Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kustens IF Halmstad

Följ

Kustens IF Halmstad

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 19:00

      Viskadalen IBK (hemma) Oldboys


      21:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning P 13


      10:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Warberg IBF P 06 Svart (borta) P 05-06


      12:00
    • 11:00

      Träning P 10


      12:30
    • 12:00

      Fyllinge IBK (hemma) F 07-08


      14:00
    • 14:30

      IBK Puma P 07/08 (borta) P 07


      16:30
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P 13


      10:00
    • 10:00

      Eldsberga IBK P11/12 (hemma) P 11


      12:00
      Eldsbergahallen
      Serie: Pojkar Grön Lätt med MV
      Resultat och referat
    • 10:00

      IBK Nissan PF12/13 (hemma) P 11


      12:20
    • 10:00

      Träning F 11-12


      11:30
    • 10:20

      Fyllinge IBK P 10/13 (hemma) P 11


      12:20
    • 10:40

      Halmstads IBK P11 (borta) P 11


      12:40
    • 10:40

      Fyllinge IBK P 10/13 (borta) P 11


      12:40
    • 11:00

      IBK Nissan PF12/13 (borta) P 11


      13:00
    • 11:20

      Fyllinge IBK P 10/13 (hemma) P 11


      13:20
    • 11:30

      Träning P 12


      12:45
    • 11:40

      IBK Oskarström (hemma) P 11


      13:40
    • 11:40

      Eldsberga IBK P11/12 (hemma) P 11


      13:40
    • 12:00

      Halmstads IBK P11 (borta) P 11


      14:00
    • 12:00

      IBK Oskarström (borta) P 11


      14:00
    • 12:20

      Eldsberga IBK P11/12 (borta) P 11


      14:20
    • 14:00

      Träslövsläge IF (hemma) Oldboys


      16:00
    • 17:00

      Särö IBK P 03/06 (borta) Herrjunior


      19:00
  • 10Sön
    • 10:05

      Sammandrag P 12


      13:30
    • 10:20

      Varla IBK P 12 Svart 1 (hemma) P 12


      12:20
    • 10:30

      Sammandrag F 11-12


      13:15
    • 10:40

      Viskadalen IBK PF12/13 (hemma) P 12


      12:40
    • 11:00

      Varla IBK P 12 Svart 2 (borta) P 12


      13:00
    • 11:00

      Fyllinge IBK F 10 1 (borta) F 11-12


      13:00
    • 11:00

      Kustens IF F11/12 4 (hemma) F 11-12


      13:00
    • 11:00

      Träning P 10


      12:30
    • 11:20

      Fyllinge IBK F 10 1 (hemma) F 11-12


      13:20
    • 11:20

      Varla IBK P 12 Lila 1 (borta) P 12


      13:20
    • 11:20

      Varla IBK P 12 Svart 3 (borta) P 12


      13:20
    • 11:20

      Fyllinge IBK F10 2 (hemma) F 11-12


      13:20
    • 11:40

      Varla IBK P 12 Lila 2 (borta) P 12


      13:40
    • 11:40

      Varla IBK P 12 Lila 1 (hemma) P 12


      13:40
    • 11:40

      Fyllinge IBK F10 2 (borta) F 11-12


      13:40
    • 11:40

      Kustens IF F11/12 1 (hemma) F 11-12


      13:40
    • 12:00

      Fyllinge IBK F 10 1 (borta) F 11-12


      14:00
    • 12:00

      Kustens IF F11/12 1 (hemma) F 11-12


      14:00
    • 12:20

      Fyllinge IBK F 10 1 (borta) F 11-12


      14:20
    • 12:20

      Fyllinge IBK F10 2 (hemma) F 11-12


      14:20
    • 12:20

      Varla IBK P 12 Lila 1 (borta) P 12


      14:20
    • 12:40

      Varla IBK P 12 Svart 2 (hemma) P 12


      14:40
    • 12:40

      Fyllinge IBK F10 2 (borta) F 11-12


      14:40
    • 12:40

      Kustens IF F11/12 2 (hemma) F 11-12


      14:40
    • 13:00

      Tofta GIF P13 (hemma) P 12


      15:00
    • 13:00

      Träning F 13-14


      14:00
    • 13:20

      Varla IBK P 12 Lila 2 (borta) P 12


      15:20
    • 13:20

      Viskadalen IBK PF12/13 (borta) P 12


      15:20
    • 13:30

      Varla IBK F 06/07 (borta) F 07-08


      15:30
    • 15:00

      Warberg IBF P 08 Svart (hemma) P 07


      17:00
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
    • 17:00

      Eldsberga IBK P 05/07 (hemma) P 05-06


      19:00
    • 17:15

      Särö IBK F 06/07 (borta) Damjunior


      19:15
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 09:40

      DM Pojkar 04/05 - Grupp C P 05-06


      15:00
    • 10:30

      IBK Puma P09/11 (borta) P 10


      13:00
    • 11:00

      Träning P 10


      12:30
    • 11:10

      DM F06/07 Damjunior


      19:00
    • 12:00

      Eldsberga P 08/10 (hemma) P 10


      14:00
    • 13:00

      Träning F 13-14


      14:00
    • 14:00

      Träning P 07


      15:30
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
    • 19:00

      Onsala IBK (borta) Herrsenior A lag


      21:00
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 18:45

      Åsa IF P06 (hemma) P 05-06


      20:45
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning P 13


      10:00
    • 10:00

      Träning F 11-12


      11:30
    • 11:30

      Poolspel 23/11-2019 P 09


      16:00
    • 11:30

      Träning P 12


      12:45
    • 12:10

      Varla IBK U-lag (borta) Herrsenior B lag


      14:10
    • 13:00

      IBK Oskarström P 07/08 (borta) P 09


      15:00
    • 14:00

      Warberg IBF 3 (hemma) Oldboys


      16:00
    • 14:30

      Halmstads IBK P 08/09 (hemma) P 09


      16:30
    • 16:30

      Träslövsläge IF P 05/06 (borta) P 05-06


      18:30
  • 24Sön
    • 09:00

      Halmstads IBK P 10 Svart (hemma) P 10


      12:00
    • 10:30

      Capricorn IC P 10 1 (borta) P 10


      12:30
    • 11:00

      Träning P 10


      12:30
    • 11:15

      Träslövsläge IF P 08 (hemma) P 08


      14:00
    • 13:00

      Träning F 13-14


      14:00
    • 13:15

      Veddige IBK P 07/08 (borta) P 08


      15:15
    • 13:15

      Träslövsläge IF F 07/08 (borta) F 07-08


      15:15
    • 14:00

      Bua IF F 07/09 (hemma) F 07-08


      16:00
    • 14:45

      Onsala IBK P 06 Rosa (hemma) P 05-06


      16:45
    • 15:30

      Träning Alla Kan


      16:30
    • 16:00

      Frillesås FF P 07 (borta) P 07


      18:00
    • 16:15

      Åsa IF F 04/05 (hemma) Damjunior


      18:15
    • 17:45

      Frillesås FF F 07/08 (borta) F 07-08


      19:45
    • 18:00

      Åsa IF F 06/F07 (hemma) Damjunior


      20:00
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 19:00

      Halmstads IBK 3 (hemma) Oldboys


      21:00
  • 30Lör