Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Krokeks IF
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      IFK Norrköping FK (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 14:00

      Svärtinge SK (hemma) F-06/07/08


      16:00
    • 15:00

      Malmslätts AIK (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Skärblacka IF (borta) P-09


      17:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Vidingsjö MoIF (borta) P-03/04/05


      20:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning P/F-13/14


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Åby IF (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Åby IF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:30

      Torstorps IF vit (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      Åby IF (borta) F-08/09


      13:30
    • 14:00

      Eneby BK (borta) P-06


      15:30
  • 8Sön
    • 11:00

      Brokinds IF (borta) P-03/04/05


      13:00
    • 14:00

      Svärtinge SK (hemma) F-06/07/08


      16:00
    • 14:00

      Åby IF (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      Krokeks IF (hemma) P/F-11


      18:00
    • 15:00

      Smedby AIS Svart/Vit (borta) P-08


      17:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:45
    • 16:00

      Vidingsjö MoIF/Kenty (borta) F-05


      18:00
    • 17:00

      Smedby AIS (borta) P-07


      19:00
    • 18:00

      BK Derby (borta) F-02-03-04


      20:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
      Kulla
    • 18:30

      Träning P-03/04/05


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:30

      Lindö FF (borta) P-09


      19:30
    • 18:30

      Tinnis/Hjulsbro (borta) F-05


      20:30
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag - KIF, Åby IF och Svärtinge IF P/F-12


      15:00
    • 11:00

      Söderköpings IK (borta) P-03/04/05


      13:00
    • 14:00

      Åby IF (hemma) F-06/07/08


      16:00
    • 14:00

      Söderköpings IK (hemma) P-09


      16:00
    • 17:00

      Smedby AIS Svart (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Dagsbergs IF (hemma) P-07


      19:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Torstorps IF blå (borta) P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04/05


      20:00
    • 19:00

      BK Tinnis/LBK Gottfridsberg (borta) F-02-03-04


      21:00
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P/F-13/14


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      BK Kenty (hemma) F-06/07/08


      12:00
    • 10:00

      Svärtinge SK (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Mjölby AI FF (hemma) F-05


      12:00
    • 11:00

      Finspångs FK (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      BK Derby (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      FF Jaguar (hemma) A/U-Lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Assyriska IF (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Vadstena GIF (borta) P-03/04/05


      17:00
    • 15:00

      IFK match F-08/09


      20:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Krokeks IF (hemma) P/F-11


      14:00
    • 13:00

      Kimstad GoIF (borta) F-06/07/08


      15:00
    • 14:00

      BK Kenty (borta) F-08/09


      16:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:45
    • 16:00

      Mjölby AI FF/FC (hemma) F-02-03-04


      18:00
    • 17:00

      BK Kenty (hemma) P-07


      19:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 18:30

      Hjulsbro/Tinnis (borta) F-02-03-04


      20:30
    • 19:00

      Rimforsa IF (borta) F-05


      21:00
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning P/F-13/14


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      BK Derby (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Eneby BK Grön (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IFK Norrköping FK (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Mjölby Turabdin FC (hemma) P-03/04/05


      13:00
    • 12:00

      IFK Norrköping FK (borta) P-08


      14:00
    • 15:00

      Azech SF (borta) A/U-Lag Herrar


      17:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Eneby BK (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 11:00

      Mjölby AI FF (borta) P-03/04/05


      13:00
    • 13:00

      Smedby AIS (borta) F-06/07/08


      15:00
    • 14:00

      BK Ljungsbro (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Tallboda IF (borta) P-06


      17:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:45
  • 30Mån
    v.40