Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kustens IF Halmstad

Följ

Kustens IF Halmstad

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 11:00

      Träning P 11


      12:00
    • 12:00

      Träning P 09


      13:30
    • 13:30

      Träning P 07


      15:00
    • 15:00

      Träning F 09-10


      16:30
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:00

      Träning F 11-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P 12


      12:00
    • 13:00

      Vinbergs IBS P 06/07 (borta) P 05-06


      15:00
    • 14:00

      Halmstads IBK 2 (hemma) Herr-senior


      16:00
    • 17:00

      Veddige IBK P 02/03 (hemma) Herr-junior


      19:00
      Haverdalshallen
      Serie: Pantamera Pojkar Röd
      Samlingsinfo: Haverdalshallen
      Samlingstid: 16:00
      Resultat och referat
  • 14Sön
    • 08:15

      Sammandrag Haverdalshallen 14/10 P 09


      12:00
    • 08:15

      Sammandrag Haverdalshallen 14/10 P 09


      12:00
    • 09:00

      Sammandrag Viberg 14/10 P 09


      12:00
    • 09:00

      Tvååkers IBK P 09 (hemma) P 09


      11:00
    • 10:30

      Halmstads IBK P 08/09 (borta) P 09


      12:30
    • 10:45

      Vinbergs IBS P 08/09 Svart (borta) P 09


      12:45
    • 11:00

      Träning P 11


      12:00
    • 12:15

      Glommens IF P08/09 (hemma) P 09


      14:15
    • 13:00

      Onsala IBK F 05/06 (hemma) F 05-06


      15:00
    • 13:15

      Särö IBK P 04/05 (borta) P 05-06


      15:15
    • 13:30

      Kustens IF P07 (hemma) P 08


      15:00
    • 13:30

      Träning P 07


      15:00
    • 14:45

      Fyllinge IBK F 08 (borta) F 07-08


      16:45
    • 15:00

      Träning F 09-10


      16:30
    • 15:30

      Träslövsläge IF F 07/08 (hemma) F 07-08


      17:30
    • 17:00

      Halmstads IBK 3 (hemma) Herr-senior


      19:00
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 10:00

      Träning F 11-12


      11:00
    • 10:00

      Warberg (hemma) F 09-10


      12:20
    • 10:00

      Warberg IBF F 09/10 1 (hemma) F 09-10


      12:00
    • 10:00

      Eldsberga IBK F 06/07 (borta) F 07-08


      12:00
    • 10:20

      Warberg IBF F 09/10 2 (borta) F 09-10


      12:20
    • 10:40

      Warberg IBF F 09/10 1 (borta) F 09-10


      12:40
    • 10:40

      Träslövsläge IF F 09/10 (borta) F 09-10


      12:40
    • 10:45

      Frillesås FF F 07/08 (hemma) F 07-08


      12:45
    • 11:00

      Warberg IBF F 09/10 3 (hemma) F 09-10


      13:00
    • 11:00

      Träning P 12


      12:00
    • 11:20

      Tvååkers IBK F 09/10 (hemma) F 09-10


      13:20
    • 11:40

      Warberg IBF F 09/10 3 (borta) F 09-10


      13:40
    • 12:00

      Warberg IBF F 09/10 2 (borta) F 09-10


      14:00
    • 13:30

      Träslövsläge IF P 08 Vit (borta) P 08


      15:30
    • 14:00

      Sandö IBK (hemma) Herr-senior


      16:00
    • 15:00

      Warberg IBF P 08 Svart 1 (hemma) P 08


      17:00
    • 15:00

      Varla IBK P 03 (borta) Herr-junior


      17:00
  • 21Sön
    • 11:00

      Träning P 11


      12:00
    • 12:00

      Träning P 09


      13:30
    • 12:30

      Frillesås FF F 05/06 (borta) F 05-06


      14:30
    • 13:00

      Eldsberga IBK P 06/07 (hemma) P 07


      15:00
    • 15:00

      Träning F 09-10


      16:30
    • 15:15

      IBK Puma P 07/08 (borta) P 07


      17:15
    • 17:00

      Viskadalen IBK P 05/08* (hemma) P 05-06


      19:00
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 11:00

      Träning P 11


      12:00
    • 13:00

      Tofta GIF P 05/06 (hemma) P 05-06


      15:00
    • 13:30

      Träslövsläge IF P 06 1 (borta) P 05-06


      15:30
    • 13:30

      Träning P 07


      15:00
    • 15:00

      Träning F 09-10


      16:30
    • 15:00

      Fyllinge IBK (borta) F 05-06


      17:00
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
  • 31Ons