Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 11:00

      Domare F08 F-05


      12:00
    • 11:00

      Skepplanda BTK (hemma) F-07


      13:00
    • 11:00

      Wargöns IK (hemma) F-08/09


      13:00
    • 14:00

      Nordvärmland FF (borta) Herrar


      16:00
    • 15:00

      Skoftebyns IF Vit (hemma) P-06/07


      17:00
    • 16:00

      Trollhättans Bois (borta) Juniorlag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Skoftebyns IF (borta) P-05


      19:00
    • 18:00

      Lödöse Nygård IK (borta) F-06


      20:00
    • 19:00

      Vara SK (hemma) U-lag Damer


      21:00
  • 2Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      IFK Trollhättan (hemma) P-06/07


      20:00
    • 19:00

      Skövde KIK (borta) Damer


      20:00
  • 7Lör
    • 00:00

      Poolspel P-10


      00:00
    • 09:30

      Råda BK (hemma) F-10


      11:30
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 14:00

      Lidköpings FK (hemma) Herrar


      16:00
  • 8Sön
    • 11:00

      Trollhättans FK/Halvorstorp Grå (hemma) F-05


      13:00
    • 11:00

      Mariestads BK Blå (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Poolspel F-11


      15:00
    • 14:30

      Vänersborgs FK (borta) F-07


      16:30
    • 14:30

      Domare P-06/07


      18:00
    • 15:00

      Poolspel P-11


      17:30
    • 15:00

      Halvorstorp/Trollhättans FK (hemma) F-06


      17:00
    • 16:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Lödöse Nygård/Skepplanda (hemma) P-05


      19:00
    • 18:30

      Skoftebyns IF (borta) F-08/09


      20:30
    • 19:00

      Nossebro IF (borta) U-lag Damer


      21:00
  • 9Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:30
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Axvall U/Varnhem A (hemma) U-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:00

      Domare F08 F-05


      19:30
    • 18:30

      Halvorstorps/Trollhättan FK (hemma) F-08/09


      20:30
    • 19:00

      Edet FK (borta) P-06/07


      21:00
  • 14Lör
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 11:00

      Halvorstorp/Trollhättans FK (borta) F-07


      13:00
    • 14:00

      Vårgårda IK (hemma) Herrar


      16:00
    • 15:00

      IK Rössö Uddevalla (borta) Damer


      16:00
  • 15Sön
    • 11:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      Halvorstorps IS (hemma) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 15:15

      Falköpings KIK (borta) F-05


      17:15
    • 16:30

      Domare P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Götene (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Vänersborgs IF Röd (borta) F-06


      19:00
    • 17:00

      Trollhättans FK Röd (borta) P-05


      19:00
    • 17:00

      Rackeby/Kållandsö (borta) U-lag Damer


      19:00
  • 16Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:30
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:15

      Domare F08 F-05


      19:15
    • 18:15

      Edet FK (hemma) F-07


      20:15
    • 18:30

      Edet FK Blå (hemma) F-08/09


      20:30
  • 21Lör
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 10:45

      Lidköping FK (hemma) F-10


      13:40
    • 11:30

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-06/07


      13:30
    • 14:00

      Bollkallar P-06/07


      19:00
    • 14:00

      Stenungsunds IF (borta) Herrar


      16:00
    • 15:00

      Lödöse Nygård IK (hemma) Damer


      16:00
  • 22Sön
    • Heldag

      Poolspel P-11

    • 10:00

      Poolspel F-11


      13:00
    • 13:00

      Poolspel P-10


      16:00
    • 13:00

      Skara FC Röd (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Domare P10 F-06


      15:15
    • 15:00

      Lidköpings FK Vit (hemma) P-06/07


      17:00
    • 17:00

      Toarpsalliansen Orange (hemma) F-05


      19:00
    • 19:00

      Skoftebyns IF (borta) U-lag Damer


      21:00
  • 23Mån
    v.39
    • 15:00

      Kioskvecka P-06/07


      20:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:30
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:00

      Träning F-10


      00:00
  • 28Lör
    • 00:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Trollhättans BoIS (borta) F-07


      13:00
    • 14:00

      Örebro Syrianska IF (hemma) Herrar


      16:00
    • 14:00

      Qviding FIF (borta) Damer


      15:00
  • 29Sön
    • 11:30

      Lidköpings FK (hemma) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Gerdskens BK (hemma) F-05


      15:00
    • 15:00

      Wargöns IK (hemma) P-05


      17:00
    • 16:00

      Örslösa-Söne IK Vinröd (hemma) P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Wargöns IK (hemma) F-06


      19:00
    • 17:00

      Sils IF U (9:9) (borta) U-lag Damer


      19:00
  • 30Mån
    v.40
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:30
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Lagaktivitet Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30