Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Juni 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
  • 2Fre
    • 15:30

      Träning F-04


      17:30
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:30
    • 16:20

      Träning P-16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 18:45

      IFK Trollhättan (hemma) F-07


      20:45
    • 18:45

      Domaruppdrag F-04


      20:00
    • 19:30

      Sjuntorps IF (hemma) FC Gauthiod


      21:30
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 11:00

      Våmbs IF Vit (borta) F-06


      13:00
    • 15:00

      Trollhättans BoIS röd (borta) F-05


      17:00
    • 15:15

      Lidköpings FK Blå (hemma) P-06


      16:45
    • 15:15

      P16 dömer P06 P-16


      17:00
    • 16:00

      Nordvärmland FF (borta) Herrar


      18:00
    • 17:00

      Skoftebyns IF (borta) U-2


      19:00
    • 17:00

      Nossebro IF (hemma) P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Vinninga AIF (hemma) P-03/04


      19:00
  • 5Mån
    v.23
  • 6Tis
    • 14:00

      Råda BK (hemma) U-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Alingsås IF FF (borta) P-16


      17:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Arentorp/Helås-F14 U-lag Damer


      21:00
    • 18:30

      Arentorp Helås FK (borta) F-04


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:45

      Lidköpings FK Svart (hemma) F-06


      20:45
  • 8Tor
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrar


      18:30
    • 17:15

      Damlandskamp i Göteborg U-lag Damer


      23:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
  • 9Fre
    • 16:20

      Träning P-16


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 18:30

      Trollhättans BoIS röd (borta) P-06


      20:30
  • 10Lör
    • 09:00

      P09 (hemma) P-09


      14:00
    • 10:00

      Nossebro IF (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 10:00

      Träning U-lag Damer


      11:30
    • 11:00

      Källby IF (borta) P-03/04


      12:00
    • 14:00

      Grillning på derbymatch P-03/04


      17:00
    • 15:00

      FC Trollhättan (hemma) Herrar


      17:00
  • 11Sön
    • Heldag

      POOLSPEL P-08

    • 10:00

      Skara FC blå (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Poolspel Fotbollsskola


      12:00
    • 11:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) U-2


      13:00
    • 13:00

      Lidköpings FK Svart (borta) F-04


      15:00
    • 16:00

      Halvorstorps IS svart (borta) F-07


      18:00
    • 17:00

      Vedums AIS (hemma) F-05


      19:00
    • 17:00

      Stångenäs/Lyskekil (hemma) U-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
  • 12Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:45

      Lidköpings FK Svart (hemma) P-07


      20:45
    • 18:45

      Trollhättans BoIS röd (hemma) F-07


      20:45
    • 18:45

      Domaruppdrag F-04


      20:00
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:15

      Götene IF (borta) Herrar


      21:15
  • 13Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      18:45
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:45

      Skara FC vit (hemma) P-07


      20:45
    • 18:45

      Domaruppdrag P-03/04


      19:45
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      Lidköping FK Röd (hemma) P-03/04


      20:00
    • 19:00

      Mariestads BoIS FF (borta) U-lag Damer


      21:00
    • 19:15

      Råda BK Grön (hemma) F-04


      21:15
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Lithellsblad U-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Nossebro IF (borta) F-05


      20:30
    • 19:00

      Hjärtums IS (borta) FC Gauthiod


      21:00
    • 19:30

      Orust FC (hemma) Damer


      21:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:20

      Träning P-16


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Arbetsuppg. Lithells P-03/04


      20:00
    • 19:30

      IFK Uddevalla (borta) Herrar


      21:30
  • 17Lör
    • 00:00

      Arbetsuppg. Lithells P-03/04


      00:00
    • Heldag

      Lithells Cup P-05

    • 08:30

      Lithells Cup F-06


      16:30
    • 08:30

      Lithells Cup F-05


      17:00
    • 09:00

      Lithellscup alla spelar P-07


      18:00
    • 09:00

      Lithells Cup F-07


      15:00
    • 09:35

      Mellby IK (hemma) F-06


      10:35
    • 09:35

      Eds FF Blå (hemma) F-05


      10:35
    • 10:40

      Wargöns IK (hemma) F-05


      11:40
    • 10:40

      Eds FF Blå (borta) F-06


      11:40
    • 12:30

      Wargöns IK (borta) F-06


      13:30
    • 12:30

      Eds FF Vit (borta) F-05


      13:30
    • 13:40

      IK Gauthiod F06 (borta) F-05


      14:40
    • 13:40

      IK Gauthiod F05 (hemma) F-06


      14:40
    • 14:50

      Eds FF Vit (borta) F-06


      15:50
    • 14:50

      Mellby IK (hemma) F-05


      15:50
  • 18Sön
    • Heldag

      Lithells cup P-08

    • 00:00

      Arbetsuppg. Lithells P-03/04


      00:00
    • 09:00

      Lithells cup P-06


      16:30
    • 14:00

      Råda BK vit (borta) F-06


      16:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Wargöns IK (borta) P-16


      20:00
  • 19Mån
    v.25
    • Heldag

      Fotbollsveckan P-03/04

    • Heldag

      Fotbollsveckan F-06

    • 08:30

      Fotbollsveckan P-06


      16:00
    • 08:30

      Fotbollsveckan F-05


      00:00
    • 16:30

      Skepplanda-F14 U-lag Damer


      21:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Trollhättans FK röd (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Arentorp Helås FK (hemma) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:30

      Skepplanda BTK (borta) F-04


      20:30
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      Skövde KIK (hemma) U-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Halvorstorps IS gul (borta) F-07


      21:00
  • 20Tis
    • Heldag

      Fotbollsveckan P-03/04

    • Heldag

      Fotbollsveckan F-06

    • Heldag

      Fotbollsveckan F-05

    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Lidköpings FK (borta) F-05


      20:00
    • 18:45

      Skoftebyns IF svart (hemma) P-06


      20:45
    • 18:45

      P16 dömer P06 P-16


      20:00
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:30

      Halvorstorps IS (hemma) FC Gauthiod


      21:30
  • 21Ons
    • Heldag

      Fotbollsveckan P-03/04

    • Heldag

      Fotbollsveckan F-06

    • Heldag

      Fotbollsveckan F-05

  • 22Tor
    • Heldag

      Fotbollsveckan P-03/04

    • Heldag

      Fotbollsveckan F-06

    • 00:00

      Fotbollsveckan F-05


      13:30
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 19:30

      Ämterviks FF (borta) Damer


      21:30
  • 23Fre
    • 16:20

      Träning P-16


      18:00
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.26
  • 27Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:45

      Vara SK Gul (hemma) P-07


      20:45
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      IFK Trollhättan (borta) P-16


      21:00
    • 19:00

      Trollhättans BoIS röd (borta) F-05


      21:00
    • 19:30

      Alvhems IK (hemma) FC Gauthiod


      21:30
    • 19:30

      Falköpings KIK (borta) U-lag Damer


      21:30
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:45

      Vara SK (hemma) F-04


      20:45
  • 29Tor
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Våravslutning F-06


      19:00
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 19:00

      Skara FC gul (hemma) P-03/04


      20:00
    • 19:00

      Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum (borta) U-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Skövde KIK (borta) Damer


      21:00
  • 30Fre
    • 16:20

      Träning P-16


      18:00
    • 19:00

      Vänersborgs IF (borta) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Stora Mellby SK (borta) FC Gauthiod


      21:00