Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Krokeks IF
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 08:30

      Träningsmatch Sleipner P-06/07


      10:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:30
    • 11:30

      Träningsmatch Katrineholm P-03/04/05


      13:00
    • 12:30

      Träning P-09


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:30
    • 15:00

      IK Sleipner (hemma) P-10


      17:00
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch Lindö P-06/07


      12:30
    • 12:30

      Träning P-09


      14:00
    • 13:30

      Träningsmatch Smedby P-06/07


      15:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:30
    • 15:00

      Träningsmatch F14


      18:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:30

      Träningsmatcher P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch P-09


      11:30
    • 11:30

      Träning P-06/07


      13:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Smedby AIS (hemma) P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:30
    • 12:30

      Träning P-09


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:30
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 10:00

      Träningsmatch Svärtinge P-09


      14:00
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch Åby P07 P-06/07


      13:00
    • 14:00

      Svärtinge SK (hemma) P-03/04/05


      16:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:30
    • 15:30

      BK Hird (borta) Seniorer


      17:30
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
      Uttersberg konstgräsplan
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:30

      Träningsmatch P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 11:30

      Träning P-06/07


      13:00
    • 12:30

      Träningsmatch Åby P-09


      14:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning P/F-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-11


      12:30
    • 12:00

      Träningsmatch mot Svärtinge P-09


      13:30
    • 14:00

      Eneby (hemma) F-08/09


      15:30
    • 14:00

      Träningsmatch F-10


      15:30
    • 14:00

      Träning F14


      16:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:30

      Västra Husby IF (hemma) Seniorer


      18:30
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis