Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
    • Heldag

      Skarasommarland Cup F-07

    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      19:30
  • 3Lör
    • Heldag

      Skatasommarland Cup F-07

    • 15:00

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) Damer


      16:00
    • 16:00

      IFK Tidaholm (borta) Herrar


      18:00
  • 4Sön
    • 08:00

      Skarasommarland Cup F-07


      15:00
  • 5Mån
    v.32
    • 00:05

      kioskvecka p08 P-08


      00:00
    • 09:15

      Träningsläger P-05


      00:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • Heldag

      kioskvecka p08 P-08

    • 17:00

      Träning Herrar


      19:30
  • 10Lör
    • Heldag

      kioskvecka p08 P-08

    • 10:30

      Folkhälsoloppet F-11


      12:00
    • 10:40

      Folkhälsoloppet F-10


      11:45
    • 11:00

      Folkhälsoloppet P-10


      12:00
    • 11:00

      Folkhälsoloppet F-08/09


      12:00
    • 11:10

      Folkhälsoloppet P-09


      12:30
    • 14:00

      Sävedalens IF (hemma) Herrar


      16:00
    • 15:00

      Orust FC (borta) Damer


      16:00
  • 11Sön
    • 00:00

      kioskvecka p08 P-08


      23:00
    • 11:00

      Skepplanda/Lödöse Nygård (hemma) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 18:00

      Örslösa-Söne IK (borta) U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Halvorstorps IS (hemma) P-05


      20:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • Heldag

      Kioskvecka F-08/09

    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 15:00

      Herrestads AIF (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Vänersborgs FK (borta) Herrar


      17:00
    • 15:00

      Hertzöga BK (hemma) Damer


      16:00
  • 18Sön
    • Heldag

      Kioskvecka F-08/09

    • 11:00

      Åsaka SK (hemma) F-08/09


      13:00
    • 12:00

      Edet FK (borta) F-07


      14:00
    • 13:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Lidköping FK (borta) P-09


      15:00
    • 15:00

      Råda BK Vit (hemma) P-06/07


      17:00
    • 15:00

      Toarpsalliansen Orange (borta) F-05


      17:00
    • 17:00

      Skoftebyns IF (hemma) U-lag Damer


      19:00
  • 19Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:30
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      Levene/Skogslund (hemma) P-09


      20:00
    • 18:30

      Gerdskens BK (borta) F-05


      20:30
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 08:40

      Domare F12 F-06


      12:00
    • 10:00

      Poolspel i St Levene P-11


      13:00
    • 10:00

      Domare F07 F-05


      11:10
    • 11:00

      Trollhättans BoIS (hemma) F-07


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK Röd (borta) U-lag Damer


      13:00
    • 11:30

      IFK Trollhättan (hemma) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 12:45

      Stenungsunds IF (hemma) P-05


      14:45
    • 13:00

      Trollhättans BoIS (borta) F-06


      15:00
    • 13:00

      Poolspel F-11


      14:30
    • 14:00

      Vänersborgs IF Blå (borta) F-08/09


      16:00
    • 17:00

      Enkronasmatch herr F-08/09


      19:00
    • 17:00

      Enkronas match P-08


      19:00
    • 17:00

      Enkronamatch P-09


      19:00
    • 17:00

      Enkronasmatch Herr F-06


      19:00
    • 17:00

      Wargöns IK (borta) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Enkronasmatch Herr F-05


      19:00
    • 17:00

      IFK Åmål (hemma) Herrar


      19:00
  • 26Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Saleby/Trässberg/N Härene Svart (borta) P-08


      20:00
    • 18:50

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
  • 30Fre
    • 18:30

      Råda BK Vit (hemma) P-06/07


      20:30
  • 31Lör
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 10:00

      Träning Herrar


      12:30
    • 11:00

      Kållandsö (borta) P-09


      13:00
    • 15:00

      Träning F-10


      16:00
    • 15:00

      Maskotar damernas 1-kronas match F-11


      16:00
    • 15:00

      Enkronasmatch dam F-08/09


      17:00
    • 15:00

      Alingsås FC United (hemma) Damer


      16:00
    • 15:00

      Enkronasmatch Dam F-05


      17:00
    • 15:00

      Enkronasmatch Dam F-06


      17:00