Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GF Kroppskultur

Följ

GF Kroppskultur

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 10:00

      Sammandrag P-09


      14:00
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 12:10

      Torslanda HK Röd (borta) P-04


      14:10
    • 12:20

      Stenungsunds HK röd (borta) F-03


      14:20
    • 13:10

      Backa HK (borta) F-04


      15:10
    • 13:30

      Stenungsunds HK Röd (hemma) F-06


      14:30
    • 14:10

      HP Warta (borta) F-06


      16:10
    • 14:30

      GF Kroppskultur Grön (borta) F-04


      16:30
    • 15:00

      GF Kroppskultur (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:45

      Backa HK (borta) P-06/07


      17:45
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 12:00

      GF Kroppskultur 3 (borta) F-07


      17:00
    • 12:10

      KFUM Trollhättan 2 (borta) P-06/07


      14:10
    • 13:50

      Önnereds HK svart (borta) P-06/07


      15:50
    • 14:10

      GF Kroppskultur 3 (borta) F-07


      16:10
    • 18:05

      Kungälvs HK Grön (borta) P-04


      20:00
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:20
    • 17:50

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      Träning F-03


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 20:45

      Kungälvs HK Grön (borta) F-03


      22:45
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Medlemsmöte F-04


      21:00
    • 18:00

      Medlemsmöte Kroppskultur - "Grön framtid" F-07


      20:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 10:30

      Strömstad HK (borta) F-04


      12:30
    • 12:00

      Kärra HF 1 (hemma) F-06


      13:30
    • 13:00

      Alingsås HK (hemma) F-05


      14:00
    • 14:00

      Torslanda HK Blå (hemma) F-05


      15:00
    • 15:00

      GF Kroppskultur 1 (borta) P-04


      17:00
    • 16:00

      GF Kroppskultur 2 (borta) P-04


      18:00
    • 17:00

      GF Kroppskultur Vit (borta) F-04


      19:00
  • 10Sön
    • 08:00

      Kroppskultur (hemma) F-08


      12:00
    • 08:00

      Sammandrag F-08


      12:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning P-06/07


      11:30
    • 11:40

      Kungälvs HK Grön (borta) F-06


      13:00
    • 14:30

      GF Kroppskultur 1 (borta) F-03


      16:30
    • 17:55

      HF Kropps 12 (hemma) B-lag Damer


      19:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      TS1 (Ninni,Sara&Christoffer) F-04


      17:00
    • 09:30

      Sammandrag P-09


      15:00
    • 10:00

      Träning Handbollslekis


      11:30
    • 12:30

      IK Sävehof 7 (borta) F-06


      15:00
    • 14:30

      GF Kroppskultur Grön (borta) F-04


      16:30
    • 14:40

      IK Baltichov (borta) P-04


      16:40
    • 15:30

      Backa HK Röd (hemma) F-06


      17:30
    • 17:00

      HK Aranäs vit (borta) F-03


      19:00
  • 17Sön
    • 09:15

      Sammandrag Trollhättan 17:e Dec F-09


      12:45
    • 09:30

      Träning F-09


      10:45
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 11:40

      Önnereds HK grön (borta) F-05


      13:40
    • 12:00

      GF Kroppskultur (borta) P-06/07


      14:00
    • 12:15

      KF Velebit (borta) F-04


      14:15
    • 14:10

      Önnereds HK vit (borta) P-04


      16:10
    • 14:15

      Landskamp F-04


      16:30
    • 14:20

      GF Kroppskultur (borta) P-06/07


      16:20
    • 14:50

      IK Sävehof 4 (borta) F-05


      16:50
    • 15:00

      Ystads IF HF U (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:20

      GF Kroppskultur 3 (borta) F-07


      17:20
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:30

      Friskvårdsföreläsning A-lag Herrar


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön