Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Karlslunds IF HFK

Följ

Karlslunds IF HFK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 08:45

      Träning P012


      10:00
    • 09:30

      Träningsmatch mot KB/KSK P17 P17


      11:30
    • 10:00

      Träning -014


      11:00
    • 13:00

      Träning P08


      14:30
    • 14:00

      Träningsmatch mot ÖSK! F16


      16:00
    • 14:15

      Katrineholms SK FK (P19) (hemma) U-laget


      16:15
    • 16:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:30

      Lillån Grön (hemma) P010


      18:50
    • 17:30

      Lillån Vit (hemma) P010


      18:50
    • 18:45

      Lillån Grön (hemma) P010


      19:50
    • 18:45

      Lillån Vit (hemma) P010


      19:50
  • 2Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning A-laget


      18:00
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 19:30

      Träning P07


      21:00
    • 19:30

      Träning P06


      21:00
    • 20:00

      Målvaktsträning P07


      21:00
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:45

      Träning P06


      18:00
    • 17:45

      Träning P010


      19:00
    • 17:45

      Träning P012


      19:00
    • 18:00

      Träning P011


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte -014


      19:30
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P17


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning A-laget


      18:00
    • 18:00

      Träning U-laget


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
    • 20:00

      Träning U16


      21:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning P17


      21:30
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning A-laget


      18:00
    • 17:15

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Träning F16


      20:30
  • 7Lör
    • 08:15

      Träningsmatcher och lagträff P011


      14:00
    • 09:00

      Träning -013


      10:00
    • 10:00

      Träning P010


      11:30
    • 10:00

      Träning P07


      11:00
    • 11:00

      [Bollkallar] Genomgång för vuxna P07


      12:15
    • 11:00

      Bollkallar A-lagsmatch P07


      14:00
    • 11:00

      Träningsmatch Rävåsen F16


      13:00
    • 12:15

      Täby FK (hemma) A-laget


      14:15
    • 13:00

      Träningsmatch mot ÖSK svart P07


      14:45
    • 14:00

      BK Forward (hemma) U16


      15:00
    • 18:00

      Adolfsberg IK (hemma) P06


      19:30
  • 8Sön
    • 08:45

      Träning P012


      10:00
    • 10:00

      Träning -014


      11:00
    • 12:30

      Träningsmatch mot Eskilstuna City FK P07


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot ÖSK svart P07


      14:45
    • 14:00

      Träning F16


      15:30
    • 15:45

      Träning P08


      17:30
    • 16:00

      Träning P09


      18:00
    • 18:00

      Adolfsberg IK (hemma) P06


      19:30
  • 9Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning A-laget


      18:00
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 19:30

      Träning P07


      21:00
    • 19:30

      Träning P06


      21:00
    • 20:00

      Målvaktsträning P07


      21:00
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:45

      Träning P06


      18:00
    • 17:45

      Träning P010


      19:00
    • 17:45

      Föräldramöte P012


      19:00
    • 17:45

      Träning P012


      19:00
    • 18:00

      Träning P011


      19:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P17


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning A-laget


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U-laget


      19:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
    • 20:00

      Träning U16


      21:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning P17


      21:30
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning A-laget


      18:00
    • 17:15

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Träning F16


      20:30
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning -013


      10:00
    • 09:30

      Träning P011


      11:00
    • 09:30

      Träning P010


      11:00
    • 10:00

      Träning P07


      11:00
    • 12:00

      Matchcamp på Ekängs IP - ÖSK (borta) P08


      14:45
    • 13:00

      Örebro Syrianska IF (hemma) A-laget


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch Västerås IK F16


      15:00
    • 14:00

      Lagfotografering P012


      14:40
    • 14:00

      Lagfotografering -014


      15:00
    • 14:10

      Fotografering P011


      15:10
    • 14:30

      Fotografering P010


      16:00
    • 15:00

      Fotografering P09


      16:00
    • 15:30

      Fotografering! P08


      16:30
    • 15:40

      Fotografering P07


