Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 2Mån
    v.14
    • 10:30

      Träningsmatch P-03/04


      12:30
    • 12:30

      IK Gauthiod (hemma) P-05


      14:00
    • 15:00

      Träningsmatch F16 - Arentorp U-lag Damer


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 3Tis
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
    • 19:30

      Falköpings Kvinnliga IK (borta) Damer


      21:30
    • 19:45

      Trollhättans FK (borta) A1


      20:45
  • 5Tor
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 17:30

      Föräldramöte P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      U-sektionsmöte Ungdomssektionen


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 6Fre
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:30
  • 7Lör
    • 09:00

      Träningsläger F-05


      00:00
    • 12:00

      IK Gauthiod (borta) A1


      14:00
    • 12:00

      DM-match med P16 P-03/04


      14:00
    • 14:00

      Bergdalens IK (borta) Damer


      16:00
    • 15:00

      Torslanda IK (hemma) Herrar


      16:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Träningsläger F-05


      16:00
    • 10:00

      Träning P-07


      12:00
    • 14:30

      Träningsmatch F14-SIL U-lag Damer


      16:00
    • 17:00

      IFK Trollhättan (borta) A1


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 9Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
  • 10Tis
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
  • 13Fre
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:30
  • 14Lör
    • 10:00

      Domarutbildning A1


      13:00
    • 10:00

      Domarutbildning P-03/04


      13:00
    • 10:00

      Domarutbildning P-05


      13:00
    • 10:00

      Ungdomsdomarutbildning F-05


      13:00
    • 10:00

      Dommarkurs P-06


      13:00
    • 11:45

      Vara SK (borta) A1


      13:45
    • 14:00

      Vänersborgs IF (borta) Herrar


      15:00
    • 15:00

      Skövde KIK (hemma) Damer


      17:00
  • 15Sön
    • 11:00

      Träningsmatch F16 - Vänersborg U-lag Damer


      13:00
    • 15:00

      Edet FK (borta) F-04


      17:00
    • 15:00

      Match P-07


      16:00
    • 16:00

      Trollhättan BoIS (borta) P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 16Mån
    v.16
    • 10:00

      Ungdomsdomarutbildning F-06


      13:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
  • 17Tis
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-10


      19:30
    • 19:00

      Skövde KIK (hemma) U-lag Damer


      21:00
  • 19Tor
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:30

      Teori P-03/04


      20:30
      Åse & Vistehallen
      Anteckning: Vi har teori och äter lite pizza på andra våningen vid kansliet. Matchkläder till cupen delas ut till de som ska vara med på lördag. 19.30 ser vi A1's match som en del i teori-passet. 1:a halvlek är obligatorisk, därefter kan man välja att gå/åka hem.
    • 19:30

      Trollhättans FF (hemma) A1


      21:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:00

      Sparbanken cup P-03/04


      14:00
    • 08:00

      Vedums AIS (hemma) P-03/04


      09:00
    • 09:00

      Råda BK (borta) P-03/04


      10:00
    • 09:30

      Ica maxi cup Trollhättan P-08


      16:00
    • 11:00

      Skara FC vit (hemma) P-03/04


      12:00
    • 11:00

      IFK Mariestad (hemma) A1


      13:00
    • 11:30

      Axevalla cup P-05


      18:30
    • 13:00

      Skara FC blå (borta) P-03/04


      14:00
    • 15:00

      FBK Karlstad (hemma) Herrar


      16:00
  • 22Sön
    • 08:30

      ICA Maxi Cup F-08/09


      15:30
    • 09:00

      Ica maxi cup Trollhättan F-06


      15:00
    • 10:00

      Ica Maxi Cup F-07


      15:00
    • 10:30

      Halvorstorps IS / Trollhättans FK (hemma) F-06


      11:30
    • 12:00

      Wargöns IK (borta) F-06


      13:00
    • 15:00

      Skoftebyns IF Svart (borta) F-06


      16:00
    • 15:00

      Ämterviks FF (borta) Damer


      17:00
    • 16:00

      Skogsbygdens IF (hemma) F-04


      18:00
    • 16:00

      Match F04 F-05


      17:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      19:30
  • 23Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      FCT/TFK (hemma) Herrar


      19:30
    • 18:45

      Råda BK (borta) U-lag Damer


      20:45
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 24Tis
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Saleby/Trässberg/N.Härene (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning A1


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:15
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träningsmatch P-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
  • 26Tor
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30
  • 27Fre
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:00

      Träning U-lag Damer


      17:30
    • 19:00

      IFK Uddevalla (borta) Herrar


      20:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 11:30

      Värsås/Vreten (hemma) A1


      13:30
    • 15:00

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) Damer


      17:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03/04


      20:30