Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Irsta IF
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:00

      Ansvar matchkiosk F-09


      12:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 F06 (borta) F-05/06


      12:00
    • 10:00

      Arboga Södra IF P09 Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Match IFK västerås F-09


      11:15
    • 11:45

      Köping FF P-07 Röd (borta) P-07


      13:45
    • 13:00

      Västanfors IF FK F07 (borta) F07/08


      15:00
    • 15:00

      FC Europe Juniors (borta) U15/16


      17:00
    • 15:00

      Norrby SK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
  • 2Mån
    v.36
    • 07:00

      Städning Klinta v 36 P-06


      08:00
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 23:00

      Restaurangchansen P-06


      23:00
    • 23:00

      Försäljning Restaurangchansen P-06


      23:30
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Tillberga 08/09 (hemma) P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      IK Sturehov (hemma) U15/16


      20:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning Barn och Ungdom


      19:30
    • 18:00

      Målvaktsträning P-08


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Målvaktsträning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:15

      Åkra FC P07 (borta) P-07


      20:15
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:45

      Träning P-07


      19:30
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Match mot Dingtuna P-08


      19:00
    • 17:00

      Dingtuna GIF P09 (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 6Fre
    • 16:00

      DISCO F-05/06


      22:00
    • 17:00

      Irsta - GIF P-06


      19:00
    • 17:00

      Gideonsbergs IF P06 (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Västerås IK P07:2 Gul (hemma) P-07


      20:00
  • 7Lör
    • 08:00

      Poolspel v 36 P-11


      00:00
    • 08:00

      Irsta P10 (hemma) P-10


      15:30
    • 10:00

      Poolspel Surahammar F-10


      14:00
    • 10:00

      IFK Västerås FK F07 (borta) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Västanfors IF FK F06 (hemma) F-05/06


      12:00
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK P09 Svart (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Norbergs AIF P09-10 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Arboga Södra IF (borta) U15/16


      13:00
    • 15:00

      Västerås BK 30 (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Poolspel v 36 P-11


      15:00
    • 09:00

      Poolspel F-11


      14:00
    • 09:00

      Poolspel m F-11 F-10


      14:00
    • 10:00

      Ramnäs IF P06/07 (borta) P-07


      12:00
    • 10:15

      Köping FF P-07 Vit (borta) P-07


      12:15
    • 11:00

      Arboga Södra IF P06 Gul (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Match VSK F-09


      14:15
    • 15:00

      IK Franke 2 (hemma) U15/16


      17:00
    • 15:30

      IFK Västerås FK P09 Blå (borta) P-09


      17:30
    • 15:30

      Köping FF P 06 Röd (borta) P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      KIF Örebro DFF F 05 (hemma) F-05/06


      18:00
    • 16:00

      IK Oden F07 (hemma) F07/08


      18:00
    • 16:15

      Köping FF Svartp08 (borta) P-09


      18:15
  • 9Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning Barn och Ungdom


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Målvaktsträning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
      Klinta IP (K2)
      Samlingsinformation: Klinta
      Samlingstid: 17:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:45

      Målvaktsträning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning P-07


      19:30
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:30

      Match Enköpings IF F-09


      18:45
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 13Fre
    • 17:30

      Västerås BK 30 P08 (hemma) P-08


      19:30
  • 14Lör
    • 09:00

      Brand store minicup (tid Frasses) F-10


      15:00
    • 10:00

      Match mot Romfartuna F-12


      13:00
    • 10:00

      Munktorps BK F/P09-10 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      IK Franke P06/07 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      Skiljebo SK F07 (hemma) F07/08


      12:30
    • 12:00

      IFK Västerås FK (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 15:00

      Lillån FK (hemma) U15/16


      17:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Ansvar matchkiosk F-09


      12:00
    • 14:30

      Västerås BK 30 P09 Vit (borta) P-09


      16:30
    • 16:00

      Munktorps BK 06 (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Syrianska IF Kerburan P07 (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:20

      Romfartuna GIF Västerås F07-08 (borta) F07/08


      18:20
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Kungsör BK 05/06, Flickor 13-14 (borta) F-05/06


      20:00
    • 18:00

      Västerås SK FK P07 SVART (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Västerfärnebo AIK 08-07 (hemma) P-09


      20:00
  • 16Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Tillberga IK Fotboll F05 /Romfartuna GIF (hemma) F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Hallstahammars SK FK P08 (hemma) P-07


      20:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      BK30 - Kif Örebro, Svenskacupen F-05/06


      20:50
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:15
    • 18:00

      Målvaktsträning F-09


      18:45
    • 18:00

      Norrby Ik/Ekeby BK (borta) F07/08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Barn och Ungdom


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:45

      Målvaktsträning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning U15/16


      20:00
    • 19:30

      Tränarmöte F-05/06


      21:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Poolspel F-11


      14:00
    • 09:00

      Poolspel P-11


      14:00
    • 09:00

      Träningsturnering Hamre P-10


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch 9v9 F07/08


      13:00
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK P09 VIT (borta) P-09


      12:00
    • 10:30

      Forsby FF F05 (borta) F-05/06


      12:30
    • 11:00

      Västerås SK FK P07 VIT (borta) P-07


      13:00
    • 15:00

      Arboga Södra IF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Adolfsbergs IK 2 (borta) U15/16


      17:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Poolspel -Irsta värd F-10


      15:00
    • 09:30

      Irsta P10 (hemma) P-10


      14:00
    • 10:00

      Match Norberg F-09


      11:00
    • 11:00

      Ekeby BK F06-07/Norrby IK (borta) F07/08


      13:00
    • 12:30

      Kungsör BK p-08 (borta) P-09


      14:30
    • 14:30

      IFK Västerås FK P06 Vit 2 (hemma) P-06


      16:30
    • 15:00

      Fagersta Södra IK 2 (borta) U15/16


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Kolsva IF/Forsby FF (hemma) F-05/06


      18:00
    • 16:00

      Skiljebo SK P 08 Svart (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      IFK Västerås FK P07 Blå (hemma) P-07


      18:00
    • 17:00

      IK Franke P08 (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Västerås IK P08:3 Gul (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
  • 23Mån
    v.39
    • 07:00

      Städning Klinta v 39 P-06


      08:00
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Skiljebo SK P06 Svart (borta) P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 18:00

      Träning Barn och Ungdom


      19:30
    • 18:00

      Målvaktsträning P-08


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:45

      Träning P-07


      19:30
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 27Fre
    • 17:30

      Sala FF P09 Vit (hemma) P-08


      19:30
  • 28Lör
    • 10:00

      Barkarö SK P08 Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Västerås IK P07:3 Svart (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Köping FF P09 röd (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Arboga Södra IF F06-07 (borta) F-05/06


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch 9v9 F07/08


      13:00
    • 12:00

      Match Enköping SK F-09


      13:15
    • 15:00

      Kolsva IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Sala FF P06 (borta) P-06


      17:00
    • 15:00

      Sköllersta IF (borta) U15/16


      17:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Match Skiljebo sk f08 F-09


      11:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 P09 Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 12:00

      Gem lunch på Klinta P-06


      15:00
    • 12:30

      Avslutning P-08


      14:00
    • 14:00

      Västerås SK FK P08 Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF F07 Blå (hemma) F07/08


      16:00
    • 15:00

      Hovsta IF Svart (hemma) U15/16


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Skiljebo SK F05 (hemma) F-05/06


      18:00
    • 16:00

      Västerfärnebo AIK F07 (hemma) F07/08


      18:00
    • 16:00

      Kungsör BK P07 (hemma) P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
  • 30Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00