Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Krokeks IF
Välj lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 15:00

      Söderköpings IK (borta) P-03/04/05


      17:00
  • 2Lör
    • 10:00

      IK Waria (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
    • 11:00

      Svärtinge SK (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Söderköpings IK (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Smedby AIS Blå (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Valdemarsviks IF (borta) P-06/07


      15:00
    • 13:30

      Åby IF (borta) P-10


      15:30
    • 14:00

      Västra Husby IF (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      Ekängens IF (borta) F14


      16:00
    • 16:00

      Linköpings FF Ungdom (borta) P-03/04/05


      18:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 14:00

      Eneby BK (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Söderköpings IK (hemma) P-06/07


      19:00
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Smedby AIS (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Dagsbergs IF (hemma) P-03/04/05


      12:00
    • 10:00

      BK Kenty (hemma) F14


      12:00
    • 10:00

      Torstorps IF (borta) P-06/07


      12:00
    • 10:00

      Ekängens IF (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
    • 12:00

      IFK Norrköping FK (borta) P-09


      14:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Skärblacka IF (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06/07


      12:30
    • 11:00

      Sturefors IF (hemma) P-03/04/05


      13:00
    • 14:00

      Lindö FF (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Smedby AIS Vit (hemma) P/F-12


      15:00
    • 15:00

      Smedby AIS Svart (hemma) P/F-12


      16:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 16:00

      Tallboda IF (borta) P-09


      18:00
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      Eneby BK (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Lotorps IF (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Valdemarsviks IF (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 11:00

      Smedby AIS svart (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      Hageby IF (hemma) P-08


      13:30
  • 17Sön
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      KIF (hemma) P/F-11


      12:00
    • 12:00

      KIF (hemma) P/F-11


      13:00
    • 13:00

      Lindö FF (borta) F14


      15:00
    • 13:00

      Smedby AIS Grön (borta) P-10


      15:00
    • 16:00

      Östra Ryds IF (hemma) Seniorer


      18:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Motala AIF FK (borta) P-03/04/05


      19:00
    • 17:00

      Dagsbergs IF (hemma) P-06/07


      19:00
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 13:00

      Träning P-06/07


      14:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
      Kulla (vid Sigynvägen)
    • 14:00

      Åby IF (borta) P-06/07


      16:00
    • 14:00

      FF Jaguar (hemma) P-10


      16:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Lotorps IF Vit (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Svärtinge SK (borta) P-06/07


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 11:00

      Smedby AIS Svart (borta) P/F-12


      12:00
    • 11:00

      BK Ljungsbro / Wreta (hemma) P-03/04/05


      13:00
    • 12:00

      Eneby BK (borta) P-08


      14:00
    • 12:30

      Lindö FF svart (borta) P/F-12


      13:30
    • 14:00

      Assyriska IF i Norrköping (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Söderköpings IK (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Smedby AIS (borta) F-08/09


      17:00
    • 15:00

      Smedby AIS (hemma) F14


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Valdemarsvik/Gusum (borta) Seniorer


      19:00
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning P-03/04/05


      17:30
    • 18:00

      Söderköpings IK (hemma) P-06/07


      20:00
    • 19:00

      Lindö FF (borta) P-09


      21:00
  • 30Lör
    • 10:00

      Sturefors IF (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      BK Derby (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IFK Norrköping FK (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Linghems SK (borta) F14


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 12:30

      Smedby AIS Vit (borta) P-09


      14:30
    • 13:30

      KIF (hemma) P/F-11


      14:30
    • 14:00

      BK Kenty (borta) P-03/04/05


      16:00
  • 31Sön
    • 10:00

      Svärtinge SK (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:00
    • 14:00

      Kustbollen (hemma) P-03/04/05


      16:00
    • 16:00

      Saltängens BK (hemma) Seniorer


      18:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30