandrag F 11-12


      15:15
    • 11:00

      Träning P 10


      12:30
    • 11:20

      Varla IBK P 12 Svart 3 (borta) P 12


      13:20
    • 11:20

      Varla IBK P 12 Lila 1 (borta) P 12


      13:20
    • 11:40

      Varla IBK P 12 Lila 2 (borta) P 12


      13:40
    • 12:00

      Fyllinge IBK F 10 1 (borta) F 11-12


      14:00
    • 12:00

      Warberg IBF F12 2 (hemma) F 11-12


      14:00
    • 12:15

      Särö IBK P 08 (borta) P 07


      14:15
    • 12:20

      Varla IBK P 12 Lila 1 (hemma) P 12


      14:20
    • 12:40

      Varla IBK P 12 Svart 2 (borta) P 12


      14:40
    • 12:40

      Fyllinge IBK F10 2 (borta) F 11-12


      14:40
    • 12:40

      Warberg IBF F12 1 (borta) F 11-12


      14:40
    • 13:00

      Fyllinge IBK F 10 1 (borta) F 11-12


      15:00
    • 13:00

      Warberg IBF F12 2 (borta) F 11-12


      15:00
    • 13:00

      Veddige IBK F 05/06 (hemma) Damjunior


      15:00
    • 13:00

      Warberg IBF P13 (hemma) P 12


      15:00
    • 13:00

      Träning F 13-14


      14:00
    • 13:15

      Träslövsläge IF F 11/12 1 (borta) F 11-12


      15:15
    • 13:15

      Onsala IBK F12 (hemma) F 11-12


      15:15
    • 13:20

      Varla IBK P 12 Lila 2 (borta) P 12


      15:20
    • 13:20

      Tofta GIF P13 (borta) P 12


      15:20
    • 13:40

      Warberg IBF F12 1 (borta) F 11-12


      15:40
    • 13:40

      Fyllinge IBK F10 2 (borta) F 11-12


      15:40
    • 13:55

      Tvååkers IBK F11/12 (borta) F 11-12


      15:55
    • 13:55

      Träslövsläge IF F11/12 2 (borta) F 11-12


      15:55
    • 14:15

      Onsala IBK F12 (borta) F 11-12


      16:15
    • 14:15

      Träslövsläge IF F 11/12 1 (borta) F 11-12


      16:15
    • 14:55

      Träslövsläge IF F11/12 2 (borta) F 11-12


      16:55
    • 14:55

      Tvååkers IBK F11/12 (borta) F 11-12


      16:55
    • 15:00

      Särö IBK (borta) Herrsenior A lag


      17:00
    • 15:15

      Träslövsläge IF P 05 (hemma) Herrjunior


      17:15
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
    • 15:30

      Hjälpa till - Alla Kan P 05-06


      16:30
    • 16:00

      Veddige IBK F 07/08 (borta) F 07-08


      18:00
  • 27Mån
    v.5
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 18:15

      Träslövsläge IF P 08 (borta) P 07


      20:15
    • 18:45

      Tvååkers IBK F 07/08 (hemma) F 07-08


      20:45
    • 19:30

      Warberg IBF 3 (borta) Oldboys


      21:30