Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kustens IF Halmstad

Följ

Kustens IF Halmstad

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 11:00

      Träning P 12


      12:00
  • 4Sön
    • 11:00

      Warberg IBF 3 (borta) Herrsenior


      13:00
    • 11:00

      Träning P 11


      12:00
    • 12:00

      Träning P 09


      13:30
    • 12:00

      Veddige IBK P 06 (borta) P 05-06


      14:00
    • 13:30

      Träning P 07


      15:00
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 18:00

      Fredagsmys med fys F 07-08


      20:45
    • 18:00

      Fredagsmys med fys F 09-10


      20:45
  • 10Lör
    • 10:00

      Träning F 11-12


      11:00
      Haverdalshallen
    • 11:00

      Träning P 12


      12:00
    • 11:30

      Eldsberga IBK P 05 (borta) P 05-06


      13:30
    • 12:00

      Poolspel P 10


      17:00
    • 12:00

      Tvååkers IBK P 06 (borta) P 05-06


      14:00
    • 13:30

      Åsa IF F 06/F07 (borta) F 05-06


      15:30
    • 16:15

      Träslövsläge IF P 04 (borta) Herrjunior


      18:15
  • 11Sön
    • 09:00

      Warberg IBF P 12 (hemma) P 11


      11:00
    • 09:00

      Capricorn IC P 12 (borta) P 11


      11:00
    • 09:20

      Viskadalen IBK PF 10/12 (hemma) P 11


      11:20
    • 09:20

      Warberg IBF P 12 (borta) P 11


      11:20
    • 09:40

      Capricorn IC P 12 (borta) P 11


      11:40
    • 09:40

      Viskadalen IBK PF 10/12 (hemma) P 11


      11:40
    • 10:00

      Kustens IF P 11 3 (hemma) P 11


      12:00
    • 10:20

      Warberg IBF P 12 (borta) P 11


      12:20
    • 10:20

      Viskadalen IBK PF 10/12 (hemma) P 11


      12:20
    • 10:40

      Kustens IF P 11 2 (hemma) P 11


      12:40
    • 11:00

      Träning P 11


      12:00
    • 12:00

      Träning P 09


      13:30
    • 12:00

      IBK Puma 2 (borta) Herrsenior


      14:00
    • 13:30

      Träning P 07


      15:00
    • 15:00

      Träning F 09-10


      16:30
    • 17:00

      Glommens IF (hemma) Herrsenior


      19:00
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 08:35

      Sammandrag Eldsberga 17/11 P 09


      12:30
    • 10:00

      Träning F 11-12


      11:00
    • 10:15

      DM 03/04 Herrjunior


      18:00
    • 10:30

      IBK Oskarström P 07/08 (hemma) P 09


      12:30
    • 11:00

      Träning P 12


      12:00
    • 11:15

      Vinbergs IBS P 08/09 Blå (borta) P 09


      13:15
    • 14:00

      Falkenbergs IBK 2 (hemma) Herrsenior


      16:00
    • 14:15

      Varla IBK F 09 (hemma) F 07-08


      16:15
    • 15:00

      Träslövsläge IF F 07/08 (borta) F 07-08


      17:00
    • 16:45

      DM Pojkar 05 (Gruppspel) P 05-06


      20:30
  • 18Sön
    • 10:15

      DM 01/02 Herrjunior


      17:30
    • 11:00

      Träning P 11


      12:00
    • 13:20

      Sammandrag Träslövsläge 18/11 P 09


      18:00
    • 13:30

      Träning P 07


      15:00
    • 13:30

      DM Pojkar 05 (Slutspel) P 05-06


      19:30
    • 15:00

      Varla IBK P 09 Lila 2 (borta) P 09


      17:00
    • 15:00

      Träning F 09-10


      16:30
    • 16:30

      Frillesås FF P 08/09 Vit (hemma) P 09


      18:30
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 08:45

      Warberg IBF (hemma) F 09-10


      12:00
    • 10:30

      Veddige IBK P 07/08 (borta) P 07


      12:30
    • 11:00

      Träning P 11


      12:00
    • 12:00

      Warberg IBF P 09 2 (hemma) P 07


      14:00
    • 12:00

      Träning P 09


      13:30
    • 12:15

      Tvååkers IBK/Vinbergs IBS F 05/06 (hemma) F 05-06


      14:15
    • 13:15

      Åsa IF P 07/08 (borta) P 08


      15:15
    • 14:45

      IBK Puma P 07/08 (hemma) P 08


      16:45
    • 15:00

      Träning F 09-10


      16:30
    • 15:00

      Warberg IBF F 07 2 (borta) F 07-08


      17:00
    • 15:15

      Onsala IBK P 05 2 (hemma) P 05-06


      17:15
    • 16:30

      Sandö IBK F 06/08 (hemma) F 07-08


      18:30
    • 17:00

      Åsa IF (hemma) Herrsenior


      19:00
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre