Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Krokeks IF
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Träning P/F-13/14


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Smedby AIS Svart (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Svärtinge SK (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Krokeks IF (hemma) P-10


      14:00
    • 10:30

      Hjulsbro IK (borta) F-05


      12:30
    • 11:00

      Finspångs FK (hemma) P-06


      13:00
    • 14:00

      LBK Gottfridsberg (borta) F-08/09


      16:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 14:00

      Kimstad GoIF (hemma) F-06/07/08


      16:00
    • 15:00

      Valdemarsviks IF (borta) P-03/04/05


      17:00
    • 16:00

      Skärblacka IF (hemma) F-02-03-04


      18:00
    • 17:00

      IFK Norrköping FK Blå (hemma) P-07


      19:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Assyriska IF (borta) P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03/04/05


      20:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P/F-13/14


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      BK Kenty (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Svärtinge SK (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Finspångs FK (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      IFK Norrköping FK (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      FF Jaguar (borta) A/U-Lag Herrar


      16:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning P/F-11


      14:00
    • 10:30

      Åby IF (hemma) P-03/04/05


      12:30
    • 11:00

      IK Waria (borta) F-06/07/08


      13:00
    • 15:00

      Eneby BK (borta) P-09


      17:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:45
    • 16:00

      Valdemarsviks IF (hemma) F-02-03-04


      18:00
    • 18:00

      Svärtinge SK (borta) P-07


      20:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Jönsbergska Cup P/F-12


      16:00
    • 09:00

      Träning P/F-13/14


      10:00
    • 11:00

      Lotorps IF (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      IK Östria Lambohov (hemma) F-05


      15:00
    • 13:00

      Eneby BK Grön (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      IFK Norrköping FK (hemma) P-08


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Smedby AIS (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Linghems SK (hemma) F-06/07/08


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:45
    • 16:30

      BK Derby (borta) F-08/09


      18:30
    • 17:00

      IK Sleipner (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Söderköpings IK (borta) F-05


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 11:00

      Eneby BK (borta) P-07


      13:00
    • 17:00

      Smedby AIS (borta) F-06/07/08


      19:00
    • 18:00

      Möte inför Laxacupen P-03/04/05


      19:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 19:00

      Svärtinge SK (hemma) A/U-Lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Smedby AIS (borta) P-09


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      Aros cup P-08

  • 29Lör
  • 30Sön
    • 00:00

      Aros cup P-08


      19:00
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00