Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2017

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      IK Gauthiod/FC Gauthiod (borta) Herrar


      21:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-16


      20:30
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 17:30

      Skogsplantering F-04


      21:00
    • 18:00

      Edet FK (borta) F-07


      20:00
    • 19:00

      Trollhättans FK (hemma) P-16


      21:00
  • 6Lör
    • Heldag

      POOLSPEL P-08

    • 09:00

      P09 (hemma) P-09


      16:00
    • 10:00

      Träning U-lag Damer


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 11:00

      Träning FC Gauthiod


      12:30
    • 14:00

      Enkronasmatch Herr F-04


      18:00
    • 15:00

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) Damer


      17:00
    • 16:00

      Skoftebyns IF (borta) Herrar


      18:00
    • 16:00

      Enkronasmatch Dam F-04


      20:00
  • 7Sön
    • 10:00

      F08 (hemma) F-08/09


      13:00
    • 10:30

      Vinninga/Källby (borta) F-04


      12:30
    • 13:00

      Lidköpings FK (hemma) F-05


      15:00
    • 15:00

      Vinninga AIF (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Vårgårda IK/VIK FK (borta) U-2


      17:00
    • 17:00

      Källby IF (hemma) P-05


      19:00
    • 18:00

      Upphärads IS (borta) FC Gauthiod


      20:00
  • 8Mån
    v.19
    • Heldag

      Träning U-lag Damer

    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      Sollebrunn/Stora Mellby (borta) F-04


      21:00
    • 19:00

      Sollebrunn-F14 U-lag Damer


      21:00
  • 9Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:45

      IK Gauthiod Blå (borta) P-07


      20:45
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      Träning FC Gauthiod


      20:30
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:45

      Sils IF (hemma) F-06


      20:00
    • 19:15

      Råda BK (hemma) F-04


      21:15
    • 19:15

      F 14-Råda U-lag Damer


      21:30
  • 11Tor
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Domarkurs P-03/04


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:45

      Sils IF röd (hemma) F-04


      20:45
    • 19:00

      Träning FC Gauthiod


      20:30
  • 12Fre
    • 16:20

      Träning P-16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:00
    • 19:00

      Lidköpings FK (borta) Damer


      21:00
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 11:00

      Domaruppdrag F-04


      13:00
    • 11:00

      Arentorp Helås FK (hemma) F-07


      13:00
    • 11:00

      Vara SK (hemma) U-2


      13:00
    • 15:00

      Trollhättans FF (hemma) FC Gauthiod


      17:00
    • 15:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      Halvorstorp/Trollhättans FK (borta) U-lag Damer


      18:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Vinninga AIF (borta) P-05


      20:00
  • 15Mån
    v.20
    • 15:00

      Träning P-07


      16:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
  • 16Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 16:30

      Ridborgarmärke U-lag Damer


      20:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      18:45
    • 18:45

      Domaruppdrag P-03/04


      19:45
    • 18:45

      IK Gauthiod Röd (borta) P-07


      20:45
    • 19:00

      Träning FC Gauthiod


      20:30
    • 19:00

      Vänersborgs FK (hemma) P-16


      21:00
    • 19:00

      Lidköpings FK (hemma) Herrar


      21:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      LFK-F14 U-lag Damer


      21:00
    • 18:30

      Lidköpings FK (borta) F-04


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:45

      P16 dömer P06 P-16


      20:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:20

      Träning P-16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 18:30

      Skövde KIK vit (borta) F-04


      20:30
    • 19:00

      Skövde KIK vit (borta) F-05


      21:00
  • 20Lör
    • 10:00

      Råda BK Vit (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
      Fotbollsplanerna
    • 10:00

      Träning U-lag Damer


      11:30
    • 10:30

      Stenstorps IF (hemma) P-05


      12:30
    • 15:00

      Bollkalleuppdrag P-07


      17:00
    • 15:00

      IK Gauthiod (borta) Herrar


      17:00
  • 21Sön
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Trollhättans FF (borta) U-2


      20:00
  • 22Mån
    v.21
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08/09


      18:45
    • 18:30

      Träning Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      IK Gauthiod (borta) U-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Wargöns IK (borta) FC Gauthiod


      21:00
    • 19:15

      Skara FC röd (hemma) F-04


      21:15
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Internmatch P-03/04


      20:00
    • 18:45

      Råda BK Svart (hemma) F-05


      20:45
  • 25Tor
    • 10:00

      Råda BK Svart (borta) P-07


      12:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:30
    • 17:00

      Karlstad BK (borta) Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Saleby/Trässberg/N.Härene (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning FC Gauthiod


      20:30
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08/09


      17:30
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 19:00

      Alingsås IF FF vit (borta) P-16


      21:00
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 00:00

      IK Gauthiod Blå (borta) P-07


      02:00
    • 14:00

      Örebro SK Söder (borta) Damer


      16:00
    • 14:30

      Träning P-03/04


      16:00
    • 15:00

      Vänersborgs IF Blå (borta) F-07


      17:00
    • 15:00

      Långareds BoIS (borta) FC Gauthiod


      17:00
    • 18:00

      IK Gauthiod (borta) Herrar


      20:00
  • 29Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:45

      F14- Rössö U-lag Damer


      21:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:45

      Mellby IK (hemma) F-06


      20:45
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      IK Rössö Uddevalla (hemma) F-04


      21:00
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 00:00

      DM Damer


      00:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Domarutbildning F-04


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:45

      Domaruppdrag P-03/04


      19:45
    • 18:45

      IK Gauthiod Röd (borta) P-07


      20:45
    • 19:00

      Holmalunds IF Alingsås (borta) Damer


      20:00