Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GF Kroppskultur

Följ

GF Kroppskultur

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 09:00

      baltichov (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning F-07


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning Pojkar U16


      17:50
    • 17:00

      Träning F-08


      18:20
    • 17:45

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Kungälvs HK 1 (hemma) F-15


      20:30
    • 18:30

      Kungälvs HK 1 (hemma) Flickor U16


      19:30
    • 18:45

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F-14


      21:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Stenungsunds HK 1 (borta) P-04


      21:30
  • 7Ons
    • 16:30

      Föräldramöte F-06


      17:15
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      GF Kroppskultur Vit (hemma) F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
      Östrabo Stora Hallen
      Anteckning: Träning fredag är flyttad till Östrabo med start 17.00.
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:50

      Träning U/J-lag Herrar


      19:00
  • 10Lör
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 11:45

      KFUM Trollhättans IA (hemma) P-04


      13:45
    • 12:30

      Strömstad HK (hemma) F-08


      14:30
    • 12:30

      Strömstad HK (hemma) F-08


      13:30
    • 12:40

      Lysekils HK (hemma) Pojkar U16


      14:40
    • 13:00

      Melleruds HK (borta) F-07


      15:00
    • 13:50

      Strömstad HK (hemma) F-08


      14:50
    • 13:50

      Strömstad HK (hemma) F-08


      15:50
    • 14:30

      Strömstad HK (borta) F-14


      16:30
    • 15:00

      IF Kristianstad (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:10

      GF Kroppskultur 1 (hemma) F-08


      17:10
    • 15:10

      Kroppskultur vit (hemma) F-08


      16:10
    • 17:00

      Uddevalla HK (borta) U/J-lag Herrar


      19:00
  • 11Sön
    • 08:30

      Sammandrag Strömstad 11:e Nov F-09


      14:00
    • 08:30

      Sammandrag P-10/11


      12:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 12:30

      IFK Skövde HK 1 (borta) Pojkar U16


      14:30
    • 13:10

      IK Sävehof 3 (borta) F-05


      15:10
    • 13:25

      KFUM Trollhättans IA (hemma) P-09


      14:15
    • 14:20

      Alingsås HK 1 (hemma) F-05


      16:20
    • 14:30

      Kungälvs HK (borta) P-04


      16:30
    • 15:10

      GF Kroppskultur 1 (hemma) F-06


      16:10
    • 16:00

      HK Aranäs gul (hemma) F-07


      18:00
    • 16:50

      HK Aranäs blå (hemma) F-07


      18:50
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:15

      Träning U/J-lag Herrar


      17:30
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Backa HK Röd (borta) F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:15

      Kärra HF Gul (hemma) F-06


      20:15
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • Heldag

      Junior-SM U/J-lag Herrar

    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 10:00

      KFUM Trollhättans IA (borta) F-08


      12:00
    • 11:30

      Sammandrag F-10/11


      16:00
    • 13:10

      Nödinge SK (hemma) P-04


      15:10
    • 14:10

      Lysekils HK (hemma) F-14


      16:10
    • 15:15

      Torslanda HK svart (hemma) F-14


      17:15
    • 16:00

      Vinslövs HK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:20

      IK Sävehof 2 (borta) Pojkar U16


      18:20
  • 18Sön
    • Heldag

      Junior-SM U/J-lag Herrar

    • 08:00

      Sammandrag Stenungsund P-09


      13:00
    • 09:00

      Önnereds HK Grön (borta) F-06


      10:00
    • 10:00

      Träning F-07


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 12:00

      IK Sävehof 2 (hemma) P-06/07


      14:00
    • 12:00

      Alingsås HK 2 (borta) P-04


      14:00
    • 12:30

      Ale HF (borta) P-06/07


      14:30
    • 12:50

      GF Kroppskultur 1 (hemma) F-05


      14:50
    • 13:40

      IK Sävehof 2 (hemma) F-06


      14:40
    • 14:20

      Kungälvs HK 1 (borta) F-15


      16:20
    • 14:20

      Kungälvs HK 1 (borta) Flickor U16


      16:20
    • 14:30

      Lysekils HK (hemma) F-08


      16:30
    • 14:30

      Bowling&burgare F-05


      17:00
    • 16:50

      Alingsås HK 2 (hemma) F-08


      18:50
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 20:15

      Kärra HF 1 (hemma) Flickor U16


      22:15
    • 20:15

      Kärra HF 1 (hemma) F-15


      22:15
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:15

      Sammandrag Lysekil 24:e Nov F-09


      14:45
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 12:00

      Kärra HF (hemma) P-09


      13:00
    • 12:50

      Redbergslids IK (hemma) Pojkar U16


      14:50
    • 13:30

      Skövde 90 (hemma) P-04


      14:30
    • 15:00

      HK Ankaret (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Partille IF Handbollsklubb (borta) F-14


      17:00
    • 15:10

      Kungälvs HK 2 (hemma) Pojkar U16


      17:10
    • 17:25

      Match Pojkar U16


      18:25
    • 19:30

      Kungälv (hemma) P-04


      20:30
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 11:30

      BK Heid Röd (hemma) F-06


      12:30
    • 12:20

      Alingsås HK 1 (hemma) F-06


      13:20
    • 12:20

      IK Sävehof 1 (borta) P-06/07


      14:20
    • 12:55

      Stenungsunds HK 3 (borta) F-15


      14:55
    • 13:10

      HK Höfers (hemma) F-07


      15:10
    • 14:00

      IK Sävehof 1 (hemma) F-07


      16:00
    • 14:50

      IK Sävehof 4 (hemma) F-07


      16:50
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Alingsås HK 1 (hemma) P-06/07


      21:00
    • 19:00

      HK Country (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
    • 20:45

      HKC78 Handbollklubb (hemma) U/J-lag Herrar


      22:45
  • 29Tor
  • 30Fre