Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Irsta IF
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:00

      Träning P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 19:30

      Träning U15/16


      21:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Avslutning F-10


      19:30
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 12:30

      Träning F-05/06


      14:30
    • 14:00

      IFK Lindesberg (borta) U15/16


      16:00
  • 6Sön
    • Heldag

      Parkcupen P-09

    • 07:00

      Irsta IF (hemma) P-10


      18:00
    • 11:30

      Säsongsavslutning F-05/06


      14:30
  • 7Mån
    v.41
    • 17:30

      Träningsmatch Skiljebo F-08 F07/08


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 19:15

      Träning F07/08


      20:45
  • 8Tis
    • 19:30

      Barkarö SK/Dingtuna GIF (hemma) U15/16


      21:30
  • 9Ons
    • 17:30

      F05 Distriktslag - Matchläger F-05/06


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05/06


      21:00
    • 19:00

      Träningsmatch mot Skiljebo F08 F07/08


      20:00
    • 19:15

      Träning F07/08


      20:45
  • 10Tor
    • 19:30

      Träning U15/16


      21:00
      Hamre IP konstgräset
      Samlingstid: 19:20
  • 11Fre
  • 12Lör
    • Heldag

      Märsta games F07/08

    • 08:00

      Rosvalla Nyköping Cup F-05/06


      00:00
    • 09:55

      Säsongsavslutning P09 P-09


      12:00
    • 12:30

      Träning F-05/06


      14:30
  • 13Sön
    • 00:00

      Rosvalla Nyköping Cup F-05/06


      18:00
    • 08:30

      Tränarutbildning C F-10


      19:00
  • 14Mån
    v.42
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 19:15

      Träning F07/08


      20:45
  • 15Tis
    • 20:45

      EM-Kval - Sverige-Spanien P-06


      23:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      F05 Distriktslag - Matchläger F-05/06


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05/06


      21:00
    • 19:15

      Träning F07/08


      20:45
    • 19:15

      Träning med F08 F-09


      20:45
  • 17Tor
  • 18Fre
    • Heldag

      Rekarne Girls Cup F-05/06

    • 15:00

      Mcdonalds Cup U15/16


      00:00
    • 18:00

      Mcdonalds cup P-08


      00:00
  • 19Lör
    • Heldag

      Rekarne Girls Cup F-05/06

    • Heldag

      Mcdonalds Cup U15/16

    • Heldag

      Mcdonalds cup P-08

    • 08:00

      Mcdonalds cup P-08


      09:00
    • 08:55

      Kvarnsvedens IK (hemma) U15/16


      10:00
    • 11:40

      Carlstad United BK (borta) U15/16


      12:30
    • 12:30

      mcdonalds cup P-08


      13:30
    • 14:25

      IFK Lidingö FK (borta) U15/16


      15:30
    • 16:15

      Mcdonalds cup P-08


      17:15
  • 20Sön
    • Heldag

      Rekarne Girls Cup F-05/06

    • 00:00

      Mcdonalds Cup U15/16


      19:00
    • 00:00

      Mcdonalds cup P-08


      19:00
    • 09:15

      Mcdonalds cup P-08


      10:15
    • 13:45

      Mcdonalds cup P-08


      14:45
  • 21Mån
    v.43
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 19:15

      Träning F07/08


      20:45
  • 22Tis
    • 18:30

      Föräldramöte P-06


      20:00
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • Heldag

      9-manna chocken F07/08

    • 09:00

      ICA Kvantum cup P-09


      16:00
    • 12:30

      Träning F-05/06


      14:30
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 08:00

      Höstlovscupen F07/08


      16:00