Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GF Kroppskultur

Följ

GF Kroppskultur

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • Heldag

      Hallbybollen F-06

    • Heldag

      Hallbybollen F-04

    • Heldag

      Tygrikesnatta F-05

    • 09:00

      TAIK Blixten F-07


      20:00
    • 11:00

      Träning A-lag Damer


      17:00
    • 15:30

      Sörhaga HK (borta) U/J-lag Herrar


      17:30
    • 18:00

      Planeringsmöte USM Steg 3 P-03


      19:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Hallbybollen F-06


      19:00
    • 00:00

      Hallbybollen F-04


      19:00
    • 00:00

      Tygrikesnatta F-05


      19:00
    • 15:00

      Ystads IF HF U (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • Heldag

      USM steg 3 Flickor A

    • 09:00

      USM Steg 3 Pojkar A


      00:00
      Agnebergshallen
      Anteckning: Den här helgen behövs stöttning av många föräldrar då vi är arrangörer!
    • 10:00

      Kungälvs HK Grön (hemma) P-04


      12:00
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 10:00

      Kroppskultur (hemma) F-08


      15:00
    • 11:00

      Torslanda HK Röd (hemma) P-04


      13:00
    • 11:45

      domare för F07 Flickor A


      14:00
    • 12:00

      GF Kroppskultur 1 (hemma) F-07


      15:00
    • 13:00

      Tyresö Handboll (borta) Flickor A


      15:00
    • 13:05

      HK Aranäs gul (borta) F-07


      15:00
    • 14:10

      HK Aranäs gul (hemma) F-07


      16:10
    • 14:10

      Bollebygds AFF (borta) P-06/07


      16:10
    • 15:20

      Strömstad HK (borta) P-06/07


      17:20
    • 16:00

      Lugi HF 1 (hemma) Pojkar A


      18:00
    • 16:15

      LIF Lindesberg (borta) Flickor A


      18:15
    • 17:30

      HK S-hof (borta) A-lag Herrar


      19:30
  • 14Sön
    • Heldag

      USM steg 3 Flickor A

    • 00:00

      USM Steg 3 Pojkar A


      19:00
      Agnebergshallen
      Anteckning: Den här helgen behövs stöttning av många föräldrar då vi är arrangörer!
    • 09:00

      Enköpings HF (borta) Flickor A


      11:00
    • 09:30

      Skånela IF (hemma) Pojkar A


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:15

      Strömstad HK (borta) F-07


      12:15
    • 11:30

      Ledarmöte F-08


      12:15
    • 12:00

      HK Aranäs röd (hemma) F-06


      14:00
    • 13:00

      Kungälvs HK Grön (hemma) F-06


      15:00
    • 13:00

      HP Kongelf (borta) B-lag Damer


      17:00
    • 13:00

      Önnereds HK grön (hemma) F-05


      15:00
    • 14:00

      IK Sävehof 4 (hemma) F-05


      16:00
    • 14:00

      H43 Lund HF 2 (hemma) Flickor A


      16:00
    • 15:00

      Backa HK (hemma) F-04


      17:00
    • 15:00

      Lödde Vikings HK (hemma) Pojkar A


      17:00
    • 16:00

      Önnereds HK grön (hemma) F-03


      18:00
    • 16:30

      Lysekils HK (hemma) P-03


      17:30
    • 17:00

      Stenungsunds HK röd (hemma) F-03


      19:00
    • 17:40

      Mölndal Vit (borta) F-04


      19:40
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • Heldag

      USM F-03

    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:30
    • 10:00

      Lysekils HK (borta) P-06/07


      12:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:40

      Torslanda HK Blå (borta) F-05


      12:40
    • 11:00

      JSM steg 3 U/J-lag Herrar


      12:30
    • 11:00

      HK Höfers (borta) P-06/07


      13:00
    • 13:00

      Stenungsunds HK Vit (borta) F-06


      15:00
    • 14:25

      HK Aranäs grön (hemma) F-07


      16:25
    • 15:10

      IK Sävehof 7 (borta) F-06


      17:10
    • 15:35

      Backa HK Röd (borta) F-07


      17:35
    • 16:00

      JSM steg 3 U/J-lag Herrar


      17:30
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      19:00
    • 16:30

      Träning U/J-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Spelträning F-06


      18:30
    • 18:00

      Träning B-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Landskamp Sverige-Norge P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      21:00
    • 19:00

      Föräldraföreläsning F-04


      21:00
    • 19:45

      HK Aranäs vit (borta) Pojkar A


      21:45
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning Pojkar A


      18:00
    • 16:30

      Träning Flickor A


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:45

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Planeringsmöte USM Steg 3 P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Backa HK (borta) P-04


      20:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Stenungsunds HK (hemma) P-04


      21:30
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • Heldag

      JSM A-lag Damer

    • 08:20

      Sammandrag P-09/10


      12:30
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:30
    • 10:00

      Lysekils HK (borta) F-07


      12:00
    • 11:00

      Lysekils HK vit (borta) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Kroppskultur (hemma) F-08


      15:00
    • 11:30

      IK Sävehof 2 (borta) F-03


      13:30
    • 12:00

      KFUM Trollhättan (hemma) F-07


      13:00
    • 12:30

      Önnereds HK vit (borta) F-04


      14:30
    • 13:00

      Nödinge SK 1 (hemma) F-04


      15:00
    • 13:00

      HK Varberg (borta) F-07


      15:00
    • 14:00

      Alingsås HK 2 (hemma) P-04


      16:00
    • 14:00

      HK Lidköping (borta) U/J-lag Herrar


      16:00
    • 14:10

      Önnereds HK vit (borta) P-04


      16:10
    • 14:40

      Önnereds HK svart (borta) F-07


      16:40
    • 16:10

      Torslanda HK Blå (borta) P-03


      17:10
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
  • 31Ons