Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Krokeks IF
Välj lag

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 15:30

      Vidingsjö MoIF (borta) F-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-03/04/05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Träning F-06/07


      12:00
    • 10:00

      Örtomta GoIS (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Smedby AIS Gul (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Eneby BK grön (borta) P-09


      13:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Svärtinge SK (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Hageby IF (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Skärblacka IF (borta) P-06


      12:00
    • 14:00

      Linghems SK (borta) P-07


      16:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Match mot Sleipner P-08


      18:00
    • 16:00

      Svärtinge SK (hemma) P-03/04/05


      18:00
  • 6Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Valdemarsviks IF (borta) F-02-03-04


      20:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 18:00

      IFK Norrköping FK (hemma) P-03/04/05


      20:00
    • 19:00

      Match Lindö-KIF P-08


      21:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Ekängens IF (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      IFK Norrköping FK Vit (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-13/14


      11:00
    • 11:00

      Kustbollen (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      Svärtinge SK (borta) F-06/07


      16:00
    • 14:00

      Söderköpings IK (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      Lindö FF (hemma) P-08


      16:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Krokeks IF (hemma) P-10


      14:00
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 16:00

      Skärblacka IF (hemma) P-09


      18:00
    • 16:00

      Eneby BK (hemma) P-03/04/05


      18:00
    • 17:00

      IFK Norrköping FK Vit (hemma) P-07


      19:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02-03-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
      Kulla (vid Sigynvägen)
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 17Fre
    • 17:00

      Hajk P-07


      00:00
    • 18:30

      Valdemarsviks IF (borta) F-05


      20:30
    • 19:00

      Söderköpings IK (borta) P-03/04/05


      21:00
  • 18Lör
    • 00:00

      Hajk P-07


      13:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-11


      14:00
    • 10:00

      IFK Norrköping FK (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Träning P/F-13/14


      10:00
    • 11:00

      Eneby BK (borta) P-06


      13:00
    • 11:30

      Åby IF (borta) P-09


      13:30
    • 15:00

      Eneby BK Gul (borta) P-08


      17:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 10:00

      IFK Norrköping FK (borta) P-03/04/05


      12:00
    • 11:00

      Stångebro United BK (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Åby IF (hemma) P-09


      13:30
    • 14:00

      Lindö FF (hemma) F-06/07


      16:00
    • 15:00

      Smedby AIS (borta) F-08/09


      17:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:45
    • 17:00

      Söderköpings IK (borta) P-07


      19:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning F-02-03-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Lindö FF (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Smedby AIS (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Åby IF (hemma) F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Träning P/F-13/14


      10:00
    • 11:00

      Smedby AIS (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      Smedby AIS Svart/Vit (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Åby IF (borta) F-06/07


      17:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 14:30

      Lindö FF (borta) P-07


      16:30
    • 15:00

      Söderköpings IK (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      Åby IF (borta) P-08


      17:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:45
    • 16:00

      Smedby AIS (hemma) P-03/04/05


      18:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 12:30

      Svärtinge SK (borta) F-02-03-04


      14:30
    • 18:45

      Dagsbergs IF (borta) P-07


      20:45
    • 19:00

      Lindö FF (borta) P-03/04/05


      21:00