Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Irsta IF
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 16:00

      Träningsmatch VIK P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
  • 5Mån
    v.32
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 18:00

      Städ Ulliliden dagl F-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Matchkiosk Klinta IP P-10


      21:00
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      IK Oden (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-08


      18:45
    • 18:00

      Västerås SK FK P09 Svart (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Målvaktsträning F-09


      19:00
    • 18:00

      Forward cup F07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning Barn och Ungdom


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:45

      Träning P-07


      19:30
  • 9Fre
    • Heldag

      Intresse cup Augusti P-06

    • Heldag

      Forwardcupen F-05/06

    • 08:00

      Forward Cup P-06


      00:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Forwardcupen F-05/06

    • Heldag

      Forward Cup P-06

    • 09:00

      Forwardcupen P-09


      00:00
    • 11:00

      Sala (borta) P-07


      12:15
    • 13:30

      100-årscupen F-09


      19:30
  • 11Sön
    • Heldag

      Forwardcupen F-05/06

    • 00:00

      Forward Cup P-06


      19:00
    • 00:00

      Forwardcupen P-09


      16:00
    • 08:00

      100-årscupen P-11


      17:00
    • 15:00

      Sala FF P08 (borta) P-07


      17:00
    • 16:30

      Syrianska IF Kerburan P07 (borta) P-07


      18:30
    • 18:00

      Västerås BK 30 P09 Vit (hemma) P-08


      20:00
  • 12Mån
    v.33
    • 07:00

      Städning Klinta v 33 P-06


      08:00
    • 16:00

      Städning Ullviliden v33 P-10


      00:00
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 20:00

      Revyfika F-05/06


      21:00
  • 13Tis
    • Heldag

      Städning Ullviliden v33 P-10

    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Arboga Södra IF P06 Svart (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Barkarö SK P08 Blå (hemma) P-09


      20:30
    • 18:30

      Västerås BK 30 F07 (hemma) F07/08


      20:30
  • 14Ons
    • Heldag

      Städning Ullviliden v33 P-10

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
      Ullviliden - Irsta
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning Barn och Ungdom


      19:30
    • 18:00

      Målvaktsträning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Sala FF (hemma) U15/16


      20:30
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Västerås IK F07 (hemma) F07/08


      20:30
    • 18:45

      Målvaktsträning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Tortuna SK (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 15Tor
    • Heldag

      Städning Ullviliden v33 P-10

    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Surahammars FK P09 (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Tortuna SK F07/08 (borta) F07/08


      20:30
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 16Fre
    • Heldag

      Städning Ullviliden v33 P-10

    • 07:00

      Kolmården cup P-06


      00:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Städning Ullviliden v33 P-10

    • 00:00

      Kolmården cup P-06


      20:00
    • 11:00

      Västerås SK FK P09 Vit (borta) P-09


      13:00
    • 15:00

      IK Oden P06 (borta) P-06


      17:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Städning Ullviliden v33 P-10


      19:00
    • 08:00

      Hässelbycupen F07/08


      19:00
    • 10:00

      Västerfärnebo AIK Mix 09-10 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P07 Gul (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Surahammars FK F05 (borta) F-05/06


      13:00
    • 13:00

      Match VSK F-09


      14:15
    • 14:00

      IK Franke P08 (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Barkarö SK F07/06 Vit (borta) F-05/06


      17:00
    • 15:00

      Karlslunds IF HFK 1 (hemma) U15/16


      17:00
    • 16:00

      Tillberga IK Fotboll P06/07 (hemma) P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Gideonsbergs IF P09 (hemma) P-09


      20:00
  • 19Mån
    v.34
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Match Skultuna F-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 19:00

      FC Västerås IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Västerås IK F-05 Lag Gul (hemma) F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Köping FF P-07 Svart (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning Barn och Ungdom


      19:30
    • 18:00

      Målvaktsträning P-08


      18:45
    • 18:00

      Medåkers IF P07 (borta) P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:45

      Träning P-07


      19:30
  • 23Fre
    • 17:30

      Västerås SK FK P06 (hemma) P-06


      19:30
    • 18:00

      Skiljebo SK F07 (hemma) F07/08


      20:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Fotbollensdag F-09

    • Heldag

      Fotbollens dag P-09

    • Heldag

      Intresseanmälan - fotbollens dag P-08

    • 08:00

      Fotbollens dag P-07


      16:00
    • 08:00

      Irsta IF (hemma) P-10


      15:30
    • 09:00

      Fotbollensdag P-11


      15:00
    • 09:00

      Fotbollens Dag! F-11


      15:00
    • 09:00

      Fotbollensdag F-10


      14:00
    • 10:00

      Skiljebo SK F06 (hemma) F-05/06


      12:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Åkra FC P07 (borta) P-07


      02:00
    • 10:00

      Match Romfartuna F-09


      11:00
    • 13:45

      Forsby FF F07 (borta) F07/08


      15:45
    • 14:00

      Västerås IK P09:1 (borta) P-09


      16:00
    • 14:15

      Västerås BK 30 P06 (hemma) P-06


      16:15
    • 16:00

      Ransta IK P06/09 (borta) P-07


      18:00
    • 16:30

      Västerås BK 30 P09 Svart (borta) P-08


      18:30
    • 17:00

      Västerås IK P08:4 (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Barkarö SK P09 Blå (borta) P-09


      19:30
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Skiljebo SK P06 Svart (hemma) P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Målvaktsträning P-08


      18:45
    • 18:00

      Träning Barn och Ungdom


      19:30
    • 18:00

      Barkarö SK P07 Svart (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:45

      Träning P-07


      19:30
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 30Fre
    • Heldag

      Grillkväll F-09

    • 17:00

      Gideonsbergs IF F06 (borta) F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Gideonsbergs IF F07 Vit (hemma) F07/08


      20:00
    • 18:00

      Tortuna SK P 08-09 (hemma) P-09


      20:00
  • 31Lör
    • 10:00

      Tillberga IK Fotboll PF 08-09 (hemma) P-09


      12:00