Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
    • 19:30

      Falköpings Kvinnliga IK (borta) Damer


      21:30
    • 19:45

      Trollhättans FK (borta) Juniorlag Herrar


      20:45
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:30
  • 7Lör
    • 09:00

      Träningsläger F-05


      00:00
    • 12:00

      IK Gauthiod (borta) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 12:00

      DM-match med P16 P-03/04


      14:00
    • 14:00

      Bergdalens IK (borta) Damer


      16:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:30
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 11:00

      Träningsmatch F16 - Vänersborg U-lag Damer


      13:00
    • 15:00

      Edet FK (borta) F-04


      17:00
    • 15:00

      Match P-07


      16:00
    • 16:00

      Trollhättan BoIS (borta) P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-10


      19:30
    • 19:00

      Skövde KIK (hemma) U-lag Damer


      21:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 15:30

      Träning U-lag Damer


      17:00
      Lunnevi konstgräs
      Anteckning: F04-träning utomhus. Ombytta o klara 15:30.
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
  • 21Lör
    • 08:00

      Vedums AIS (hemma) P-03/04


      09:00
    • 08:00

      Sparbanken cup P-03/04


      14:00
    • 09:00

      Råda BK (borta) P-03/04


      10:00
    • 09:30

      Ica maxi cup Trollhättan P-08


      16:00
    • 11:00

      Skara FC vit (hemma) P-03/04


      12:00
    • 11:00

      IFK Mariestad (hemma) Juniorlag Herrar


      13:00
    • 11:30

      Axevalla cup P-05


      18:30
    • 13:00

      Skara FC blå (borta) P-03/04


      14:00
  • 22Sön
    • 08:30

      ICA Maxi Cup F-08/09


      15:30
    • 09:00

      Ica maxi cup Trollhättan F-06


      15:00
    • 10:00

      Ica Maxi Cup F-07


      15:00
    • 10:30

      Halvorstorps IS / Trollhättans FK (hemma) F-06


      11:30
    • 12:00

      Wargöns IK (borta) F-06


      13:00
    • 15:00

      Skoftebyns IF Svart (borta) F-06


      16:00
    • 15:00

      Ämterviks FF (borta) Damer


      17:00
    • 16:00

      Skogsbygdens IF (hemma) F-04


      18:00
    • 16:00

      Match F04 F-05


      17:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      19:30
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.18