Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Kongahälla

Följ

IK Kongahälla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Eskilscupen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen 2018 P-05

    • 10:20

      IFK Uddevalla (borta) P-07


      11:00
    • 14:10

      Svedala IF Svart (borta) P-07


      14:50
  • 4Lör
    • Heldag

      Eskilscupen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen 2018 P-05

    • 10:20

      IL Borgar (borta) P-07


      11:00
    • 14:10

      Ulvåkers IF (borta) P-07


      14:50
  • 5Sön
    • 00:00

      Eskilscupen P-04


      19:00
    • 00:00

      Eskilscupen 2018 P-05


      19:00
    • 11:45

      Svedala IF Vit (hemma) P-07


      12:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:00
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Hestrafors IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 11Lör
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning IKK/RUF P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
      Skarpe Nord (konstgräs)
      Samlingsinformation: Omklädningsrummet
      Samlingstid: 17:10
    • 18:15

      Träning P-09


      20:00
    • 18:15

      Träning P-04


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:30

      Mölnlycke IF Gul (borta) P-07


      11:00
    • 12:00

      Backatorp IF Röd (borta) P-07


      12:30
    • 12:15

      IK Zenith (B) (borta) A-lag Damer


      14:15
    • 13:45

      Utbynäs SK Gul (hemma) P-07


      14:15
    • 15:15

      Qviding FIF Svart (hemma) P-07


      15:45
  • 19Sön
    • 08:00

      Ytterby Cup P-09


      16:00
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 12:45

      Fässbergs IF Vit (hemma) P-05


      14:45
    • 14:00

      Västra Frölunda IF Grön (hemma) P-05


      16:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning IKK/RUF P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Bollpojkar P-07


      21:00
    • 19:00

      IF Väster Orange (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Jonsereds IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 25Lör
    • 10:45

      Mölnlycke IF Svart (hemma) P-06


      12:45
    • 12:00

      Eriksbergs IF (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Lerums IS (B) (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 13:45

      Kållered SK (borta) P-05


      15:45
    • 15:00

      Kållered SK blå (borta) P-04


      17:00
  • 26Sön
    • 08:00

      Fässbergs cup P-09


      13:00
    • 09:00

      Träning P-06


      15:00
    • 12:00

      KF Velebit (hemma) Föreningsdomare


      13:30
    • 12:00

      Zenith (hemma) P-08


      18:00
    • 12:00

      KF Velebit Blå (hemma) P-07


      14:00
    • 13:15

      Serbiska KIF Semberija Göteborg (borta) C-lag Herrar


      15:15
    • 18:00

      Ungdomsledarmöte IK Kongahälla


      20:00
    • 18:00

      U-Möte P-05


      20:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00