Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 10:30

      Träning P-10


      11:45
    • 11:45

      Träning P-11


      13:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning P-08/09


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch Hovås-Billdal - IF Warta P-04


      13:00
    • 11:30

      Träning F10-13


      13:00
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 17:00

      Sandarna BK F05 (hemma) F-05/06


      19:00
    • 19:00

      Bergums IF 1 (borta) P-05


      21:00
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrsenior


      21:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:30

      Träning P-10


      11:45
    • 11:00

      Träningsmatch Lundby - Warta P-04


      13:00
    • 11:45

      Träning P-11


      13:00
    • 16:00

      Azalea BK P05/06 (hemma) P-05


      18:00
    • 17:00

      Bergums IF 1 (hemma) U19


      19:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning P-08/09


      11:30
    • 11:30

      Träning F10-13


      13:00
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 20:10

      Partille IF FK Futsal (hemma) Herrsenior


      22:10
  • 10Mån
    v.7
    • 12:00

      Teori Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Fässbergs IF (D5H) (hemma) Herrsenior


      22:00
  • 12Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:30

      Träning P-10


      11:45
    • 11:45

      Träning P-11


      13:00
    • 14:00

      Hästkunskap Oldboys


      19:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Sammandrag inomhus P-11

    • 10:00

      Träning P-08/09


      11:30
    • 11:30

      Träning F10-13


      13:00
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
  • 17Mån
    v.8
    • 12:00

      Teori Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Intresseanmälan sommar cup P-07


      19:00
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrsenior


      21:30
  • 19Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:30

      Träning P-10


      11:45
    • 10:30

      Träning F-05/06


      12:00
    • 11:45

      Träning P-11


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch Angered Gunnilse P-04


      15:00
    • 13:00

      Azalea BK P05/06 (borta) P-05


      15:00
  • 23Sön
    • 09:30

      Träningsmatch vs Häcken P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-08/09


      11:30
    • 11:30

      Träning F10-13


      13:00
    • 13:00

      Träning F-05/06


      14:30
    • 14:00

      Torslanda IK (borta) F-05/06


      15:00
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 15:50

      Ale United P04 (borta) U19


      17:50
    • 16:00

      Azalea BK Vit (hemma) P-07


      18:00
  • 24Mån
    v.9
    • 12:00

      Teori Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrsenior


      21:30
  • 26Ons
    • 12:00

      Båtresa Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 20:00

      Träning U19


      21:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning F-05/06


      17:45
    • 17:00

      Träning Oldboys


      19:00
    • 19:00

      Bergums IF 1 (hemma) P-05


      21:00
    • 20:00

      Stenkullen GoIK P04 (hemma) U19


      22:00
  • 29Lör
    • 10:00

      Öjersjö IF F05 (borta) F-05/06


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch Warta - Torslanda P-04


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      11:45
    • 11:45

      Träning P-11


      13:00
    • 16:30

      MiniLirarCupen P-08/09


      20:00