Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kungsängens SK

Följ

Kungsängens SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kungsängens SK
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning FA


      18:30
  • 3Lör
    • 11:00

      Kafépass Herrar A P-05/06


      16:30
    • 12:00

      Herr match F-05/06


      15:00
    • 13:00

      Match herrar A P-05/06


      15:00
    • 13:00

      Brännans HF (hemma) Herrar A


      15:00
    • 14:15

      HK Ceres Norrtälje (borta) Damer A


      16:15
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning FA


      18:30
    • 17:00

      Domare på p/f09s träning F-03/04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning F-07/08


      18:30
    • 19:00

      Träning Damer A


      22:00
    • 20:00

      Träning Herrar U


      21:30
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:00

      IFK Tumba HK (hemma) F-03/04


      12:00
    • 10:30

      Lidingö SK 2 (borta) F-05/06


      12:30
    • 11:30

      Täby HBK (borta) P-03/04


      13:30
    • 11:50

      Spånga HK (borta) F-05/06


      13:50
    • 12:00

      Huddinge HK 2 (borta) F-05/06


      13:00
    • 12:15

      Skuru IK (hemma) FA


      14:15
    • 13:20

      Skånela IF (hemma) F-05/06


      14:20
    • 14:00

      Skuruiterna HK (hemma) Damer A


      16:00
    • 15:00

      VästeråsIrsta HF (borta) Herrar A


      17:00
  • 11Sön
    • 09:00

      Domarutbildning och uppdömning P-03/04


      16:00
    • 09:00

      Domarutbildning / uppdömning F-03/04


      16:00
    • 09:30

      Bollstanäs SK (borta) P-05/06


      11:30
    • 09:30

      Skå IK (borta) P-09


      13:00
    • 10:40

      Skuru IK (hemma) P-05/06


      12:40
    • 12:45

      Sammandrag f08 F-07/08


      15:00
    • 13:00

      Träning Handbollsskolan


      14:00
    • 13:30

      Årsta AIK HF (hemma) F-09


      14:30
    • 13:30

      Skuru IK HF (hemma) F-09


      15:00
    • 14:30

      Skuru IK HF (hemma) F-09


      15:30
    • 17:00

      Handens SK (borta) Herrar A


      19:00
    • 17:00

      Handens SK (borta) Herrar U


      19:00
    • 19:30

      Träning Herrar U


      21:00
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning FA


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrar A


      21:30
      Ekhammar + Utomhus
      Anteckning: 19.30-20.00 Löpning 20.00-21.30 Hall
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      IK Bolton 2 (hemma) F-05/06


      11:00
    • 09:00

      Omgång 4 våren 2018 P-07/08


      14:00
    • 09:00

      Spånga HK (borta) P-07/08


      09:20
    • 09:50

      Sollentuna HK 2 (hemma) P-03/04


      11:50
    • 10:00

      Herr och Dam match F-05/06


      18:00
    • 11:30

      IFK Tumba HK 3 (hemma) P-07/08


      12:30
    • 12:30

      Skogås HK 2 (hemma) F-05/06


      14:30
    • 13:20

      Spånga HK (hemma) FA


      15:20
    • 14:30

      Arbetspass dammatch/herrmatch F-03/04


      18:30
    • 14:30

      IF Swithiod HK (borta) F-03/04


      16:30
    • 15:00

      Borlänge HK Damer (hemma) Damer A


      17:00
    • 15:00

      Match F-07/08


      16:15
    • 17:00

      Match herrar A P-05/06


      19:00
    • 17:15

      Bodens BK HF (hemma) Herrar A


      19:15
  • 18Sön
    • 09:00

      Sammandrag F-07/08


      13:00
    • 09:45

      Huddinge HK (borta) F-09


      10:45
    • 09:45

      Huddinge HK (hemma) F-09


      11:15
    • 10:45

      GT Söder 2 (borta) F-09


      11:45
    • 13:00

      Träning Handbollsskolan


      14:00
    • 14:00

      Match mot Enköping, nivå 1 P-03/04


      16:15
    • 14:15

      Skuru IK 3 (borta) P-05/06


      16:15
    • 15:00

      Gustavsbergs IF HK (borta) F-03/04


      17:00
    • 15:45

      Årsta AIK HF 4 (hemma) P-05/06


      17:45
    • 19:30

      Träning Herrar U


      21:00
    • 20:45

      Bajen IF (borta) Damer A


      22:45
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:00

      Tyresö Handboll (hemma) F-03/04


      11:00
    • 09:00

      Spånga HK (borta) P-05/06


      11:00
    • 10:00

      Tyresö Handboll (hemma) F-03/04


      12:00
    • 10:20

      Täby HBK (hemma) P-05/06


      12:20
    • 15:00

      Falu HK (borta) Damer A


      17:00
  • 25Sön
    • 08:30

      Skogås HK Grön (hemma) P-09


      12:00
    • 09:15

      Skogås HK Grön (borta) P-09


      10:15
    • 09:20

      Hammarby IF HF 2 (borta) F-05/06


      12:45
    • 09:45

      Skogås HK Vit (borta) P-09


      10:45
    • 10:15

      Tyresö Handboll (borta) P-09


      11:15
    • 10:40

      Sollentuna HK 2 (borta) F-05/06


      12:40
    • 11:15

      Årsta AIK HF 4 (borta) P-09


      12:15
    • 12:00

      Uppsala HK 2 (borta) F-05/06


      14:00
    • 12:05

      Hammarby IF HF (borta) F-05/06


      14:00
    • 12:05

      IK Bolton (borta) P-03/04


      14:00
    • 13:00

      Träning Handbollsskolan


      14:00
    • 19:30

      Träning Herrar U


      21:00
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning FA


      18:30
  • 31Lör