      16:20
    • 16:10

      FOTOGRAFERING P06


      16:40
    • 17:10

      Fotografering U17


      18:00
    • 17:30

      Lagfotografering F16


      18:30
  • 15Sön
    • 08:30

      IFK Kumla (borta) P010


      13:30
    • 08:30

      BK Forward (hemma) P012


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch BK30 F16


      12:00
    • 10:30

      IK Sturehov (hemma) P08


      12:00
    • 11:00

      Träning -014


      12:00
    • 12:00

      Internmatch Röd mot Blå P17


      14:00
    • 14:30

      Kumla (hemma) P06


      16:00
    • 16:00

      Träning P09


      18:00
    • 16:30

      Rynninge IK (borta) U16


      18:00
  • 16Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning A-laget


      18:00
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 19:00

      Yxhults IK (hemma) A-laget


      21:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 16:45

      Träning P06


      18:00
    • 17:45

      Träning P010


      19:00
    • 17:45

      Träning P012


      19:00
    • 18:00

      Träning P011


      19:00
    • 18:30

      Träning P17


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P08


      20:00
    • 19:00

      Träningsmatch mot Adolfsberg grön P07


      20:00
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning A-laget


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U-laget


      19:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
    • 20:00

      Träning U16


      21:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning P17


      21:30
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning A-laget


      18:00
    • 17:15

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 21Lör
    • 09:30

      Träning P011


      11:00
    • 09:30

      Träning -013


      10:45
    • 10:00

      Träning P010


      11:30
    • 14:00

      Träning U16


      15:30
    • 15:00

      Träningsmatch mot Sturehov P07


      16:00
    • 16:30

      Träningsmatch Kumla F16


      18:30
  • 22Sön
    • 08:45

      Träning P012


      10:00
    • 09:00

      Matchcamp på Lugnets IP KIF Blå (borta) P08


      12:30
    • 09:40

      Matchcamp på Lugnets IP KIF Röd (borta) P08


      13:00
    • 10:00

      Träning -014


      11:00
    • 10:00

      Mv-träning med Vlad P010


      11:00
    • 11:00

      Träning P010


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot FBK Karlstad P07


      12:45
    • 13:00

      Träningsmatch Eskilstuna F16


      15:00
    • 14:45

      Träning P06


      16:00
    • 17:00

      Träning P09


      19:00
  • 23Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning A-laget


      18:00
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P08


      20:00
    • 19:30

      Träning P06


      21:00
    • 19:30

      Träning P07


      21:00
    • 20:00

      Målvaktsträning P07


      21:00
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:45

      Träning P06


      18:00
    • 17:45

      Träning P010


      19:00
    • 17:45

      Träning P012


      19:00
    • 18:00

      Träning P011


      19:00
    • 18:30

      Träning P17


      20:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P08


      20:00
  • 26Tor
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
      Karlslund Arena
    • 18:00

      Träning U-laget


      19:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:30
    • 20:00

      Träning P17


      21:30
  • 27Fre
    • 17:15

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Träning F16


      20:30
  • 28Lör
    • 09:30

      Träningsmatch -013


      10:45
    • 09:30

      Träning P011


      11:00
    • 09:30

      IK Sturehov Blå (hemma) P010


      10:30
    • 10:15

      Träningsmatch i Pålsboda P07


      12:00
    • 10:30

      IK Sturehov Röd (hemma) P010


      11:30
    • 14:00

      Motståndarna (hemma) P09


      15:30
    • 14:00

      Träningsmatch ÖSK F16 F16


      16:00
    • 16:15

      Träningsmatch U19-BP U-laget


      18:00
  • 29Sön
    • 08:45

      Träning P012


      10:00
    • 09:00

      Träning P07


      10:00
    • 10:00

      Trän match Arboga S P17


      12:00
    • 10:00

      Träning -014


      11:00
    • 12:30

      Träningsmatch mot Yxhults IK F16


      14:00
    • 16:00

      Träning P08


      18:00
    • 16:00

      Motståndarna (hemma) P09


      18:00
    • 18:00

      IFK Hallsberg FK (borta) P06


      20:00
  • 30Mån
    v.14
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:45

      Träning P09


      20:00
    • 18:45

      Träning P08


      20:00
    • 19:30

      Träning P06


      21:00
    • 19:30

      Träning P07


      21:00
    • 20:00

      Målvaktsträning P07


      21:00
  • 31Tis