Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 11:30

      Träning F10-13


      13:00
    • 13:00

      Träning F-05/06


      14:30
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch Kullavik - Warta P-04


      17:00
    • 16:45

      Jitex Mölndal BK Vit F05 (borta) F-05/06


      18:45
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:30

      Träning P-10


      11:45
    • 11:45

      Träning P-11


      13:00
    • 12:00

      Floda BoIF (D5H) (hemma) Herrsenior


      14:00
    • 15:15

      Sävedalens IF (borta) F-05/06


      17:15
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning P-08/09


      11:30
    • 11:30

      Träning F10-13


      13:00
    • 12:00

      Solängens BK (P04) (hemma) P-04


      14:00
    • 13:00

      Träning F-05/06


      14:30
    • 14:00

      Nol IK (HJ) (hemma) U19


      16:00
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:30

      Träning P-10


      11:45
    • 12:00

      IF Vardar/Makedonija (D5H) (hemma) Herrsenior


      14:00
    • 14:00

      Hästkunskap Oldboys


      19:00
    • 16:00

      Azalea BK (borta) F-05/06


      18:00
  • 15Sön
    • 11:30

      Träning F10-13


      13:00
    • 12:00

      Utbynäs SK (P04) (hemma) P-04


      14:00
    • 13:00

      Träning F-05/06


      14:30
    • 14:15

      Bergums IF (HJ) (hemma) U19


      16:15
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
    • 16:45

      Träningsmatch vs Qviding P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:30

      Träning P-10


      11:45
    • 17:00

      Lundby IF (P04) (hemma) P-04


      19:00
  • 22Sön
    • 00:00

      Öckerö IF (P04) (hemma) P-04


      02:00
    • 16:00

      Träning F-05/06


      17:30
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Ledare: Skade- & Tejpningskurs F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Ledare: Skade- & Tejpningskurs Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Skade- & Tejpningskurs P-08/09


      20:00
    • 18:30

      Ledare: Skade- & Tejpningskurs P-10


      20:00
    • 18:30

      Ledare: Skade- & Tejpningskurs P-07


      20:00
    • 18:30

      Ledare: Skade- & Tejpningskurs U19


      20:00
    • 18:30

      Ledare: Skade- & Tejpningskurs F10-13


      20:30
    • 20:00

      Angered MBIK (D4H) (hemma) Herrsenior


      22:00
  • 25Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 19:00

      Årsmöte IF WARTA P-04


      20:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 26Tor
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
      Londongatan 33
      Anteckning: Löpning!
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      19:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Träning P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      11:45
    • 12:00

      Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P04) (hemma) P-04


      14:00
  • 29Sön
    • 12:00

      Solängens BK (HJ) (borta) U19


      14:00
    • 14:15

      IF Väster (P04) (hemma) P-04


      16:15
    • 15:45

      Träning F-05/06


      17:30
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00