Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kustens IF Halmstad

Följ

Kustens IF Halmstad

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 10:30

      Vinbergs IBS P 04/05 Vit (borta) P 05-06


      12:30
    • 11:00

      Träning F 11-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P 11


      13:00
    • 16:00

      Warberg IBF P 02 (borta) P 02-03


      18:00
    • 16:45

      Sandö IBK Pojklag (hemma) P 02-03


      18:45
  • 4Sön
    • 08:30

      Poolspel P 10


      13:00
    • 09:00

      Tofta GIF P11 (hemma) P 10


      11:00
    • 09:00

      Capricorn IC P 10/11 1 (hemma) P 10


      11:00
    • 09:20

      Capricorn IC P 10/11 2 (borta) P 10


      11:20
    • 09:40

      Träslövsläge IF P 10 Vit (borta) P 10


      11:40
    • 10:00

      Träslövsläge IF P 10 Blå (borta) P 10


      12:00
    • 10:20

      Capricorn IC P 10/11 1 (borta) P 10


      12:20
    • 10:20

      Capricorn IC P 10/11 2 (hemma) P 10


      12:20
    • 10:45

      Vinbergs IBS P 06 Blå (borta) P 07


      12:45
    • 11:00

      Träslövsläge IF P 10 Vit (borta) P 10


      13:00
    • 11:00

      Tofta GIF P11 (borta) P 10


      13:00
    • 11:20

      Capricorn IC P 10/11 1 (hemma) P 10


      13:20
    • 11:20

      Träslövsläge IF P 10 Blå (borta) P 10


      13:20
    • 11:30

      Warberg IBF P 06 Svart (hemma) P 07


      13:30
    • 11:40

      Capricorn IC P 10/11 2 (borta) P 10


      13:40
    • 13:00

      Warberg IBF (hemma) P 08


      16:00
    • 15:00

      Träning F 09-10


      16:30
    • 17:00

      IBK Puma (hemma) Herr-serielag


      19:00
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:45

      Match - Vinbergs IBF 30år P 09


      14:00
    • 10:00

      Eldsberga IBK P 05 (borta) P 05-06


      12:00
    • 10:15

      Warberg IBF F 04 (borta) F 02-04


      12:15
    • 10:15

      Match Warberg 04 P 02-03


      11:30
    • 11:00

      Träning F 11-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P 11


      13:00
    • 15:00

      Veddige IBK P 04/05 (hemma) P 05-06


      17:00
  • 11Sön
    • 12:00

      Träning P 10


      13:30
    • 13:30

      Träning P 07


      15:00
    • 14:30

      Warberg IBF P 01 (hemma) P 02-03


      16:30
    • 15:00

      Träning F 09-10


      16:30
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 12:00

      Träning P 10


      13:30
    • 13:30

      Träning P 07


      15:00
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F 07-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P 07


      19:00
    • 19:00

      Träning P 04


      20:30
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 12:00

      Träning P 10


      13:30
    • 12:30

      Onsala IBK F 03/04 (hemma) F 02-04


      14:30
    • 13:30

      Träning P 07


      15:00
    • 14:30

      IBK Tygriket 99 (hemma) P 02-03


      16:30
    • 16:45

      Frillesås FF P 04 (borta) P 05-06


      18:45
    • 17:00

      IBK Nissan (hemma) Herr-serielag


      19:00
    • 20:00

      Onsala IBK 2 (borta) Herr-serielag


      22:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons