Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GF Kroppskultur

Följ

GF Kroppskultur

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 09:00

      Alingsås HK 1 (borta) F-08


      11:00
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 10:45

      Strömstad HK (borta) F-07


      12:45
    • 11:00

      KFUM Trollhättans IA (hemma) F-08


      13:00
    • 12:15

      Torslanda HK Blå (borta) P-06/07


      14:15
    • 12:55

      Kungälvs HK Vit (hemma) F-04


      14:55
    • 13:50

      BK Heid Svart (hemma) F-04


      15:50
    • 14:45

      Backa HK (hemma) F-05


      15:45
    • 16:50

      Kärra HF Gul (borta) F-07


      18:50
  • 2Sön
    • 09:00

      Sammandrag Strömstad P-09


      15:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 11:00

      Lysekils HK (borta) P-06/07


      13:00
    • 12:00

      Alingsås HK 2 (borta) F-08


      14:00
    • 12:20

      IK Sävehof 1 (borta) F-06


      13:20
    • 13:00

      HK Höfers (borta) F-08


      15:00
    • 14:00

      IK Sävehof 6 (borta) F-07


      16:00
    • 14:25

      Kärra HF Gul (borta) F-06


      15:25
    • 14:30

      Önnereds HK 2 (borta) Pojkar U16


      16:30
    • 17:00

      Alingsås HK 1 (borta) Pojkar U16


      19:00
    • 18:25

      Kungälvs HK Vit (borta) F-05


      20:25
  • 3Mån
    v.49
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Tränarträff F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Ungdomsledarutbildning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • Heldag

      USM Steg 2 Pojkar U16

    • 08:30

      Sammandrag Mellerud 8:e Dec F-09


      15:00
    • 11:15

      Träning A-lag Herrar


      13:00
    • 12:00

      KFUM Trollhättans IA (hemma) P-04


      14:00
    • 13:00

      BK Heid Röd (hemma) F-15


      15:00
    • 13:10

      Hammarby IF HF (hemma) Pojkar U16


      15:10
    • 14:10

      Önnereds HK 1 (hemma) Flickor U16


      16:10
    • 15:00

      HK Lidköping (borta) U/J-lag Herrar


      17:00
    • 15:20

      BK Heid Svart (hemma) F-15


      17:20
    • 15:30

      Mölndals HF röd (borta) F-04


      17:30
    • 16:00

      Kungälvs HK 2 (hemma) Pojkar U16


      18:00
    • 16:30

      Önnereds HK Vit (hemma) P-06/07


      18:30
    • 16:40

      Trelleborg HBK (borta) Pojkar U16


      18:40
  • 9Sön
    • Heldag

      USM Steg 2 Pojkar U16

    • Heldag

      Sammandrag Nödinge P-10/11

    • 09:00

      KFUM Kalmar HK (hemma) Pojkar U16


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 10:00

      Träning F-07


      11:30
    • 10:00

      HK Höfers (borta) P-06/07


      12:00
    • 11:50

      Halmstad HF 2 (hemma) Pojkar U16


      13:50
    • 12:00

      Kungälvs HK (hemma) P-09


      13:00
    • 12:50

      Torslanda HK Vit (hemma) F-07


      14:50
    • 13:40

      Önnereds HK Grön (hemma) F-06


      14:40
    • 14:10

      Marks HK (borta) Pojkar U16


      16:10
    • 14:30

      IK Sävehof Kamikaze 1 F12 (hemma) F-05


      16:30
    • 14:45

      HB 78 (borta) A-lag Damer


      16:45
    • 15:00

      Skåre HK (hemma) Pojkar U16


      17:00
    • 15:15

      Marks HK Blå (borta) F-04


      17:15
    • 16:35

      IK Baltichov (borta) P-04


      18:35
    • 17:00

      HP Skövde 90 (hemma) A-lag Herrar


      19:00
  • 10Mån
    v.50
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Alingsås HK vit (hemma) F-04


      21:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 08:00

      Usm F-04


      00:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 10:40

      Stenungsunds HK Blå (borta) F-07


      12:40
    • 11:00

      Sammandrag uddevalla P-09


      16:00
    • 11:50

      Önnereds HK Svart (hemma) P-04


      13:50
    • 12:50

      Alingsås HK 1 (hemma) Pojkar U16


      14:50
    • 13:30

      IF Hellton U Karlstad (borta) A-lag Damer


      15:30
    • 14:00

      Önnereds HK 2 (hemma) Pojkar U16


      16:00
    • 15:10

      Lysekils HK (hemma) F-07


      17:10
    • 16:00

      HK Aranäs vit (hemma) P-06/07


      18:00
    • 16:50

      Strömstad HK (hemma) P-06/07


      18:50
    • 17:40

      IK Baltichov röd (hemma) F-05


      19:40
  • 16Sön
    • 00:00

      Usm F-04


      20:00
    • 09:00

      Sammandrag F-10/11


      13:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 11:35

      Önnereds HK 1 (borta) F-15


      13:35
    • 11:45

      Alingsås HK 1 (hemma) F-08


      13:45
    • 12:30

      HF Orust (borta) P-09


      14:00
    • 14:00

      IK Sävehof 3 (borta) F-05


      16:00
    • 14:05

      KFUM Trollhättans IA (hemma) F-08


      16:00
    • 14:50

      Önnereds HK Grön (borta) F-06


      15:50
    • 15:00

      HK Farmen (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      HK Höfers (hemma) F-08


      17:00
    • 16:00

      Alingsås HK 2 (borta) P-04


      18:00
    • 16:50

      Kungälvs HK 2 (borta) F-15


      18:50
    • 17:00

      IF Hellton Karlstad (hemma) U/J-lag Herrar


      19:00
    • 17:20

      Alingsås HK 2 (hemma) F-08


      19:20
    • 18:10

      Kungälvs HK Vit (hemma) F-07


      20:10
  • 17Mån
    v.51
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Torslanda HK Röd (hemma) Flickor U16


      21:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
    • 20:15

      IK Sävehof 4 (hemma) F-15


      22:15
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.1