Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Irsta IF
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
  • 2Lör
  • 3Sön
    • Heldag

      Tränarub C del 2 F-10

    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:45

      Träning F-12


      14:00
    • 14:00

      Träning P-10


      15:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
  • 4Mån
    v.45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning med Friskis o Svettis F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 5Tis
    • 18:00

      Föräldramöte U15/16


      19:30
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-10


      20:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning F-05/06


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch Bele Barkarby (borta) F07/08


      12:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
  • 10Sön
    • 11:30

      Barkarö F06/Gideonsberg F06 (hemma) F-05/06


      13:00
      Hamre IP
      Serie: Träningsmatcher 2019
      Samlingsinfo: Hamre
      Samlingstid: 10:30
      Anteckning: Träningsmatch inför BP Invitational
      11-manna
      2x35 min
      Domare Akram +46709803747
      Resultat och referat
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:45

      Träning F-12


      14:00
    • 14:00

      Träning P-10


      15:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Föräldrarmöte F07/08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Träning U15/16


      21:00
    • 23:55

      Nästa säsong U15/16


      23:59
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-10


      20:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning F-05/06


      10:30
    • 12:00

      Övernattningsläger F-09


      00:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Övernattningsläger F-09


      12:00
    • 11:00

      Skiljebo SK F05 (hemma) F-05/06


      13:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 14:00

      Träning P-10


      15:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Träning U15/16


      21:00
  • 18Mån
    v.47
    • 18:00

      Träning U15/16


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning med Friskis o Svettis F-09


      19:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-10


      20:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 15:00

      BP Girls Invitational F-05/06


      00:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
  • 23Lör
    • Heldag

      BP Girls Invitational F-05/06

    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
  • 24Sön
    • 00:00

      BP Girls Invitational F-05/06


      17:59
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 14:00

      Träning P-10


      15:00
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
  • 25Mån
    v.48
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15/16


      19:30
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-10


      20:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
  • 30Lör