Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kustens IF Halmstad

Följ

Kustens IF Halmstad

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 11:00

      Träning P 11


      12:00
    • 12:00

      Träning P 09


      13:30
    • 13:30

      Träning P 07


      15:00
    • 15:00

      Träning F 09-10


      16:30
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:00

      Träning F 11-12


      11:00
      Haverdalshallen
    • 11:00

      Träning P 12


      12:00
    • 13:00

      Vinbergs IBS P 06/07 (borta) P 05-06


      15:00
    • 14:00

      Halmstads IBK 2 (hemma) Herrsenior


      16:00
    • 17:00

      Veddige IBK P 02/03 (hemma) Herrjunior


      19:00
  • 14Sön
    • 08:15

      Sammandrag Haverdalshallen 14/10 P 09


      12:00
    • 08:15

      Sammandrag Haverdalshallen 14/10 P 09


      12:00
    • 09:00

      Sammandrag Viberg 14/10 P 09


      12:00
    • 09:00

      Tvååkers IBK P 09 (hemma) P 09


      11:00
    • 10:30

      Halmstads IBK P 08/09 (borta) P 09


      12:30
    • 10:45

      Vinbergs IBS P 08/09 Svart (borta) P 09


      12:45
    • 11:00

      Träning P 11


      12:00
    • 12:15

      Glommens IF P08/09 (hemma) P 09


      14:15
    • 13:00

      Onsala IBK F 05/06 (hemma) F 05-06


      15:00
    • 13:15

      Särö IBK P 04/05 (borta) P 05-06


      15:15
    • 13:30

      Kustens IF P07 (hemma) P 08


      15:00
    • 13:30

      Träning P 07


      15:00
    • 14:45

      Fyllinge IBK F 08 (borta) F 07-08


      16:45
    • 15:00

      Träning F 09-10


      16:30
    • 15:30

      Träslövsläge IF F 07/08 (hemma) F 07-08


      17:30
    • 17:00

      Halmstads IBK 3 (hemma) Herrsenior


      19:00
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 10:00

      Träning F 11-12


      11:00
    • 10:00

      Warberg (hemma) F 09-10


      12:20
    • 10:00

      Eldsberga IBK F 06/07 (borta) F 07-08


      12:00
    • 10:45

      Frillesås FF F 07/08 (hemma) F 07-08


      12:45
    • 11:00

      Träning P 12


      12:00
    • 13:30

      Träslövsläge IF P 08 Vit (borta) P 08


      15:30
    • 14:00

      Sandö IBK (hemma) Herrsenior


      16:00
    • 15:00

      Warberg IBF P 08 Svart 1 (hemma) P 08


      17:00
    • 15:00

      Varla IBK P 03 (borta) Herrjunior


      17:00
  • 21Sön
    • 11:00

      Träning P 11


      12:00
    • 12:00

      Träning P 09


      13:30
    • 12:30

      Frillesås FF F 05/06 (borta) F 05-06


      14:30
    • 13:00

      Eldsberga IBK P 06/07 (hemma) P 07


      15:00
    • 15:00

      Träning F 09-10


      16:30
    • 15:15

      IBK Puma P 07/08 (borta) P 07


      17:15
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 11:00

      Träning P 11


      12:00
    • 13:00

      Tofta GIF P 05/06 (hemma) P 05-06


      15:00
    • 13:30

      Träslövsläge IF P 06 1 (borta) P 05-06


      15:30
    • 13:30

      Träning P 07


      15:00
    • 15:00

      Träning F 09-10


      16:30
    • 15:00

      Fyllinge IBK (borta) F 05-06


      17:00
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
  • 31Ons