Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kustens IF Halmstad

Följ

Kustens IF Halmstad

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 10:00

      Sammandrag P 12


      14:00
    • 10:00

      Halmstads IBK P11 (hemma) P 11


      12:00
    • 10:00

      Träslövsläge IF P11 Vit (hemma) P 11


      12:00
    • 10:00

      Warberg IBF P13 (hemma) P 12


      12:00
    • 10:00

      Viskadalen IBK PF12/13 (hemma) P 12


      12:00
    • 10:20

      Varla IBK P 12 Svart 1 (borta) P 12


      12:20
    • 10:20

      Eldsberga IBK P11/12 (hemma) P 11


      12:20
    • 10:40

      Fyllinge IBK P 10/13 (borta) P 11


      12:40
    • 10:40

      Eldsberga IBK P11/12 (borta) P 11


      12:40
    • 11:00

      Träslövsläge IF P11 Vit (borta) P 11


      13:00
    • 11:00

      Viskadalen IBK PF12/13 (hemma) P 12


      13:00
    • 11:00

      Varla IBK P 12 Svart 1 (borta) P 12


      13:00
    • 11:00

      Träning P 10


      12:30
    • 11:20

      Varla IBK P 12 Svart 3 (hemma) P 12


      13:20
    • 11:20

      Varla IBK P 12 Lila 1 (borta) P 12


      13:20
    • 11:20

      Eldsberga IBK P11/12 (hemma) P 11


      13:20
    • 11:40

      Träslövsläge IF P11 Blå (hemma) P 11


      13:40
    • 11:40

      Halmstads IBK P11 (hemma) P 11


      13:40
    • 12:00

      Fyllinge IBK P 10/13 (borta) P 11


      14:00
    • 12:00

      Träslövsläge IF P11 Blå (borta) P 11


      14:00
    • 12:00

      Varla IBK P 12 Lila 1 (hemma) P 12


      14:00
    • 12:00

      Varla IBK P 12 Svart 2 (hemma) P 12


      14:00
    • 12:20

      Halmstads IBK P11 (borta) P 11


      14:20
    • 12:40

      Varla IBK P 12 Svart 2 (hemma) P 12


      14:40
    • 12:40

      Tofta GIF P13 (hemma) P 12


      14:40
    • 13:00

      Tofta GIF P13 (borta) P 12


      15:00
    • 13:00

      Träning F 13-14


      14:00
    • 14:00

      Kinna IBK/IBK Tygriket 99 (borta) Herrsenior B lag


      16:00
    • 14:30

      Träslövsläge IF F 05/06 (borta) Damjunior


      16:30
    • 15:00

      Tvååkers IBK F 07/08 (hemma) F 07-08


      17:00
    • 15:30

      Hjälpa till - Alla Kan P 05-06


      16:30
    • 15:30

      Sandö IBK (borta) Herrsenior A lag


      17:30
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
    • 17:00

      Tofta GIF P 06/07 (hemma) P 07


      19:00
    • 17:30

      Frillesås FF P 03/04 (borta) Herrjunior


      19:30
    • 18:30

      Tofta GIF F 06 (borta) Damjunior


      20:30
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 18:45

      Onsala IBK P 05 (hemma) P 05-06


      20:45
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning P 13


      10:00
    • 10:00

      Träning F 11-12


      11:30
    • 11:30

      Träning P 12


      12:45
    • 13:30

      Halmstads IBK P 10 Röd (borta) P 10


      15:30
    • 15:00

      IBK Puma P09/11 (hemma) P 10


      17:00
    • 15:15

      Warberg IBF F 09/10 1 (hemma) F 09-10


      16:45
  • 8Sön
    • 09:45

      Sandö IBK P 10 (borta) P 10


      11:45
    • 10:45

      Eldsberga IBK F 08/10 (borta) F 09-10


      13:00
    • 11:15

      Capricorn IC P 10 2 (hemma) P 10


      13:15
    • 12:15

      Sammandrag F 11-12


      15:30
    • 12:30

      Warberg IBF F 07/08 (hemma) F 07-08


      14:30
    • 13:00

      Särö IBK P 08 (hemma) P 08


      15:00
    • 13:00

      Träning F 13-14


      14:00
    • 13:30

      Kustens IF F11/12 4 (hemma) F 11-12


      15:30
    • 13:45

      Varla IBK P 08 Lila (borta) P 08


      15:45
    • 13:50

      Fyllinge IBK F 10 1 (hemma) F 11-12


      15:50
    • 13:50

      Kustens IF F11/12 1 (hemma) F 11-12


      15:50
    • 14:00

      Träslövsläge IF F 07/08 (borta) F 07-08


      16:00
    • 14:00

      Träning P 07


      15:30
    • 14:10

      Fyllinge IBK F10 2 (hemma) F 11-12


      16:10
    • 14:10

      Kustens IF F11/12 2 (hemma) F 11-12


      16:10
    • 14:30

      Fyllinge IBK F10 2 (hemma) F 11-12


      16:30
    • 14:30

      Fyllinge IBK F 10 1 (borta) F 11-12


      16:30
    • 14:50

      Kustens IF F11/12 1 (hemma) F 11-12


      16:50
    • 14:50

      Fyllinge IBK F 10 1 (borta) F 11-12


      16:50
    • 15:10

      Kustens IF F11/12 2 (hemma) F 11-12


      17:10
    • 15:10

      Fyllinge IBK F10 2 (hemma) F 11-12


      17:10
    • 15:30

      Åsa IF F 06/F07 (hemma) Damjunior


      17:30
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
    • 17:00

      Warberg IBF F 05 (hemma) Damjunior


      19:00
    • 17:00

      Varla IBK 3 (borta) Oldboys


      19:00
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 19:00

      Veddige IBK P 05/06 (borta) P 05-06


      21:00
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 08:30

      Poolspel 15/12-19 P 09


      12:30
    • 09:30

      Falkenbergs IBK P 06/11* (hemma) P 09


      11:30
    • 10:00

      Veddige IBK F 07/08 (borta) F 07-08


      12:00
    • 11:00

      Träning P 10


      12:30
    • 11:45

      Glommens IF P09/10 1 (borta) P 09


      13:45
    • 13:00

      Träning F 13-14


      14:00
    • 13:00

      Glommens IF 2 (borta) Oldboys


      15:00
    • 13:30

      Träslövsläge IF P 06/07 (hemma) P 05-06


      15:30
    • 14:00

      Träning P 07


      15:30
    • 15:15

      Vinbergs IBS F 05/06 (hemma) Damjunior


      17:15
    • 15:30

      Hjälpa till - Alla Kan P 05-06


      16:30
    • 15:30

      Åsa IF (borta) Herrsenior B lag


      17:30
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
    • 17:00

      Warberg IBF P 04 (hemma) Herrjunior


      19:00
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P 13


      10:00
    • 11:30

      Träning P 12


      12:45
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning P 13


      10:00
    • 11:30

      Träning P 12


      12:45
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis