Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Järpås IS

Följ

Järpås IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Järpås IS
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 11:00

      Träning Herr


      12:30
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 6Tis
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P05-06


      19:30
  • 7Ons
    • 19:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) Herr


      21:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Norra Härene BK (borta) Herr


      21:00
  • 10Lör
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.33
    • 18:30

      Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga (borta) F-06


      20:30
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 19:00

      Sils IF U (9:9) (hemma) Dam


      20:00
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning PF09-10


      18:30
      Järpåsvallen
    • 18:00

      Träning P05-06


      19:30
    • 18:30

      Vara SK Svart (borta) P05-06


      20:30
    • 18:30

      Lidköpings FK (hemma) F-06


      20:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning Herr


      11:30
    • 11:30

      Skövde KIK Svart (borta) F-05


      13:30
  • 18Sön
    • Heldag

      Tillslaget P05-06

    • 08:45

      Utbildning Tillslaget F-06


      16:00
  • 19Mån
    v.34
    • 18:30

      Örslösa-Söne IK (hemma) F-05


      20:30
    • 18:45

      IFK Emtunga (hemma) Herr


      20:45
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning PF09-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P05-06


      19:30
    • 18:30

      Ardala GoIF (borta) F-06


      20:30
    • 18:30

      Råda BK Grönvit (hemma) P05-06


      20:30
    • 19:00

      FC Corner (hemma) Herr


      21:00
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.35
    • 18:30

      Falköpings KIK Svart (borta) F-06


      20:30
    • 18:30

      Rackeby IK (borta) Herr


      20:30
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 18:15

      Saleby IF (9:9) (borta) Herr


      20:15
    • 18:30

      Våmbs IF Grön (hemma) F-05


      20:30
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 31Lör
    • 13:00

      Kållandsö GoIF (borta) P05-06


      15:00