Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kristinehamns Hockeyteam

Följ

Kristinehamns Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Kristinehamns Hockeyteam
Välj lag

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 12:00

      Hällefors IK/FiIF (borta) U14


      14:00
    • 14:00

      Poolspel Älgligan U12/U11


      18:00
    • 16:00

      Nora HC (hemma) A-laget


      20:00
  • 2Sön
    • 11:00

      Färjestad BK grön (borta) U13


      12:30
    • 12:30

      Sunne IK (hemma) U15


      15:00
    • 15:00

      Färjestad BK Vit (hemma) U12/U11


      17:00
    • 17:00

      Sunne IK/IFK Munkfors (borta) B-juniorer Herrar


      18:00
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning U12/U11


      17:40
    • 17:50

      Träning U13


      19:00
    • 17:50

      Träning U14


      19:00
    • 17:50

      Fys U12/U11


      18:40
    • 19:10

      Träning U16


      20:20
    • 19:10

      Träning U15


      20:20
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning U14


      17:40
    • 16:30

      Träning U15


      17:30
    • 17:50

      Träning U12/U11


      19:00
    • 19:10

      Träning U10


      20:20
    • 19:20

      Kils AIK IK (hemma) U16


      20:20
    • 19:30

      Nor IK Hockey (borta) A-laget


      21:30
  • 8Lör
    • 13:00

      Filipstads IF (borta) U12/U11


      15:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Grums Hockey (borta) U13


      12:00
    • 12:00

      Kils AIK IK (borta) B-juniorer Herrar


      13:00
    • 12:30

      Åmåls SK Vit (hemma) U10


      13:40
    • 15:30

      BIK Karlskoga Vit (hemma) U10


      16:40
    • 17:45

      Färjestad BK vit (borta) U15


      20:00
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 16:50

      Träning U9


      17:40
    • 19:20

      Träning U14


      20:10
    • 19:20

      Träning U13


      20:20
  • 14Fre
    • 16:20

      Träning U16


      17:20
    • 17:30

      Träning U12/U11


      18:30
    • 18:40

      Arvika HC/CHC (borta) U16


      21:00
    • 19:10

      Träning U10


      20:20
    • 19:30

      Kungsörs IK (hemma) A-laget


      21:30
  • 15Lör
    • 16:00

      Träningsmatch U12/U11


      18:00
  • 16Sön
    • 13:30

      Arvika HC (hemma) U13


      15:00
    • 15:00

      Örebro Hockey Ungdom (hemma) U15


      18:00
  • 17Mån
    v.8
    • 17:20

      Teori U12/U11


      18:20
    • 18:50

      Träning U12/U11


      19:50
    • 18:50

      Träning U10


      19:50
    • 20:00

      Träning U15


      21:00
    • 20:00

      Träning U13


      21:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning U12/U11


      17:40
    • 17:50

      Träning U13


      19:00
    • 19:00

      Grums Hockey/SHC (hemma) U16


      20:00
    • 19:10

      Träning U15


      20:20
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:20

      Träning U16


      17:20
    • 16:30

      Träning U15


      17:30
    • 17:50

      Träning U12/U11


      19:00
    • 19:10

      Träning U10


      20:20
  • 22Lör
    • 13:00

      Poolspel i Åmål U9


      17:00
    • 13:00

      Hammarö HC Röd (hemma) U14


      15:00
    • 15:00

      Hammarö HC Vit (hemma) U12/U11


      17:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning U12/U11


      17:40
    • 17:50

      Träning U13


      19:00
    • 19:00

      IFK Munkfors (hemma) U15


      21:00
    • 19:10

      Träning U15


      20:20
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning U15


      17:30
    • 16:30

      Träning U16


      17:50
    • 17:50

      Träning U12/U11


      19:00
    • 19:10

      Träning U10


      20:20
  • 29Lör
    • 10:00

      Nor-KHT U9


      11:00
    • 11:45

      Färjestad BK 07 (borta) U14


      13:45